Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, greg2505 napisał:

Może maska minimalnie przesunęła się do tyłu i wycieraczki wadzą 

 

Wydaje mi się, że jest wszędzie równo spasowana. To nie było duże przesunięcie. Jutro wrzucę jakieś fotki

Ps. Proszę moda o usunięcie postu wyżej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Sedrak Dan napisał:

Panowie od czego może silnik nierówno pracować na biegu jałowym. Obroty nie skaczą, ale jakby co jakiś czas zatelepało delikatnie silnikiem
 

Sprawdź kolanko odmy czy nie spróchniałe bo daje takie objawy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany taka oto sytuacja - malzonka starala sie wyhamowac, widzac ze nie da rady starala sie ominac :(

Dzisiaj jade na ogledziny - wstepnie jest zakwalifikowany na zlomowanie :(

 

IMG_8390.JPG

IMG_8391.JPG

 

Blotnik to na miejscu znajde bez problemu - ale lampe bede potrzebowal - uchwyt urwany I lekko zarysowana, zderzak nic nie popekalo tylko obtarcie, maska tez da rade bez problemu zrobic

Edytowane przez Stichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki i świece maja rok. Jakieś 20-25.000 km. Check się nie świeci. A ta odme gdzie można znaleźć?

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stichy napisał:

Pany taka oto sytuacja - malzonka starala sie wyhamowac, widzac ze nie da rady starala sie ominac :(

Dzisiaj jade na ogledziny - wstepnie jest zakwalifikowany na zlomowanie :(

 

IMG_8390.JPG

IMG_8391.JPG

 

Blotnik to na miejscu znajde bez problemu - ale lampe bede potrzebowal - uchwyt urwany I lekko zarysowana, zderzak nic nie popekalo tylko obtarcie, maska tez da rade bez problemu zrobic

W czwartek powinienem mieć lampę bix. Jak jesteś zainteresowany to pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede szukal lampy - jaki stan I cena, gola lampa + dekielek bo zarnik I przetwornica z mojej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwile nie wiem jaki stan itp. Jak będę konkretnie coś wiedział to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zbędną blaszke żarówki kierunkowskazu do A4 b6? Ułamała mi się jedna nóżka, raz działa raz nie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu. Ściągnąłem i dałem żonie do potrzymania... i wleciała na dół i najgorsze, że nie spadła na osłone i nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc.

silnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xsebo1 napisał:

Ma ktoś zbędną blaszke żarówki kierunkowskazu do A4 b6? Ułamała mi się jedna nóżka, raz działa raz nie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Kolego o którą blaszkę Ci chodzi? Pokaż fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego o którą blaszkę Ci chodzi? Pokaż fotke.
Przy czyszczeniu lamp ten pierdolnik plastikowy od kierunku musiałem obrócic o 180 stopni. Na drodze okazało się że nie świeci i nie chce wyjść. Kombinerkami na hama walczyłem z 15 minut, teraz widzę że to jest z całym plastikiem6b424acaf87cdabe3bdfc6514fc4638b.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciek02 napisał:

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu.

1J0145769G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1J0145769G
Uratowales mnie kolego. Dzieki!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xsebo1 napisał:

Przy czyszczeniu lamp ten pierdolnik plastikowy od kierunku musiałem obrócic o 180 stopni. Na drodze okazało się że nie świeci i nie chce wyjść. Kombinerkami na hama walczyłem z 15 minut, teraz widzę że to jest z całym plastikiem6b424acaf87cdabe3bdfc6514fc4638b.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

No wlasnie to jest caly pierdolniczek i w niego wchodzi zarowka, jak cos to mam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maciek02 napisał:

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu. Ściągnąłem i dałem żonie do potrzymania... i wleciała na dół i najgorsze, że nie spadła na osłone i nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc.

 

Jak mi pękła to podjechałem na szrot przy Pieknej i za 10 zł gość mi oddał, miał ich sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czeka mnie taki maly remoncik silnika, w sumie serwis. Bede wymienial vacum pompe, egr, gruszke turba, czyscil caly dolot bo pelno oleju w nim jest i same turbo tez chce wyczyscic, wymienie tez wezyki podcisnienia i swiece zarowe. Powoedzcie mi co tam jeszcze warto zrobic przy okazji tych czynnosci. Olej i filtry tez ida do wymiany.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe uszczelki na rurach powietrznych, i na kolektory by się też przydały ;) Uszczelka pod korek wlewu oleju, bo stara na pewno puszcza... Uszczelka pod spływ oleju z turbo... Przy okazji wymiany Vacum dokup wąż odpowietrzający z tyłu na silniku... zapewne też już będzie sparciały

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...