Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od czego te bledy moga byc? Moga byc od walnietego mikrostyku lub calego zamka? Tylne prawe drzwi po otwarciu nie zawsze zapalaja lampki oswietlenia, a raczej zapalaja sie bardzo rzadko. Czy jezeli bylby ti mikrostyk to czy mozna to jakos "napawic" , cos tam wymienic , przelutowac? Czy tylko wymiana calego zamka ?

Dgzttko.jpg

mikrostyk, albo zimne luty.zdejmij boczek i poruszaj wtyczka. jak kupilem drugi zamek za 40zl i dziala do dzis:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki, ale mnie nie oszczędziłeś. :-) Po krótce, czy ma pakiet oświetlenia wnętrza i jakie mmi? Można z vinu wyczytać?

MMI Low

7T2Navigation system (LOW)[/size]

Lichtpakiet

QQ1With additional lights (interior)[/size]lighting)[/size]

Ogólnie oprócz bixów i PDC to troche golasek, ale dorezać wszystko można :)[/size]

MMI LOW to trochę słabo? Czym się różni od HIGH poza dyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego te bledy moga byc? Moga byc od walnietego mikrostyku lub calego zamka? Tylne prawe drzwi po otwarciu nie zawsze zapalaja lampki oswietlenia, a raczej zapalaja sie bardzo rzadko. Czy jezeli bylby ti mikrostyk to czy mozna to jakos "napawic" , cos tam wymienic , przelutowac? Czy tylko wymiana calego zamka ?

Dgzttko.jpg

mikrostyk, albo zimne luty.zdejmij boczek i poruszaj wtyczka. jak kupilem drugi zamek za 40zl i dziala do dzis:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/

Tak myslalem, dzieki. :) niestety ruszanie kostką nic nie dawalo, wiec trzeba niestety bedzie dziada wyjąc i albo popróbowac z lutami, albo wymiana na inny/nowy. Swoja droga polecacie jakies zamienniki nowe? Do golfa z tego co pamietam zakladali chyba z firmy "vega" czy jakos tak i zdawaly one egzamin. ;)

Np cos takiego:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5801350378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mnie nie oszczędziłeś. :-) Po krótce, czy ma pakiet oświetlenia wnętrza i jakie mmi? Można z vinu wyczytać?

MMI Low

7T2Navigation system (LOW)[/size]

Lichtpakiet

QQ1With additional lights (interior)[/size]lighting)[/size]

Ogólnie oprócz bixów i PDC to troche golasek, ale dorezać wszystko można :)[/size]

MMI LOW to trochę słabo? Czym się różni od HIGH poza dyskiem?

poza dyskiem nie odtwarza filmów na dvd, mapy są na płytach, ma mniejszy ekran i kilka funkcji mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo na mniej....a wymiana na lepsze mmi jest problematyczna ?

Panowie, ktoś sprawdzi VIN

WAUZZZ8K4BA064785

Biała B8 w kombi :decayed:

Nie wiem co jest z tym AutoDna, ale po raz drugi guzik mi znajduje :facepalm:

Panowie, a ma ktoś możliwość sprawdzenia w aso vinu? Byłbym wdzięczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Audi a4 b6 z 2002r. mogę włączyć za pomocą VCDS: Automatyczne ostrzeganie światłami awaryjnymi przy ostrym hamowaniu?

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsz ekran? Jesteś pewny, a nie różni się rozdzielczością obrazy tylko?

tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsz ekran? Jesteś pewny, a nie różni się rozdzielczością obrazy tylko?

tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/

Wow aż 0,5" co za szaleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...

była by to bardzo fajna opcja :)

Szukałem i szukałem... potrzebuję wydobyć PIN... i nie wiem jak. Mam VCDS'a. Może ktoś podrzuci link? Ten który mi podano nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pewnien problem z którym nie moge dać sobie rady: problem z temperatura na blacie i ogrzewaniem , czujniki wymienione termostat tez (nie raz) , teraz tak , naczytalem sie i możliwe że mam gdzieś zapowietrzony układ, dzisiaj sie wziołem za odpowietrzanie :

- w ścianie grodziowej są dwa węże od nagrzewnicy , jeden jest z zaznaczonym otworem do odpowietrzania

-odpalony ,rozgrzany silnik temp. na HI i nawiewy max

-odkręcony korek od zbiorniczka

-teraz powoli ściągam wąż w którym jest otwór , normalnie powinno poleciec cos powietrza i pozniej płyn, a tutaj nie dzieje się nic co po poluzowaniu węża nagle w zbiorniczku rośnie poziom a z tego węża nic nie leci a drugi pod spodem gorący czyli płyn chłodniczy wchodzi ale już nie wychodzi , i przy tej operacji jak temp na blacie jest na 90 to spada do połowy

co to oznacza zawaloną nagrzewnice że już płynu nie przepuszcza ? normalnie powinna zaciągnąć i płynu w zbiorniczku powinno ubywać a jest odwrotnie wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsz ekran? Jesteś pewny, a nie różni się rozdzielczością obrazy tylko?

tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/

Niby nic, a widać różnicę.....dzięki trochę jestem bardziej uświadomiony. Jeszcze tylko jak byś mi powiedział, czy przekładka na wersję high jest możliwie tania, czy droga zabawa. Jutro jadę oglądać auto i chciałbym mieć jasną sytuację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekhxc, spróbuj zrzucić trochę płynu, podłącz węża ogrodowego do przewodów nagrzewnicy i dawaj ciśnieniem w jeden a później w drugie wejście. Jak woda przejdzie, to nagrzewnica drożna. Zrób też może test na CO2...

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsz ekran? Jesteś pewny, a nie różni się rozdzielczością obrazy tylko?

tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/

Niby nic, a widać różnicę.....dzięki trochę jestem bardziej uświadomiony. Jeszcze tylko jak byś mi powiedział, czy przekładka na wersję high jest możliwie tania, czy droga zabawa. Jutro jadę oglądać auto i chciałbym mieć jasną sytuację....

https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8dkF3VHZFdXdDcTg/view?usp=sharing

Tu masz w szczegółach omówione MMI 3 generacji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób też może test na CO2...
póki nie wyklucze wszystkich przyczyn to musze sie tą nagrzewnicą zająć a czarny scenariusz biore na koniec , chociaz nie mam żadnych objawów uszczelki ale też biore taka opcje pod uwage, dziwne mi bylo przy wymianie termostatu że tyle płynu wyciekło z układu a dolałem może z 0,5l i tyle do zbiorniczka , także napewno coś nie halo , przepłukam nagrzewnice bo dziwne że płyn wlatuje a na wylocie ledwo co , ewentualnie wymienie nagrzewnice bo koszt nieduży a ponoć sie da wymienic bez zrzucania deski...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz nie tylko Ty miałeś taką sytaucje !

4h.tyle czasu zajęło mi odpowietrzanie 1.8T weże od nagrzewnicy zdjęte (a auto odpalone) i nic i jak u Ciebie jedyne co rosło to poziom płynu w zbiorniczku.

Finalnie skończyło sie tak,3 osoby jeden kręcił gazem ja trzymalem zdjęte przewody od nagrzewnicy a 3osoba masowała węże na chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...