B6 DIVISION

Nosb

Panowie gdzie można dostać czy w ogóle można dostać mocowanie akumulatora ? Chodzi o ten plastik z blokadą. Dziś przy próbie odkręcania wyłamał się plastikowy uchwyt i za ch*** nie mogę tego przymocować. Możecie jakoś pomóc ?

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

mocowanie aku czyli ta raczka przykrecana na imbus? mam gdzies pewnie takie cos.

Dokładnie. Pękła mi ta rączka i za chiny nie jestem w stanie tego zamontować i teraz aku mam niedokręcone i boje się tak jeździć.

To ja też potrzebuje, aku lata sobie jak chce teraz, jak coś to dajcie znaka ;)

Jakby kto szukał po internetach tego dyngsa przy akumulatorze to ma on numer OE 8E0803123, 8E0803123A lub (najnowszy) 8E0803123C

Nówka z ASO to wydatek całych 38zł :hi:

Wygląda jakby brakowało jakichś plików w vcdsie, może coś usunąłeś niechcący. zainstaluj vcdsa ponownie i sprawdź

Panowie, co może być nie tak? W sobotę podłączałem VCDSa i wszystko grało, dziś chciałem sobie sprawdzić to i owo i w 01 ENGINE coś takiego:

kLnzISE.jpg

Panowie, myślicie, że ma to coś wspólnego z ori audi kolorem ly7w?

allegro

Edytowane przez RicS3

kLnzISE.jpg

Też tak mi to wyglądało, ale nic nie robiłem. Wyłączyłem laptopa i po dwóch dniach przy pierwszej próbie połączenia wyskoczył ten błąd. Znajomy podłączał swojego vaga i nie ma łączności z wtryskami......może to coś ze strony auta?

Czytałem kiedyś o podobnym przypadku tylko że z licznikiem w Passacie B6 i wychodziło na to iż ten plik .ROD którego tu analogicznie brakuje mieści się w sterowniku licznika i pomogła jedynie wymiana licznika. Ale to wszystko co wiem na ten temat, nic więcej.

Swoją drogą panowie i ja mam pytanie, mam taki objaw że jak jadę ze stałą prędkością i mam obroty w okolicy 1800rpm potrafi mignąć mi kontrolka ładowania, tak samo gdy zmieniam bieg i przejdzie przez tą wartość, lecz nie dzieje się to za każdym razem. Czyżby do wymiany regulator napięcia??

Edytowane przez Ra4al

Pany potrzebuje kogoś do pomocy w oględzinach A4 B8 z Poznania. W czwartek planuje jechać tam po autko i potrzebuje kogoś z kanałem, warsztatem lub po prostu kogoś ogarniętego w B8 do pomocy w oględzinach. Ewentualnie jakiś namiar na sprawdzony warsztat w Poznaniu który zrobi diagnostykę.

Pisałem na forum Wielkopolskim ale nikt się nie odezwał.

Najmniejszym kosztem to najpierw zobacz w jakim stanie jest pasek.

kLnzISE.jpg

Może ktoś Ci auto zhakował?

Pisałem na forum Wielkopolskim ale nikt się nie odezwał.

Najmniejszym kosztem to najpierw zobacz w jakim stanie jest pasek.

kLnzISE.jpg

Może ktoś Ci auto zhakował?

A korzystałeś z usług tego Dr. Lemon i możesz go polecić czy po prostu wyskoczył Ci w wyszukiwarce???

Napisz w tej sprawie do kol. Mateusza: http://a4-klub.pl/index.php?/user/62528-mateszymanski/, na ich stronie są zresztą jego artykuły:

Kontakt: 505 100 298

Dzień dobry. Panowie (i panie) czy mógłby ktoś zmierzyć i podesłać wymiary listew progowych przód i tył S-line.

Kontakt: 505 100 298

Dzięki śliczne za namiar będę się z nim kontaktował

Panowie chcę dołożyć tempomat do siebie. Mam moduł z końcówka F więc czeka mnie jego wymiana. Oprócz tego manetka i kodowanie czy taśmę też musze zmieniać?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez damian92x