Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

1. Składasz mniejsza polowe kanapy, na dole przy podlokietniku będziesz widział plastikowa zaslepke, trzeba ją ściągnąć
2. Pod zaślepka są 2 śrubki od ogranicznika i mała śrubka na imbus, na której trzyma się wałek łokcia - do odkręcenia wszystkie 3
3. Po odkręceniu śrubek łokieć trzeba odchylić pod kątem do siebie, bo druga strona nie jest niczym przykręcona a jedynie mocowana jest na zasadzie klina (wałek ma wycięty ząbek, który wsuwa się w blachę mocującą)
4. O ile z wymontowaniem nie ma większego problemu, tak ponowny montaż możne być uciążliwy, żeby trafić tym ząbkiem w odpowiednie miejsce[emoji6]

Dziekuje bardzo [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, chudy92 napisał:


Te fotki na dole to niby po wspawaniu kloszy?

Tak jest :wink:

Nie no, zalezalo mi na tym, by nie naruszyc obudowy, bo rozkleic bixa z malymi uszczerbkami to jest nie realne, a mialem kilka kloszy, wiec sobie wybralem najlepsiejsze i je zalozylem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :wink:
Nie no, zalezalo mi na tym, by nie naruszyc obudowy, bo rozkleic bixa z malymi uszczerbkami to jest nie realne, a mialem kilka kloszy, wiec sobie wybralem najlepsiejsze i je zalozylem :cool1:

Wszystko jasne [emoji41][emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby przejść na hamulce z 255 na 288 tyl muszę miec osłony czy stare mogą byc ewentualnie przerobić na większy zacisk jarzmo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne osłony musisz zmienić, tu nie chodzi o większy zacisk tylko tylne osłony są wyprofilowane pod tarcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/18/2017 o 21:32, albert224 napisał:

Czy jest możliwość kupienia w ASO przedniej szyby pasażera ? Bo mam do kupienia z 2009 r i nie wiem czy ona była dokupiona czy co :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

tak mozesz kazda szybe w Aso zamowic do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . To kupuje z 2009 ori do mojej b6 . Auto stało przy budowie i po opuszczeniu szyb w dół kurz narobił sporych zniszczeń :(

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że moje poprzednie turbo wyzionęło ducha zastanawiam się nad zakupem samego korasa. Miał ktoś styczność z tą firmą? http://allegro.pl/koras-chra-turbina-audi-a4-a6-1-9tdi-130km-avf-awx-i6874287810.html

Jest to jakaś alternatywa dla regeneracji biorąc pod uwagę że cała reszta jest w znakomitej kondycji a poskładanie tego to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany siedzi ktoś może na e46forum.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wandej napisał:

Pany siedzi ktoś może na e46forum.pl?

Mario i Morsik na Śląskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pany....

Mam pytanko....posiadam rns-e w wersji led. Da radę jakoś do tego podłączyć telefon aby po odpaleniu aplikacji na telefonie z radiem internetowym dało się tego słuchać w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Roboform550 napisał:

Siemka pany....

Mam pytanko....posiadam rns-e w wersji led. Da radę jakoś do tego podłączyć telefon aby po odpaleniu aplikacji na telefonie z radiem internetowym dało się tego słuchać w aucie?

przez gniazdo AUX 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wiadomo...

 

To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roboform550 napisał:

Ok to już wiadomo...

 

To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Sa 2 numery - lewa i prawa strona. Zaraz podesle bo akurat odbieralem w piatek w aso te zaslepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wiadomo...
 
To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Jak coś mam taka zaślepkę nowka sztuka miałem do siebie zakładać ale wpadł pomysł na kontrolkę poduszki [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję w 3 miejsce od strony kierownicy...pierwsze mam esp drugie przycisk sport zaślepka którą potrzebuję i PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję w 3 miejsce od strony kierownicy...pierwsze mam esp drugie przycisk sport zaślepka którą potrzebuję i PDC

Jak potrzebujesz na 3 miejsce to właśnie takie coś mam porównaj z numerem który jest na zdj 40282594f7ef7892bdfa6dfda1e16973.jpg6f14fdca28529f957d3175be11da8468.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...