Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej 40-45, zależy jak nisko dasz auto ale może wystawać.

Ale według kalkulatora to nie bedzie za dużej różnicy między tym co mam a tymi felgami z et35 9.5j

8a995e7771892a7afcd032064bf86147.jpg

Minimalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Jak już jesteśmy przy temacie felg, to pod 18x8,5J ET45 zacisk 345 nie będzie obcierał, czy trzeba dystans założyć? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 40-45, zależy jak nisko dasz auto ale może wystawać.

Ale według kalkulatora to nie bedzie za dużej różnicy między tym co mam a tymi felgami z et35 9.5j

8a995e7771892a7afcd032064bf86147.jpg

Minimalnie

Zawsze to 7mm, skoro masz taki margines to OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


coś opisywanego jako drążek kierowniczy - nie wiem jak tu wygląda sprawa z tulejami

to wiem, że jest cały element, chyba z 80zł kosztuje
a śruby geometrii to pewnie ta co kąt się ustawia, taki dziwny kształt ma

Powiedz mi Grzegorz jeśli wiesz: czy w A4 1.9tdi i 1.8t poduchy silnika były takie same? Czy olejowe są tylko w dieslu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra z A3 8P składane podejdą do B6/7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejowo gumowa jest chyba wszędzie. W dieselu jest wzbogacona o czujnik elektryczny. Ale może ktoś mnie poprawi jeśli się mylę. Nie mam niestety dojścia do ETKI....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejowo gumowa jest chyba wszędzie. W dieselu jest wzbogacona o czujnik elektryczny. Ale może ktoś mnie poprawi jeśli się mylę. Nie mam niestety dojścia do ETKI....

Tutaj Etka On-line, nie wiem czy znałeś. http://ifinterface.com/page/page3.phppo lewej klikamy w CarProg2.

Edytowane przez leewang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem ale strasznie marudzi....co chwila wyskakuje jakis błąd i reset, nie mam cierpliwości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przetwornice w xenonie D1S sa takie same, jak w bixach? Byly jeszcze chyba pod D2S - czy tez sa takie same, jak D1S i roznia sie tylko mocowaniem zarnika? No i jak cos to za ile to mozna pogonic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak już jesteśmy przy temacie felg, to pod 18x8,5J ET45 zacisk 345 nie będzie obcierał, czy trzeba dystans założyć? :wink:

nie powinno ,zreszta masz ori felgi i tu nie bedzie problemu , wsadź koło i przyjedź przymierzymy u mnie będziesz widział jak siądzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przetwornice w xenonie D1S sa takie same, jak w bixach? Byly jeszcze chyba pod D2S - czy tez sa takie same, jak D1S i roznia sie tylko mocowaniem zarnika? No i jak cos to za ile to mozna pogonic? ;)

przetwornice są zamienne d1s/d2s różnią się tylko ilością pinów we wtyczce,ale to nie przeszkadza bo wystarczy wtyczkę zmienić(żarówki się różnią bo d1s jest ze starterem a d2s ma osobmo). Do xenona/bixenona podejdzie taka sama przetwornica Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejowo gumowa jest chyba wszędzie. W dieselu jest wzbogacona o czujnik elektryczny. Ale może ktoś mnie poprawi jeśli się mylę. Nie mam niestety dojścia do ETKI....

Zaciągnij sobie ETKE destkopową, taką jak mają w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

Bez obrazy jak nie wiesz to nie pisz

12pin xenon pierwsze lampy b6

4pin xenon młodsze lampy + bixa

6 pin też wejdzie, co do 6pin to chyba w b6 nie szły

dlaczego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzieś widziałem na zaciskach napis Quattro. Jak to wykonać?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit

przetwornica 6 pin nie podejdzie bo starter jest na stałe w niej,te przetwornice były w 8d0 a to jest b5 chyba

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

Bez obrazy jak nie wiesz to nie pisz

12pin xenon pierwsze lampy b6

4pin xenon młodsze lampy + bixa

6 pin też wejdzie, co do 6pin to chyba w b6 nie szły

dlaczego????

nie bardzo wiem co wg ciebie źle napisałem,12 pinowej przetwornicy nie wsadzisz do bixa bez przeróbki,wiem bo przerabiałem temat u siebie

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie tej sugestii czemu nie polecasz???

Trzeba tylko wyciąć parę cm plastiku,co w niczym nie przeszkadza i nie ma na nic wpływu.

Obie przetwornice pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, niech każdy robi jak chce ,moje poszły na śmietnik po wycince ,powód lampy parowały ,zakupiłem nowe + nowe przetwornice 4pin i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...