Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie,
Mam pytanko możecie kogoś polecić od regeneracji turbiny bądź macie kogoś kto sprzedaje warte uwagi turbiny po regeneracji? Moje turbo od avf zdycha i szukam rozwiązania.


Nikt nic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoń i zapytaj w firmach na jakich częściach to składają... Jak gdzieś usłyszysz Meletta, to można rozważać oddanie takiej firmie turbo do regeneracji... 

Większość pseudo-zakładów wsadza chińskie rdzenie, piaskuje i heeeja :P Może i ładnie wygląda - jak nowa, ale potem wysyp tematów na forum, że po regeneracji bierze olej... i uzyskaj gwarancję od takich... nowy olej, turbo montowane u nich albo w jakimś serwisie, nie przestrzeganie procedur gwarancyjnych bla bla bla itd... 

Osobiście, wolałbym albo samemu wytargać turbinę, zakupić pewny rdzeń Meletta, złożyć i ewentualnie jechać gdzieś na regulację cięgna gruszki czy śruby zderzakowej albo szukać używki z auta po nie dużym przebiegu...

Regeneracja to naprawdę loteria... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestał mi działać kierunek, wymieniłem żarówkę i dalej to samo. Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach?1d572538611133755cdf6f2cfd0a7711.jpg268613e9eadba09d83e15be44b91b01e.jpgdc29bd184f6ff505e64ba3915eb31aee.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mnaso napisał:

Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach?1d572538611133755cdf6f2cfd0a7711.jpg

Brak styku lub brak napięcia i dlatego nie działa.  Gdyby był dobry styk to i z jedną blaszką powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przynajmniej nie muszę wyciągać drugiej lampy. Pytanie teraz jak to sensownie naprawić? Idzie wymienić tą blaszkę czy cały ten tył lampy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mnaso napisał:

Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku 

Pisz do kolego Gwerty.  - robi takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś polosiek że sprawnymi przegubami do 1.9 na handel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek70 napisał:

Pisz do kolego Gwerty.  - robi takie rzeczy.

To wiem, ale dawno na forum był. Może ktoś inny? Mam w razie czego opcję zrobić to w hidrtrofit.pl, ale może ktoś z forum wolałby zarobić ;) 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś polosiek że sprawnymi przegubami do 1.9 na handel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

‭+48 602 537 327‬ zadzwoń do niego ma bardzo dużo części używanych do b6 ja od niego dużo rzeczy kupuje jeszcze nigdy nie było problemu powiedz ze od znajomego z forum z Bytowa masz ten numer[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy kogoś ze sosnowca na forum kto dysponuje chwilka czasu oczywiście jakoś się rozliczymy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam blisko, więc może pomoge, tylko nie wiem czy wiesz, ale do Sosnowca trzeba mieć paszport :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...