Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Niech każdy zakłada to co mu pasuje i jeździ na tym co sie indywidualnie podoba. AMEN

moze zmieniny temat : jaka u was pogoda :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Niech każdy zakłada to co mu pasuje i jeździ na tym co sie indywidualnie podoba. AMEN

moze zmieniny temat : jaka u was pogoda :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

taka, że zeruje litra żyta :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekeend przeciez jest czyli normalka.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PanaJezusa w pozie "ja pier..." to mógłbym do Was skierować bo wobec zaleceń producenta i mojego przykrego doświadczenia macie własne widzimisię i spekulowanie, że bardziej prawdopodobna jest wadliwa partia opon niż ich przeciążenie. Wobec braku argumentów zaczynacie opowiadać sobie kawały, wklejać obrazki czy filmiki.

Drążenie tematu? Bo pęknę - a kto się co chwilę wypytywał o różne duperele? Doszło nawet do sugerowania, że mi śnieg pod kołami skrzypi. Kurr..a - LATEM?? :exclamation:

Wyraziłem swoje zdanie w tym temacie i wielu z Was dupsko zabolało, do tego stopnia, że co niektórzy zaczęli rzucać obelgami a inni przedstawiali własne rozmaite wyliczenia, jednocześnie oficjalne zalecenia VAG nazwano "mongolskimi teoriami". Nie mam nic przeciwko 19-to calowym kołom o ile nie przekracza się pewnych granic jeśli chodzi o bezpieczeństwo. I tu Grzes283 nie masz racji, że to indywidualna sprawa kto co ma w samochodzie, bo oni lansują się swoimi furkami po drogach publicznych a nie po polnych drogach na wioskach... na spota czy inny zlot też nikt z nich pewnie ani razu nie przywiózł auta na lawecie.

Mam tylko nadzieję, że te odpicowane taczki przechodzą chociaż legalnie przegląd...

Życzę mimo wszystko każdemu szerokości. Zarazem mam nadzieję, że gdyby Wam się przytrafiło nieszczęście to nie będziecie obwiniać drogowców z powodu pęknięcia opony przez dziurę w jezdni...

Piszę ogólnie bo nie chce mi się już cytować każdego z osobna :hi:

Ty jesteś jakiś umęczony chłopaku? Męczysz temat jak krowa trawę....Jak nie masz co robić z czasem, to pompki zacznij machać, a nie forum zaśmiecasz. Wyraziłeś swoje zdanie w temacie, zostało przyjęte i tyle. Każdy niech interpretuje po swojemu. Czy każdorazowe wejście na forum musi kończyć się Twoimi mądrościami?

Jak chcesz ludzi umoralniać, to na ambonę zapraszam, a nie tu!!!

Miłego dnia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze temat koł to cos dodam od siebie ;)

Kupie ori 17 z oponami stan bardzo dobry . Sytuacja pilna . Sprzedajacych zapraszam na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie, padl czujnik cisnienia od klimy. Z tego co zdarzylem sie zorientowac, to modelu o numerze 8Z0 959 126 nie produkuja. Czego szukac w takim razie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/felgi-audi-a5-18-a3-a4-a6-vw-skoda-oryginal-i6069739075.html

:wink:

do tego żółty hebel i jakieś springi, bez gwintu. Oponę bym wrzucił 205/45 lub ostatecznie 225/40 i było by SI, ale za dużo kasy i strat w komforcie...... :wink:

Koło bardzo na +.

Ale do ciemnego koloru felgi pasuje oczojebny kolor. Nie wiem co Ci nie odpowiada w limonkowym?

Jak nie zielony to weź na żółto zaciski zrób:

sEgVFOv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to modelu o numerze 8Z0 959 126 nie produkuja

chyba 8E0, u siebie zakładałem 3R0959126 - w skodzie 300PLN pani zawołała :facepalm:

znalazłem na allegro gościa u mnie w mieście i za 150PLN nówkę kupiłem :D

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek to lepiej półoś użwykę kupić niż jakiś nowy przegub wewn?

jak ja to miałem to mi radzili żeby wymieniać półoś, tak też zrobiłem i od ponad roku spokój :decayed:

tylko jak dobrać? szukałeś z exeo czy czy normalnie b6? trafić sprawne pewnie też nie łatwo :o

szukałem na alledrogo po prostu półosi do 1.8T ;) kosztowało mnie to, jak dobrze pamiętam, +/- 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/felgi-audi-a5-18-a3-a4-a6-vw-skoda-oryginal-i6069739075.html

:wink:

do tego żółty hebel i jakieś springi, bez gwintu. Oponę bym wrzucił 205/45 lub ostatecznie 225/40 i było by SI, ale za dużo kasy i strat w komforcie...... :wink:

Koło bardzo na +.

Ale do ciemnego koloru felgi pasuje oczojebny kolor. Nie wiem co Ci nie odpowiada w limonkowym?

Jak nie zielony to weź na żółto zaciski zrób:

sEgVFOv.jpg

A co mi ma nie odpowiadać....kolor nie odpowiada :grin:

Ale żółty, to co innego :wink: Pięknie wszystko się prezentuje na zdjęciu, problemem u mnie jest koło nie 18" a 17" dlatego wydaje mi się, że wszystkie oczoyebne kolory niestety do 17 nie pasują........A pokazane przeze mnie 18 w linku jest czysto hipotetyczną felgą.....raczej zostanę na obecnym setupie i dlatego chce dobrać odpowiedni kolor. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobnym będzie srebrny......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mojego auta :). Teraz najchętniej poszedłbym w heble 345/330 i zaciski na oczoyebny zielony taki jaki jest w kawasaki.
Ale srebrny zacisk przepadnie na srebrnoszarym aucie. A jak felga srebrna to już w ogóle ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się kupić roczne opony z 6.5 mm za połowę ceny rynkowej nowych?

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tomasz chodzi mi o ledy

Po cholerę :decayed: jak to dobrze świeci i nie kosztuje nie wiadomo ile...ale proszę może coś znajdziesz :wink:

http://www.sklepledowy.pl/pl/searchquery/h11/1/phot/5?url=h11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany polecacie jakieś ledy h11?

Ja takie miałem

http://allegro.pl/zarowka-samochodowa-h8-h9-h11-led-cree-11w-dzienne-i5749272336.html

Tylko że do tego rezystor potrzeba

Tomek a tu masz żarówkę z linku Tomiego

20140510_210930.jpg

20140510_211123.jpg

Postuj/halo xenon/halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...