Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. To zasila przekaźnik 202 bo wyprułem wiązke. Wygląda to na error przekaznika albo świec żarowych. Dostałem info że ten przekaznik obskuguje świeczki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Pompeje mozna znalezc w tych okolicach, czyli ~3000zl. Jedne kupiłem za 2200zl w ładnym stanie, tyle że srebrne, a wtedy miałem smaka na ciemne koło do siebie, więc plan był na przemalowanie. Założyłem je na auto, pojechałem na noc do roboty i znajomy ze zmiany mówi, że musi mieć te koła (też właśnie A6 C6) , a że dobrze mi położył to na drugi dzień po pracy jechaliśmy już je przerzucać do niego :wink: zaraz zacząlem znowu poszukiwania i kupiłem w okolicy za 2700zl tyle, że białe - oddałem do proszkowego, wybrałem kolor jaki chciałem i w sumie jeszcze mi zostało na przekładki, wyważania a do tego mam kolor taki jaki chciałem i felgi jak nówki :banan: 

 

ynqi6df.jpg

 

Tyle, że ja brałem pod uwage tylko parametry 9J et33, węższych nie chciałem, jak dla mnie to one idealne byłyby w 9,5J. Do C6 też by pasowały w takich parametrach, bo tam nadkola potrafią sporo pomieścić :cool1:

 

Wyglądają lepiej niż zaje..ście. Do siebie wolałbym Rotory w szarym malowaniu, choć grafitowe Pompei też mi się podobają. Jeśli nie upoluję do marca Rotorów, to trzeba będzie szarpnąć Pompei. Czytałem wczoraj o tych replikach i ponoć potrafią różnić się wymiarami, np szerokością ramion lub tp.....to już dyskwalifikuje dla mnie taką felgę. Trzeba bedzie szukać Oema ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś fotki z montażu prawego IC z BEX-a do 1.9 tdi AVF? Na forum jest temat ale to wszyscy do benzyny ładują. Chodzi mi przede wszystkim o miejsce zaworów podciśnienia i jak przerobić rurę od turbo bo w BEX jest inne mocowanie do turbo.

Nikt nie zakładał ic od bex-a do diesla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzes283 napisał:

Wyglądają lepiej niż zaje..ście. Do siebie wolałbym Rotory w szarym malowaniu, choć grafitowe Pompei też mi się podobają. Jeśli nie upoluję do marca Rotorów, to trzeba będzie szarpnąć Pompei. Czytałem wczoraj o tych replikach i ponoć potrafią różnić się wymiarami, np szerokością ramion lub tp.....to już dyskwalifikuje dla mnie taką felgę. Trzeba bedzie szukać Oema ;-)

Jest kilka kompletów ori Pompei w dziale sprzedam. Brać. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ślizgi szyb w przypadku szyb podwójnych różnią się od tych do szyb pojedynczych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onyks napisał:

Czy ślizgi szyb w przypadku szyb podwójnych różnią się od tych do szyb pojedynczych? 

Potrzebny jest cały komplet czyli szyby z ramkami i prowadnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet to ja mam tylko się zj**...... i zastanawiam się czy podejda części z auta w którym szyby są pojedyncze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi, teraz czaję o co Ci chodzi. Ślizgi czyli cały mechanizm z drzwi, o to pytasz? Później odpalę kompa to mogę do etki zerknąć i sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według etki mechanizm jest ten sam dla szyb pojedynczych i podwójnych

8E0837461C lewy przód

8E0837462C prawy przód

 

Pozdr

Edytowane przez staniek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim dzięki. Bałem się, że może być problem ze znalezieniem, a tak nie powinno być żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jozek726 napisał:

:hi: Panowie jest ktoś kto by mógł mi obejrzeć autko w Bielsku Białej ? :)

Napisz do Siemiana,on jest z Bielska z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 7 latach pożegnałem B6 :cry: Jak żyć?

Jak żyć Hmm będzie ci ciężko będziesz płakać będziesz szukać pocieszenie w młodszych modelach w koncu zrozumiesz i wrócisz do b6 [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, turzol napisał:

Po prawie 7 latach pożegnałem B6 :cry: Jak żyć?

Wiem o czym mówisz ,ja miesiąc temu pożegnałem swoją b7 (sprzedana),która jeździłem prawie 4 lata , teraz jeżdżę przejściowo passatem b6 , i muszę powiedzieć że VW do Audi nigdy nie dorówna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Karol89 napisał:


Jak żyć Hmm będzie ci ciężko będziesz płakać będziesz szukać pocieszenie w młodszych modelach w koncu zrozumiesz i wrócisz do b6 emoji23.pngemoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś w tym jest. Przez ostatnie 3 miesiące przymierzałem się do kilkunastu aut - B7, B8, A6 C6, Volvo XC60, BMW F10, Lexus RX, VW CC, Passat B7 i wiele innych. W każdym było jakieś ale i nie czułem się w nich jak "w domu". B6 ma swój klimat i gdybym miał kupić sobie zabawkę na weekendy to byłoby to zapewne S4 B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, turzol napisał:

Po prawie 7 latach pożegnałem B6 :cry: Jak żyć?

A tą B8 3.0TDI w automacie znalazłeś w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Przez ostatnie 3 miesiące przymierzałem się do kilkunastu aut - B7, B8, A6 C6, Volvo XC60, BMW F10, Lexus RX, VW CC, Passat B7 i wiele innych. W każdym było jakieś ale i nie czułem się w nich jak "w domu". B6 ma swój klimat i gdybym miał kupić sobie zabawkę na weekendy to byłoby to zapewne S4 B6 icon_smile.gif.b4a8b1961b729e494ee87a9a4b2a28bb.gif

Turzol wiem w jakim aucie byś był szczęśliwy to jest jeden tylko model a6 c7 [emoji173]️ ten model daje taka sama przyjemność jak b6[emoji16] c7 ma to co b6 jest ideałem wy wykonaniu inżynierów audi [emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...