Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ma ktos do sprzedania dystanse 4szt 10mm ze srubami? Otwor centrujacy w bbs speedline z a5 jest 57,1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 6/30/2017 o 12:10, MichałA4 napisał:

Pogrzeb vagiem w liczniku, z tego co pamietam jest opcja wyboru silnika w ktorejs grupie, musisz zmienic obecna wartosc na ta odpowiadajaca silnikowi R4.

Mialem podobny myk, po zmianie spalane wskazuje na poziomie 7.2 , ale raz na jakis czas trzeba reset zrobic bo wariuje.

Dzięki. :hi:

 

 

Dokładał ktoś kiedyś czujnik pedału sprzęgła z tempomatem? Potrzebuję informacji czym to jest sterowane i gdzie się wpiąć. Na forum same nierozwiązane tematy. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w :) . 4df14692c959cf1827895280bc031216.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mamy tu jakiego speca co by mi wyrezał zderzak s-line zwykła góra + dokładka s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bongod napisał:

Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w :) . 4df14692c959cf1827895280bc031216.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

dlatego, że odstaje? Odeszła Ci po prostu taśma dwustronna, która jest w tamtym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że odstaje? Odeszła Ci po prostu taśma dwustronna, która jest w tamtym miejscu.

Tylko odeszło dawno i teraz już jest deformacja i popękany lakier ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś rezal pełne Bose i miał problem z za duża ilością basu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niepodlaczony pin Bose (7 pin, kostka B w RNSE) to moze sie to objawiac takim efektem (w przypadku wzmaka 32stykowego) masz blad na radiu w postaci 02005 Coding pin, No signal/communication?

 

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niepodlaczony pin Bose (7 pin, kostka B w RNSE) to moze sie to objawiac takim efektem (w przypadku wzmaka 32stykowego) masz blad na radiu w postaci 02005 Coding pin, No signal/communication?
 
Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Mam akurat Concerta 3 tam kostka jest też ISO2, ten pin 7 w kostce czarnej ma być obsadzony tak? Basu jest zdecydowanie za dużo - dominuje nad resztą. Trzeba zjechać nim na minimum żeby można było usiedzieć w aucie. Żadnych błędów nie mam na radiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 12:19, Rafal1988Lodz napisał:

panowie ma ktos do sprzedania dystanse 4szt 10mm ze srubami? Otwor centrujacy w bbs speedline z a5 jest 57,1?

66,1 :) 

 

Mam 2 dystanse  przelotowe 15mm jakby co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 7 Pin BOSE-kodowanie do masy radia (tylko w przypadku systemu BOSE) jak rozpiska wskazuje

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2017 o 21:13, grzes283 napisał:

 

Felga 18" 8J i teraz na to dwie możliwe opony:

225/45 lub 245/40 - niemalże identyczne obwody, ale przy oponie 225 robi się delikatny naciąg i koło wygląda na małe. Przy rozmiarze 245 koło wpasowuje się idealnie w błotnik.

Masz foto takiego koła 8' 245/40 ? mam mozliwość kupic takie koło tyle że w 19' i et 49 ...zastanawiam się czy nie za duzy balon będzie ? i czy przy gwincie będzie to jakoś wygladać ...bez dystansu tez się nie obędzie w b6 q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do b6 takie koło????

w małyszu przy 19" to pchaj 225/35.....ostatecznie 235/35. W A6 C6 i A4B6 są inne koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie bo widzę że tutaj temat o wszystkim w B6. Jeżeli można się podłączyć. Skrzypi pedał sprzęgła, ktoś może doradzi co nasmarować i gdzie dokładnie żeby ustało bo strasznie irytuje :) Będę wdzięczny za pomoc. Jeżeli wtrąciłem się zbyt niegrzecznie to przepraszam ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak zakładaliście stabilizator od RS-a z przodu to on kształtem pasował P&P czy odstaje jakoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki sam jak zwykły tylko ma inną twardość,tylny jest grubszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisze tutaj moze szybciej sie cos znajdzie... mianowicie kupie sprezyny BE 2szt tył do a4 b6 sedan.... kolory obojetnie ktore aby ktos chciał sie wyzbyc:

-niebieski/rozowy/rozowy

-niebieski/rozowy

-niebieski/ 4X

Obecnie mam 1BA i kat 10 oraz 68cm od ziemi, a chciałbym zrównac z przodem ktory ma 65cm 

Edytowane przez Marecki1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...