Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiku nie mogę obejrzeć bo mam poblokowane strony ale to jest bulgotanie? Jeśli tak to BFB tak ma i to jest chyba z okolic tipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, szczuraz napisał:

Wg Kajaka moduł Q i taśma A plus kodowanie. Kupiłem dla siebie ale przy jasnym wnętrzu nie za ciekawie wygląda czarna kiera.

Reasumując w c**j kasy :) w B6 nie ma szans bu był zamontowany ten moduł Q ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń spację między "u" a "t" . To jest takie stukanie jak w dieslu. Na filmie to słychać. Wcześniej tego dźwięku nie zauważyłem, dopiero w ciągu ostatnich dni. 

 

https://www.you tube.com/watch?v=eyXDn0JQTGs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie chcę zakładać nowego tematu bo w sumie nie wiem pod który dział go podpasować. Od jakiegoś tygodnia zaobserwowałem dziwny dźwięk z okolic filtra powietrza, występuje tylko na biegu jałowym po nagrzaniu silnika. Zobrazuję to filmem który nagrałem. Co to jest za część? Pozdrawiam [emoji4] 
 

Na filmiku nic nie słyszę :) ale były już tematy o dźwięku z filtra i jest to normalne. Nawet ktoś pisał że w aso tak mówią :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Usuń spację między "u" a "t" . To jest takie stukanie jak w dieslu. Na filmie to słychać. Wcześniej tego dźwięku nie zauważyłem, dopiero w ciągu ostatnich dni. 
 
https://www.you tube.com/watch?v=eyXDn0JQTGs

Może chodzi Ci o pracę zaworka co jest na filtrze :) on tak cyka.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

Reasumując w c**j kasy :) w B6 nie ma szans bu był zamontowany ten moduł Q ?  

To już trzeba kabelkowego guru pytać albo połączyć się z modułem vagiem i zobaczyć co u Ciebie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o ten zaworek. To jest jego normalna praca? Bo słychać go aż ze środka auta. Za co on odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał dokładnie tak, jak Michał pisze, to zaworek od EVAP'a tak cyka, złap go jak cyka to zobaczysz ;) zrobiłeś na niego zbliżenie na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez łapanie za niego zlokalizowałem ten dźwięk, czyli moje informacje na temat jego zadania się potwierdziły.  Rozumiem że mam fruwać i się nie przejmować jego odgłosami tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przestanie cykać to wtedy się możesz przejmować :P w sensie całkiem bo on działa od czasu do czasu a nie na okrągło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jezdzi ktos na zarnikach Osrama Cool Blue Intense 5500K ? I ma jakies porownanie do zwyklych osramow 4300K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktos na zarnikach Osrama Cool Blue Intense 5500K ? I ma jakies porownanie do zwyklych osramow 4300K ?

Ja jeżdżę :). Dużo jaśniejszy od oryginalnych Osramów o barwie 4300K i praktycznie wpada w biel. Coś więcej chcesz wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktos na zarnikach Osrama Cool Blue Intense 5500K ? I ma jakies porownanie do zwyklych osramow 4300K ?

Ja również jeżdżę na takich.  Podczas rozgrzewania wpadają trochę w niebieski kolor a potem jest ładna biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? ;)  w jakich soczewkach macie je zalozone? B8 ? Moglibyscie pstryknac fotke, jak wyglada linia odciecia na scianie? 

"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem (na B8), po robocie poszukam fotki. Wytrzymały mi niecałe 2 lata, wrzucę później też login gościa z alle z ori żarnikami (pamiętam tylko że był z Zielonej Góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 18:21, mlodziak22 napisał:

hej, i wg was można dać za tą b7??? 35k troche sporo i nie sądze ,że ktoś tyle położy.

 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-quattro-2007-170-km-CID5-IDjKcOX.html#29b1c7f03d

Gdyby był 1.8 T to bym się zastanawiał jeśli stan igła. Nie wiem jakie wyposażanie itp , ale w dieslu bym nie brał :)

Na forum ktoś sprzedawał B7 za 35 i wyglądała na o wiele lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie planuje przesiadki i jak już to tylko benzyna. Problem tylko czy B7 czy B8, ale to najwcześniej za 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...