Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Przerabiane lampy z soczewka z B8 z nowymi palnikami i przetwornicami 1300

Używane gołe Bixy do wyrwania 1000-1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje do mojej lewa strona ale z ubezpieczalni nie naprawia bo naprawa 1890EUR a wartosc samochodu obliczona na 2000eur - jedynie zlomowanie 

 

IMG_8391.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widac - zarysowana + uchwyt gorny urwany + od pukniecia paruje wiec pewnie gdziec jest peknieta

Blotnik bedzie nowy reszta zostaje - zderzak tylko obtarty, maska naprostowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stichy napisał:

Nie widac - zarysowana + uchwyt gorny urwany + od pukniecia paruje wiec pewnie gdziec jest peknieta

Blotnik bedzie nowy reszta zostaje - zderzak tylko obtarty, maska naprostowana

Lampa jeśli nie rozwalona to górne mocowania w aso dostaniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracam z żoną z zakupów, odbieramy pocztę a tam paczuszka do mnie, oczywiście żona od razu a co to itd. To mówię jej a nic takiego coś do auta jak zwykle, oczywiście żona od razu foch i że ona za tyle samo kupuje sobie bluzke, w domu otwiera paczkę żeby sprawdzić co to i ile kosztowalo.

Jej mina bezcenna gdy się okazało że to wlepka B6 DIVISION za 8 zł ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o samochod sie tyczy to moja nie syczy - pod choinke dostalem orurowanie do Vitka :decayed:

A jak przyjdzie kupic jakies narzedzia to lepiej najpierw pokazac jej jakies zepsute a pozniej jechac I kupic cos innego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie mi powiedziec co,to za lotka,jest to cos w ogóle wart.ccc7be9c732c05681fffea93107ea2e3.jpg1a1b806311ea0339544c2af6d2d67401.jpg22723b720d65767d18bf3a120affa36f.jpg

Sent from my SAMSUNG-SM-J320AZ using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam pojedynczy wydech w swoim 1.9 na dwururkę od 2.5. Nie ma może ktoś z Was na handel osłony wraz z nakretkami itp w dobrej cenie? Chodzi o osłonę prawa bo lewa zostanie ta która aktualnie tam siedzi [emoji848][emoji6]

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kloszy to po tylu latach mają już trochę odprysków od kamieni itd, ja polecam lakierowanie utwardzony klarem. W B6 jeszcze tego nie robiłem, ale w A3 już kilkukrotnie i byłem zadowolony tak samo jak i ludzie, którym to robiłem.
Trzeba tylko znaleźć dobrego lakiernika, który idealnie wyleje klar na kloszu i jest jak noweczka.

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kaman napisał:

Panowie zmieniam pojedynczy wydech w swoim 1.9 na dwururkę od 2.5. Nie ma może ktoś z Was na handel osłony wraz z nakretkami itp w dobrej cenie? Chodzi o osłonę prawa bo lewa zostanie ta która aktualnie tam siedzi emoji848.pngemoji6.png

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przechodziłem przez ten temat i ja swoją prawą osłonę znalazłem na szrocie za 25 zł z końcówką D jest to ta sama co teraz w ASO z końcówką G a jej koszt to 276zł nakrętki do osłony (N 90708802) po 2zł w ASO, śruby do przykręcenia uchwytu prawego tłumika (N 909 944 02) po 3 zł w ASO, a osłona termiczna baku (8E0 201 308J) ciężki temat to zakupiłem w ASO za 134zł. Najlepiej wstaw ogłoszenie w dziale kupię co potrzebujesz, a części się same znajdą ;) I powodzenia życzę w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawloo7 napisał:

Przechodziłem przez ten temat i ja swoją prawą osłonę znalazłem na szrocie za 25 zł z końcówką D jest to ta sama co teraz w ASO z końcówką G a jej koszt to 276zł nakrętki do osłony (N 90708802) po 2zł w ASO, śruby do przykręcenia uchwytu prawego tłumika (N 909 944 02) po 3 zł w ASO, a osłona termiczna baku (8E0 201 308J) ciężki temat to zakupiłem w ASO za 134zł. Najlepiej wstaw ogłoszenie w dziale kupię co potrzebujesz, a części się same znajdą ;) I powodzenia życzę w poszukiwaniach :)

Dobry pomysł - 02-03 stycznia wybiorę się na szrot i zobaczę czy mają tam osłonę. A jak nie to wstawię info w dziale kupię ;) Dzięki za radę :hi: 
Z tego co udało mi się wyczytać to osłonę termiczną baku można sobie odpuścić? Czy lepiej założyć?

btw.
Korzystając z okazji - Szczęśliwego Nowego Roku, oby przyniósł nam jeszcze więcej zrealizowanych planów przy naszych A4 :naughty::hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie trzeba, ale ja i tak zamontowałem i mam święty spokój nie myśląc czy trzeba było ją założyć. [emoji4]

A osłonę brałem z 2,5 Tdi

 

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...