Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, WydRos napisał:

CAR/SETUP/Display (dolny lewy pod "kołkiem ") i tyle 

O to chodziło.:thumbup1:

Dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widział ktoś może jakaś A3 2006-2007r. na sprzedaż? Brachol szuka dobrego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuci ktos nr zaślepki do fotela recaro bo z S line nie pasuje a gość w ASO jakiś nie kumaty i najlepiej żeby po Vinie dobrać a tłumacze mu że to fotele nie z mojego auta cc94bdf84e6628c9d86242cadb693d3d.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Ktoś z was kupował na aliexpress dekle do avusów/ s-linów?

Czekam na pakę z deklami z avusa .
Dam Ci znać co warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzucał ktoś inne lusterka zew. do b6/b7 (większe) jak Np z a3lift albo b8? Się zastanawiam czy jest jakaś opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zna ktoś jakiś patent żeby otworzyć drzwi? zamek mi się chyba zepsul bo ani od środa ani z zewnątrz nie mogę otworzyć drzwi;/ wkladka również nie reaguje jak kluczyk wloze w zamek;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

panowie zna ktoś jakiś patent żeby otworzyć drzwi? zamek mi się chyba zepsul bo ani od środa ani z zewnątrz nie mogę otworzyć drzwi;/ wkladka również nie reaguje jak kluczyk wloze w zamek;/

Jak nie masz wkładki w klapie bagażnika to spróbuj przytrzymać otwieranie na pilocie dłużej, powinny się szyby otworzyć 

 jedynie wydłubać wkładkę i otworzyć śrubokrętem

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle może napisałem chodzi mi o drzwi kierowcy ani z zewnątrz ani od srodka nie mogę otworzyć i musze wsiadać od strony pasażera;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

zle może napisałem chodzi mi o drzwi kierowcy ani z zewnątrz ani od srodka nie mogę otworzyć i musze wsiadać od strony pasażera;/

Jak słychać ze coś tam się rusza po naciśnięciu to pewnie wyskoczył plastik z zamka i trzeba to czymś pociągnąć 

Ale jest jeszcze jedna opcja, masz pewnie włączona funkcje SAFE która blokuje wewnętrzna klamkę 

podepnij vcds i wejdź w sterownik drzwi 

daj output test albo awaryjne otwieranie drzwi, wystarczy ze jeden sterownik puści, bo są dwa silniczki, i otworzysz z wewnątrz i rozbierzesz tapicerkę do wymiany zamka 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym zagranicznym forum chłopak z 10 minut otwierał i zamykał drzwi przyciskami,kluczykiem i ciągając za klamkę wewnętrzną i zewnętrzną aż w końcu się otworzyło

 

 

 

Reasumując należy z wyczuciem pociągać wewnętrzną klamkę (w obszarze wyczuwalnego oporu) i jednocześnie zamykać i otwierać zamek z kluczyka lub przycisków wewnątrz auta. Takim działaniem mechanicznie popychamy rygiel (ten czerwony na filmiku) który jest zacięty, w momencie otwierania elektrycznego. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arturoo napisał:

Hi
 


Czekam na pakę z deklami z avusa .
Dam Ci znać co warte.

No to zobaczymy :) znaleźć już mi się udało ;) ty masz avusy II czy III? Bo się zastanawiam czy pod dwójki wejdzie hebel 330 z tyłu? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można gdzieś dorwać nową pompę paliwa (ta w baku lub koło baku) 1.9TDI b6 AVF nr pompy  89072138 bo szukam i tylko używki. Lub jakiś owy zamiennik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pompe z awx a z calym zbiornikiem nawet [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w 2.0 B pompa paliwa siadla, na fakturze 150zl i pewnie nowa

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nową. Nie moge znaleźć mechanik twierdzi ze tylko regenerowana albo nowa z serwisu. Dlatego was pytam czy ktos moze kupowal ostatnio jak tak to za ile gdzie i czy ori czy zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano......idzie zima, a w domu dwa ropniaki. Polecacie jakieś urządzenie rozruchowe? Jest tego trochę na necie, ale pewnie nie wszystkie dwulitrowego diesela zakręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, grzes283 napisał:

Siemano......idzie zima, a w domu dwa ropniaki. Polecacie jakieś urządzenie rozruchowe? Jest tego trochę na necie, ale pewnie nie wszystkie dwulitrowego diesela zakręcą.

Wszystko zależy od stanu akumulatora, ja 3.0 tdi w tamta zimę paliłem z Seicenta, dobry kabel i już 

widzialem ze teraz są modne tzw. boostery, powerbanki, ładujesz go w domu i bierzesz do auta, jest przenośny, Np gdy pod blokiem potrzebujesz odpalić, słyszałem dużo dobrych opini, i nawet to działa także jak tylko się na własne oczy przekonam zdam relacje :)

 

Zobacz ofertę: B&D STARTER BOOSTER 350A ROZRUCH POWERBANK
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6952700686

Zobacz ofertę: PROSTOWNIK ROZRUCH POWERBANK AKUMULATOR 400A USB
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7018957148

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...