Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyna jakakolwiek szansa to nr 3 AF/AG, ale trzeba by się upewnić czy to czasem nie 2.5. Cała reszta z osobnym zbiornikiem nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVF i wkładałem ten z jakby dodatkowym zbiorniczkiem w AWX nie jest przypadkiem tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde powinno być to samo przecież AVF i AWX to to samo prawie, nie zmienili chyba nic w komorze silnika , ten z nr 3 to spotykałem w 1.8 t i 2.0 a te z dodatkowym zbiorniczkiem to widziałem właśnie w temacie o rezaniu sprysków do lamp tam kolega też miał 1.9 tdi avf-a chyba nawet i tam przypasował ten ze zbiornikiem dodatkowym.

W archiwum allegro znalazłem takie coś:

http://archiwum.allegro.pl/oferta/zbiorniczek-plynu-do-spryskiwaczy-audi-a4-b6-i3268314368.html

Niby z 1.9 i ma dodatkowy zbiornik.....

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JawoR36 napisał:

Jedyna jakakolwiek szansa to nr 3 AF/AG, ale trzeba by się upewnić czy to czasem nie 2.5. Cała reszta z osobnym zbiornikiem nie podejdzie.

Ja mam właśnie z doczepianym zbiorniczkiem tylko nie pamiętam numeru 

Wg mnie powinieneś brać z doczepianym zbiorniczkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z doczepianym mają w całkiem innym miejscu mocowana do karoserii więc na pewno się różnią i zamienne nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 napewno nie będzie pasował. 1 2 4 będą pasowały bo są doczepiane

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra teraz trzeba tylko taki kupić i można spryski rezać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dość nietypowy problem z 1.9TDi, turbo mi przeładowuje, ale tylko do okolicy 65*C temp. płynu, powyżej wszystko OK.

Od razu napiszę, iż wiem to, gdyż mam wskaźnik doładowania w kabinie. Porobiłem logi, ale wg nich prócz tego że przeładowuje w tym przedziale co podałem, wszystko pozostałe jest OK.
Mam co prawda program w nim zrobiony,ale problem pojawił się niedawno a jeżdżę już na nim 2 lata. Przepływka wyłączona programowo.

Czyżby problem z podciśnieniem bo tylko to mi przychodzi do głowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu tylko na zimnym?? Na ciepłym nie ma żadnego problemu, nawet przez ułamek sekundy nie przeładuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a moze jakis wezyk dziurawy, wlazi wilgoc, marznie i dlatego przeladuje na poczatku, a pozniej po rozgrzaniu, jak rozpusci to juz jest git ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak zaczynam podejrzewać, bo geometria cięłaby się raczej cały czas...

Czas wymienić wszystkie wężyki od podciśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, chcę u siebie założyć grzaną kierę, obecnie wchodząc w kodowanie kierownicy mam możliwość zaznaczenia opcji kodowania grzania. Czy wystarczy, jak kupię samą kierownicę, czy muszę dokupić coś więcej?

 

 

Zawartość dodana 1 minute later

Dotyczy A6C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, mam pytanie jak to jest z ori hakiem? Trzeba podcinać zderzak pod ori hak? Jest w ogóle wersja zderzaka pod hak? Miałem wcześniej zwykły zderzak i z tego co pamiętam był podcięty, teraz mam s-line i założyłem go bez podcinania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, mam pytanie jak to jest z ori hakiem? Trzeba podcinać zderzak pod ori hak? Jest w ogóle wersja zderzaka pod hak? Miałem wcześniej zwykły zderzak i z tego co pamiętam był podcięty, teraz mam s-line i założyłem go bez podcinania.

Ja mam s4 zderzak i nie mam podpiętego. Acz kolwiek na zderzaku jest zaznaczone gdzie wyciąć.

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...