Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób jeśli masz taką możliwość .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko pytanie czy przy 5mm trzeba zrobic na dystansie kołnierz centrujacy???

Bo przy 10mm raczej trzeba zeby felga była osadzona centralnie i nie było bicia felgi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy 5 biło bez kołnierza :) ktoś pisał że nie biło ;) zrób ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black_edition napisał:

Masz rację. Dystanse z jakiejs strony bo już nie raz czytałem ze po założeniu ich drgania wystepowały przy wyzszych predkosciach 

Dystom.pl
 

 

Godzinę temu, Marecki1 napisał:

Witam

Tez mam pytanie co do dystansów.... tokarz mi zrobi jakie bede chciał tylko pomierzyłem i przód dam po 5mm na strone, a tył po 10mm

I teraz pytanie czy przy dystansie 5mm trzeba robic kołnierz centrujacy do felgi???

Bo przy 10mm to raczej normalne ze trzeba???

w 5mm nie ma jak zrobić pierścienia... w 10mm firmy też rzadko robią, mała ilość materiału.
Ja mam z przodu 5mm z tyłu 8mm bez centrowania i nic nie bije, felga wchodzi na piastę kilka mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 5mm podobno jest fizycznie nie do zrobienia kolnierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy i ja mam pytanie dotyczące opon, a mianowicie mam felgi 16" z A4 B8 o szerokości 7,5" opony na nich mam jakieś nexeny ale są zwichrowane - drżała cała buda i dodatkowo na wyważarce widać że opony krzywe - same fele w super stanie - proste.

szukam na te felgi opony i zastanawiam się pomiędzy 205 a 215 - czytałem że 205 opona będzie na równi z felgą ( boję się trochę o to że podrapie je o krawężniki) czy też 215 założyć- 225 nie chcę ponieważ to wielki "kapeć" a mam AWX serię z dołożonym Q - więc już i tak się dość słabo odpycha - będę robił wirusa ale na chwilę obecną opony - proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bjoern napisał:

w 5mm nie ma jak zrobić pierścienia... w 10mm firmy też rzadko robią, mała ilość materiału.
Ja mam z przodu 5mm z tyłu 8mm bez centrowania i nic nie bije, felga wchodzi na piastę kilka mm.

I to daje jakąś nadzieje..... robimy takze 5mm i 8mm bez kołnierza  :)  dobrze ze to rodzina wiec tokarz zaufany i juz robił dystanse kiedys.... nawet mowił, ze je oksyduje na czarno w oleju zeby nie rdzewiało tak szybko jak surowa stal po obróbce 

Jak wyjdzie fajnie to zrobie dodatkowo komplet na sell w dobrych PLN :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalne fele to kołnierza nie zrobisz w 5 mm ale jak masz pierścień centrujacy to problemów brak ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo dystansow 10mm nie ma co liczyc na centrowanie? musiałbym dokupić pierścienie centrujące na felge? Do tej pory miałem 10mm bez centrowania bo telepało autem przy wyższej predkosci;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktos podać jakie piny meskie wchodza do kostki 1J0 937 741 i do 3B0 972 736 ?

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupiłem dp do avf ale okazuje się, że u mnie w fabryce założyli katalizator bez flanszy za nim, tylko idzie rura pod spód i łączy się z wydechem. Potrzebuję właśnie kupić tą rurę którą idzie od kata pod spód do wydechu...ma ktoś to na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marecki1 napisał:

I to daje jakąś nadzieje..... robimy takze 5mm i 8mm bez kołnierza  :)  dobrze ze to rodzina wiec tokarz zaufany i juz robił dystanse kiedys.... nawet mowił, ze je oksyduje na czarno w oleju zeby nie rdzewiało tak szybko jak surowa stal po obróbce 

Jak wyjdzie fajnie to zrobie dodatkowo komplet na sell w dobrych PLN :) 

99% dystansów to aluminium wieć nie rdzewieją za bardzo ;)
Pamiętaj, że zależy dużo od felgi, teraz mam pierścienie centrujące bez takiego wklęsłego frezu więc bez problemu to się centruje na piaście, ale na zimówkach te 8mm mi z tyłu biło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RicS3 napisał:

Koledzy, kupiłem dp do avf ale okazuje się, że u mnie w fabryce założyli katalizator bez flanszy za nim, tylko idzie rura pod spód i łączy się z wydechem. Potrzebuję właśnie kupić tą rurę którą idzie od kata pod spód do wydechu...ma ktoś to na handel?

Flansze masz, tylko ze w innym miejscu - dalej, mniej wiecej na wysokosci skrzynii. W AVFach byly wlasnie 2 rodzaje DP :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupiłem dp do avf ale okazuje się, że u mnie w fabryce założyli katalizator bez flanszy za nim, tylko idzie rura pod spód i łączy się z wydechem. Potrzebuję właśnie kupić tą rurę którą idzie od kata pod spód do wydechu...ma ktoś to na handel?

Masz Mar-Tec pod nosem, nie prościej było do niego jechać i zrobiłby DP pod auto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prościej było tak ale niestety moje auto jest 1/1000000 i nie jest prościej...teraz muszę szukać na gwałt tej rury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprężyny eibach prokit są twardsze od seryjnych? Miałem 1bv i po wymianie na eibach prokit i amorki na sachsa auto bardziej podskakuje. Eibach ma grubsze uzwojenie.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, daro84.pl napisał:

Panowie to są zawiasy do automatycznego podnoszenia klapy?

72380914489870592697.jpg

Tak to są te zawiasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...