Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

'Parkowanie na krawezniku juz nie jest problemem'[emoji23] uwielbiam te opisy z All...
Moim skromnym zdanie 2mm to trochę za mało,jak juz brać to 3-4
Do pomodzonych mocowo furmanek odpada ,szczególnie latem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko ja mam problemy z napisaniem pw?
Odbiorce i temat moge uzupełnić ale tekstu wiadomości już nie ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie muli teraz to forum jak uj, non stop cos mi sie wiesza, wiadomosci otwieraja mi sie bardzo dlugo/albo wcale, no i czesto jest  jakas "przerwa techniczna" ... ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi często wraca na pierwszyą stronę :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rrrudy25 napisał:

'Parkowanie na krawezniku juz nie jest problemem'emoji23.png uwielbiam te opisy z All...
Moim skromnym zdanie 2mm to trochę za mało,jak juz brać to 3-4
Do pomodzonych mocowo furmanek odpada ,szczególnie latem?

czyli jak, zwykła plastikowa jest lepsza czy jeżdżenie bez - bo nie rozumiem jaka jest inna opcja?

Starą osłonę zostawiłem po kawałku na kilku różnych fragmentach drogi/terenu. I skoro wcześniej z plastikiem był problem to szukam alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się sprawuje ale w sumie pewnie jak się nie podda osłona to podda się to do czego jest przymocowana ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori osłona według mnie jest wystarczająco mocna. Ameliniowa ma tylko taki plus, że się pognie, ale nie połamie, i chyba nie wisi tak nisko jak ori.

Koledze chodziło o wentylację komory silnika w lecie w mocno pomodzonym aucie, ludzie zdejmują osłony na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zdejmowałem osłony na lato. Po owinięciu DP bandażem temp pod maską była ok. Temp oleju też w normie także tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo owiniętego DP tym bandażem to temp. pod machą jednak jest odczuwalnie wyższa niż w zwykłym nie porobionym AVFie, ale tak jak mówisz - wszystkie temperatury i parametry zostają w normie, tyle że pierwsze otwarcie maski daje gorącego bucha po ryju. :kox: Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez osłony, wiecznie syf i pjer dol nik pod maską, no i w zimie znacznie dłużej się klekot nagrzewa :facepalm: o ile się w ogóle dogrzewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, KoJ@K napisał:

Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez osłony, wiecznie syf i pjer dol nik pod maską, no i w zimie znacznie dłużej się klekot nagrzewa

Masz ori, czy amelinium?

Zaczynam powoli poszukiwania amelinowej osłony do siebie i w sumie martwi mnie tylko to, czy otwory pasują w takich allegrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Pytanie może trochę z d...

Czy lewarek o numerze 8E0 011 031 D wchodzi do plastiku w bagażniku? Czym różni się ten lewarek od lewarka z końcówką D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra osłona miski :-) 26a7dffc405fd211f69673b346187b2d.jpg
Nic tylko zakładać :-D

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie Recaro, niestety materiał na prawym fotelu nie wygląda już za ciekawie, związku z tym są dwie opcje :
1. Wymienić na taki jaki był
2. Wymienić wszystkie elementy z alcantary na inny kolor / materiał.
Jakieś propozycje co do koloru / materiału? Nie ukrywam, że fotele mają być typowo na handel więc np fikuśny róż lub skóra z węża odpada :decayed:

 

recaro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Kozą na ten temat. Opierniczy Ci je w dobrej monecie. Sporo materiałów ma teraz. :wink:

Zawartość dodana 25 minutes later

BTW tak na moje mało fachowe oko to jakby ogolić, wyprać i zaatakować parownicą tą alkantare to by była ok. Po co przeszywać skoro można ją naciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie Recaro, niestety materiał na prawym fotelu nie wygląda już za ciekawie, związku z tym są dwie opcje :
1. Wymienić na taki jaki był
2. Wymienić wszystkie elementy z alcantary na inny kolor / materiał.
Jakieś propozycje co do koloru / materiału? Nie ukrywam, że fotele mają być typowo na handel więc np fikuśny róż lub skóra z węża odpada :decayed:

 
recaro.png

Robiłem taki fotel, za ori alcantare plus obszycie siedziska ok 750zlf42963c466db1f6ff98fa7293cc8797b.jpg3ca8248c235165fe48424953afb627b5.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szczuraz napisał:

Pogadaj z Kozą na ten temat. Opierniczy Ci je w dobrej monecie. Sporo materiałów ma teraz. :wink:

Zawartość dodana 25 minutes later

BTW tak na moje mało fachowe oko to jakby ogolić, wyprać i zaatakować parownicą tą alkantare to by była ok. Po co przeszywać skoro można ją naciągnąć ?

Dziurka już tam jest, na zdjęciach też jej nie widziałem ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...