Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy do b6 manual coś się zmieniło w temacie dostępności przegubów wewn? W sensie czy oprócz chińczyków pojawiło się coś sensownego w zamiennikach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nic się nie zmieniło jedynie tyle wiem że a6 c6 ma te same wewnętrzne przeguby a przynajmniej 2.0 tdi

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, secio84 napisał:


Nic się nie zmieniło jedynie tyle wiem że a6 c6 ma te same wewnętrzne przeguby a przynajmniej 2.0 tdi

naciepane z kalkulatora S7
 

hmm do A6 C6 2.0TDI jest zamiennik SKF

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3321333518310-VKJA_8509-O17896-przegub-napedowy.html

Ciekawe czy podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turzol napisał:

Podejdzie ale go nie kupisz. Nie ma go w IC i w żadnych hurtowniach. Na próbę możecie u mnie wziąć przeguby GSP które dają radę ogólnie. Koszt to 135zł/szt i gwarancję oczywiście mają roczną. U mnie w BiTurbo śmiga taki przegub już prawie 20tyś km(zewnętrzny) i jest cisza tylko osłonę dałem spidana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie ale go nie kupisz. Nie ma go w IC i w żadnych hurtowniach. Na próbę możecie u mnie wziąć przeguby GSP które dają radę ogólnie. Koszt to 135zł/szt i gwarancję oczywiście mają roczną. U mnie w BiTurbo śmiga taki przegub już prawie 20tyś km(zewnętrzny) i jest cisza tylko osłonę dałem spidana

Gsp spadło po 2 miesiącach normalnej jazdy nie polecam miałem na obie strony założone są 2 rodzaje ale różnią się tylko osłona niczym więcej. Koszt sztuka 170zl też potrafię zamówić i sprzedać ale nie polecam

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gsp spadło po 2 miesiącach normalnej jazdy nie polecam miałem na obie strony założone są 2 rodzaje ale różnią się tylko osłona niczym więcej. Koszt sztuka 170zl też potrafię zamówić i sprzedać ale nie polecam

naciepane z kalkulatora S7


Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gsp spadło po 2 miesiącach normalnej jazdy nie polecam miałem na obie strony założone są 2 rodzaje ale różnią się tylko osłona niczym więcej. Koszt sztuka 170zl też potrafię zamówić i sprzedać ale nie polecam

naciepane z kalkulatora S7


Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wandej napisał:

Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem

A u mnie to była jedna całość z półosią... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak nie polecam mogę jak ktoś chce odstąpić swoje 2 za darmo. Bo u mnie wpadly polosie z exeo

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak nie polecam mogę jak ktoś chce odstąpić swoje 2 za darmo. Bo u mnie wpadly polosie z exeo

naciepane z kalkulatora S7




Ja mam tez poloski z Exeo i niestety lewa trafiła mi się z wywalonym przegubem wewn. I już teraz nie wiem co robić czy znowu szukać używki czy kombinować z zamiennikami. Gadałem z mechanikiem i przy quattro w dieslu te wewnętrzne lecą na potęgę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja mam tez poloski z Exeo i niestety lewa trafiła mi się z wywalonym przegubem wewn. I już teraz nie wiem co robić czy znowu szukać używki czy kombinować z zamiennikami. Gadałem z mechanikiem i przy quattro w dieslu te wewnętrzne lecą na potęgę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja ci nie polecę zamiennika ja nie mam Q a poleciał w 2 miesiące

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szukam używki z końcówka AT. Przy okazji pompę Vacuum boscha ktoś ma na handel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ośce chyba jeszcze szybciej lecą szczególnie jak program jest zrobiony , w quattro to się bardziej rozkłada 

co do zamienników kiedyś się skusiłem i z punktu było gorzej niż na oryginale  

co do używek to z exeo jest szansa na najbardziej świeże 

ale kiedyś ratowałem się  samym przegubem wew od a6 c6 konkretnie od 2.7 mulitronic i przeguby wewnętrzne są takie same 

ktoś kiedyś polecał tą firmę do regeneracji

http://www.motomax.pl/www-1/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z drive shaft z Łomianek przegub wału od 10tys i jest narazie ok przy 250ps w quattro :). Ale oni chyba tego nie produkują tylko są dystrybutorem różnych firm więc nie wiem co mam wsadzone nawet :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

ale przeguby wew oska i multi takie same?

tak, to jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znajdę kilkanaście połosiek z automatów :) jako dawców przegubów wew. i zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem całą półoś z Exeo CAGA po przelocie 60tys mil. Oby tym razem dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile jest wart blu  w wersji high z koncowka H bo mam do opchniecia a nie wiem ile za niego wolac.

Puścisz mnie z torbami stary:D jak będziesz z takimi gratami wyjeżdżał:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...