Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden rabin powie tak a inny powie nie. Znajomemu padł po jakiś 120kkm (100% ori przebieg) i to w C7. 
C7 to nowy projekt na oleju 0w20, skrzynie s-tronik też mają słabą opinie. Końcówka produkcji będzie żyleta jak z c6

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb, chciałem zapytać czy są może jakieś naklejki, wlepki B6 Division?chętnie bym przytulił na tylną szybę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem kupiłem taki vcds i mam z nim problem nie chce on mi się łączyć z niektórymi rzeczami np nawigacja czy tez blutkiem w silnik wchodzę bez problemu czy w Mk wyświetla mi taki błąd 793b10a2e5ccdaf03a872443c8d9f4e9.jpga71306e4956b83f2422f45c4ce657056.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zobaczę postaram się pokombinować Dziekuje za pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu zakupiłem kabelek - ta tansza wersje ;) i tez tak miałem ze z navi nie chciał się polaczyc a reszta szla.

Gosciu wyslal mi drugi i z navi się laczyl ale z innymi było ciężko - kupiłem ori i mam spokoj.

Wiem wydatek był, ale w kilka miesięcy odrobil się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś ma sprzedaż może wtyczki do podświetlenia wizytownika i kubka? I może w dobrej monecie osłonę silnika i skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:papa:

 

Koledzy, czy ktoś z Was orientuje się, czy jakakolwiek firma zaproponowała do B6/B7 amortyzatory o zmiennej sile tłumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebował bym nr gratow do wymiany odmy w AVJ  najlepiej komplet żeby od razu całą nowa wstawić

 

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:papa:
 
Koledzy, czy ktoś z Was orientuje się, czy jakakolwiek firma zaproponowała do B6/B7 amortyzatory o zmiennej sile tłumienia?
Nie lepiej sprężyny progresywne?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś może zwykłą kierę MF i powie czy obsługuje ona odbieranie telefonu po zestawie BT ? 

_DSC0281.JPG

czy był inny moduł i inna kiera do tego (z ikonką R/T i telefonem):

kierownica-a6c5-lift-a4b6-a3-multifunkcj

Może to tylko kwestia kodowania a funkcjonalnośc ta sama ? tylko ikonki na przyciskach inne ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje.
Kwestia kodowania jak napisałeś. Prawy przycisk na dole pełni funkcję odbierania lewego nie testowałem, ale po kodowaniu na telefon nie zmienia np numerów płyt w zmieniarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dzieki za info ;) to płytę można na radiu przerzuć, a odbieranie zawsze wygodniej z kiery :) A orientuje się ktoś z jaką końcówką kupić moduł - wystarczy podstawowa funkcjonalność, ale żeby nie było problemów ze sparowaniem z tel ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dzieki za info [emoji6] to płytę można na radiu przerzuć, a odbieranie zawsze wygodniej z kiery [emoji4] A orientuje się ktoś z jaką końcówką kupić moduł - wystarczy podstawowa funkcjonalność, ale żeby nie było problemów ze sparowaniem z tel ? ? ? 
Tu masz opis modułów

https://a4-klub.pl/topic/202184-instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-podłączenie-elektryczne/

U mnie zainstalowałem moduł z literą "M" high 2007 rok jak dobrze pamiętam. Na FISie nie pokazuje mi numeru ani nazwy dzwoniącej osoby, ale w rns-e mam dostęp do kontaktów telefonu. Polecane moduły to Q oraz AA high pełna funkcjonalność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luki19862121 napisał:

Tu masz opis modułów

https://a4-klub.pl/topic/202184-instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-podłączenie-elektryczne/

U mnie zainstalowałem moduł z literą "M" high 2007 rok jak dobrze pamiętam. Na FISie nie pokazuje mi numeru ani nazwy dzwoniącej osoby, ale w rns-e mam dostęp do kontaktów telefonu. Polecane moduły to Q oraz AA high pełna funkcjonalność

a zrobiłeś adaptacje w zegarach? kanał 62 jak dobrze pamiętam, i kontakty i info o tym kto dzwoni powinny być na fisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zrobiłeś adaptacje w zegarach? kanał 62 jak dobrze pamiętam, i kontakty i info o tym kto dzwoni powinny być na fisie
Ooooo chyba nie robiłem. Podłącze się jutro zerkne. W chwili obecnej jeśli ja lub ktoś dzwoni wyświetla "TELEFON".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Suli napisał:

Cześć wszystkim:papa:

 

Koledzy, czy ktoś z Was orientuje się, czy jakakolwiek firma zaproponowała do B6/B7 amortyzatory o zmiennej sile tłumienia?

Jest coś takiego jak Koni FSD,ale nie wiem czy ciągle dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...