Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie bałdzo, bo D4S ma chyba jakiś inny zakres napięć, czy coś takiego, Gwerty chyba coś kiedyś mówił ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie konieznie, bo do tych ori bixowych przetwornic można zapodać zapłonniki i wtedy są na D2S, tylko dochodzi koszt zapłonników i w porównaniu z tańszymi żarnikami D2S wychodzi nam praktycznie to samo, więc skórka za wyprawkę. :wink: No chyba, że ktoś jest akurat przed zakupem przetwornic lub w trakcie kompletowania zestawu, to wtedy sobie może kupić przetwo pod D2S.

Muzin - masz je schowane wewnątrz lamp? Bo chyba Koito nie są hermetyczne !? :eusathink:

Przy soczewkach z B8 nie zmieścisz D2S z zapłonnikami, trzeba zmieniać soczewkę na inną, np Intemo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konieznie, bo do tych ori bixowych przetwornic można zapodać zapłonniki i wtedy są na D2S, tylko dochodzi koszt zapłonników i w porównaniu z tańszymi żarnikami D2S wychodzi nam praktycznie to samo, więc skórka za wyprawkę. :wink: No chyba, że ktoś jest akurat przed zakupem przetwornic lub w trakcie kompletowania zestawu, to wtedy sobie może kupić przetwo pod D2S.
Muzin - masz je schowane wewnątrz lamp? Bo chyba Koito nie są hermetyczne !? :eusathink:

4b0f5c5b74b80199b0c8b36dfc56f456.jpgd33fca7622bb878cc9701ce8c2de6af2.jpg
Przetwornice dopasowalem do dekielka, i uszczelnilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przy soczewkach z B8 nie zmieścisz D2S z zapłonnikami, trzeba zmieniać soczewkę na inną, np Intemo [emoji6]

Mam soczewki b8 lift i przetwornice d2s, przetwornice nie wystaja poza dekielek:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, muzin napisał:


4b0f5c5b74b80199b0c8b36dfc56f456.jpgd33fca7622bb878cc9701ce8c2de6af2.jpg
Przetwornice dopasowalem do dekielka, i uszczelnilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Mam soczewki b8 lift i przetwornice d2s, przetwornice nie wystaja poza dekielek:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz o przetwornicach D2S, a ja o przetwornicach D1S, i palnikach D2S z przejściówkami/zapalnikami dla nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyświetliło mi taki błąd:

17994
Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short to Plus P1586 - 35-10 - - - intermitten

Wyczytałem, ze dotyczy on poduszki silnika gumowo-olejowej z elektrozaworem. Rozumiem, ze jak wymieniać poduchę to tylko na ori? Nie pchać się w używki czy zamienniki (o ile występują)? Prawa poduchę do kompletu tez lepiej wymienić czy mogę tylko tą lewą z elektrozaworem? Jakby ktoś miał pod ręką numer takiej poduszki oraz mniej więcej jej koszt to byłbym bardzo wdzięczny, jak nie to dopiero na dniach usiądę do PC i sobie poszukam numeru [emoji4] Pacjent to A4 B6 AVF 1.9 tdi 130 KM :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kaman napisał:

Panowie wyświetliło mi taki błąd:

17994
Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short to Plus P1586 - 35-10 - - - intermitten

Wyczytałem, ze dotyczy on poduszki silnika gumowo-olejowej z elektrozaworem. Rozumiem, ze jak wymieniać poduchę to tylko na ori? Nie pchać się w używki czy zamienniki (o ile występują)? Prawa poduchę do kompletu tez lepiej wymienić czy mogę tylko tą lewą z elektrozaworem? Jakby ktoś miał pod ręką numer takiej poduszki oraz mniej więcej jej koszt to byłbym bardzo wdzięczny, jak nie to dopiero na dniach usiądę do PC i sobie poszukam numeru emoji4.png Pacjent to A4 B6 AVF 1.9 tdi 130 KM :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nr poduszki do AVF/AWX strona lewa elekt. 8E0199379BF

Serwis ok 460zł po rabatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy w czasie śniegów bawiliśmy się Multiwanem 4x4 Po powrocie do domku na drugi dzień przestał działać haldex na komputerze wyskoczył błąd 11 przerwa w obwodzie. Wydaje mi się ze problem polega na którymś z czujników abs. Jeżeli ktoś przerabiał podobny temat proszę o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakimś programie na tvn było od tym 4x4 w VW - jak odnawiali ekipie tvnu ich wóz do wożenia sprzętu (nie wiem czy to nie było czasami 101 napraw)
Koleś opisywał napęd i usterki + naprawiał

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakimś programie na tvn było od tym 4x4 w VW - jak odnawiali ekipie tvnu ich wóz do wożenia sprzętu (nie wiem czy to nie było czasami 101 napraw)

Koleś opisywał napęd i usterki + naprawiał

Samochód marzeń - Kup i zrób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,podrzuci ktoś nr lusterek z s4 b6 one maja być alu co nie ?


Lusterka maja taki sam nr , S4 miał Alu obudowy i nr jest w temacie o moim a4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz ale to jest samochodzik z 2015 roku wiec troszkę będzie się różnic napęd. Wydaje mi się ze problem jest jakiś z elektryka. Najlepszy sposobem będzie podjechać do serwisu na diagnozę bo po mechanikach podobne koszty wyjdą jak będę jeździł na komputery [emoji846][emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Chciałbym się dowiedzieć, czy moduł komfortu o numerze 8E0 959 433 BA obsługuje elektryczne szyby z tyłu? Chciałbym dołożyć elektrykę na tył, a posiadam właśnie taki moduł o tym numerze.

Jeśli nie można, to czy można moduł komfortu 8E0 959 433 BA wymienić z 8E0 959 433 AT lub 8E0 959 433 BC?

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według forumowej rozpiski obsługuje ,sam się tym pewnego czasu interesowałem.
Mam moduł z ta sama końcówka co ty [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vblpl napisał:

Siemka :)

Chciałbym się dowiedzieć, czy moduł komfortu o numerze 8E0 959 433 BA obsługuje elektryczne szyby z tyłu? Chciałbym dołożyć elektrykę na tył, a posiadam właśnie taki moduł o tym numerze.

Jeśli nie można, to czy można moduł komfortu 8E0 959 433 BA wymienić z 8E0 959 433 AT lub 8E0 959 433 BC?

Dziękuję za pomoc.

Tak, Twój obsłuży, nie musisz go zmieniać. Musisz tylko zmienić wartość adaptacji pod elektryczne szyby. Pakiet światło też to obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Karol89 napisał:

Dziekuje za podpowiedz ale to jest samochodzik z 2015 roku wiec troszkę będzie się różnic napęd. Wydaje mi się ze problem jest jakiś z elektryka. Najlepszy sposobem będzie podjechać do serwisu na diagnozę bo po mechanikach podobne koszty wyjdą jak będę jeździł na komputery emoji846.pngemoji30.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ABS działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, 

potrzebuje numery kilku części, wprawdzie mam etke online, ale jakoś nie mogę z nią dojść do ładu.

Potrzebuje numery zaślepek spryskiwaczy reflektorów, zaślepkę haka holowniczego i dolny element zderzaka znajdujący się pod grillem - nie jest to dokładka na cały zderzak, tylko na szerokość grilla. Elementy są mi potrzebne do zderzaka A6C6 S-Line z 2010r

Jakby ktoś coś, to będę wdzięczny:D

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy do b6 manual coś się zmieniło w temacie dostępności przegubów wewn? W sensie czy oprócz chińczyków pojawiło się coś sensownego w zamiennikach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...