Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie. Czy uszkodzona pompa vaccum (zauważyłem wyciek) może mieć wpływ na:

- większe spalanie ? zdjąłem box z dachu i mimo spokojnej jazdy (100-110km/h) spalanie spadło nieznacznie i średnio wynosi 6.5l/100km. W maju przy prędkości 90-100km/h z boxem i autem napakowanym na full miałem 6.1l/100km

- przyspieszenie ? 4 lata temu robiłem chipa na 170KM. We wrześniu przewiozłem kolegę co ma A4 coś ok 130km i mówi że według niego moja A4 nie idzie szybciej niż jego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

miałem cieknącą pompę vacum z pod dekla, po zmianie na nową nie ma zmiany jakoś mocno odczuwalnej,przeloguj auto może coś wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kolejna rzecz. Zauważyłem na parkingu plamę pod silnikiem całkiem sporą. Konsystencja cieczy lekko oleista. Barwa lekko brązowa. Zapach ... nie potrafię określić. Raczej nie jest to olej bo na bagnecie poziom ok no i olej już czarny. Płyn hamulcowy poziom w normie. Płyn wspomagania też ok. Płynu chłodzącego też nie ubyło.

Czy przy wyłaczonym silniku, możliwe jest że cieknie paliwo z VACCUM ? i to w takich ilościach, że pomimo osłon pod silnikiem  wyleciało na zewnątrz i zrobiło sporą plamę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto na podnośnik i trzeba sprawdzić gdzie jest wyciek ,u mnie ciekło z pod dekla vacum ,a dowiedziałem się jak strzelił wąż odpowietrzenia układu chłodzenia,plam pod autem nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marec-ki napisał:

Panowie pytanie. Czy uszkodzona pompa vaccum (zauważyłem wyciek) może mieć wpływ na:

- większe spalanie ? zdjąłem box z dachu i mimo spokojnej jazdy (100-110km/h) spalanie spadło nieznacznie i średnio wynosi 6.5l/100km. W maju przy prędkości 90-100km/h z boxem i autem napakowanym na full miałem 6.1l/100km

- przyspieszenie ? 4 lata temu robiłem chipa na 170KM. We wrześniu przewiozłem kolegę co ma A4 coś ok 130km i mówi że według niego moja A4 nie idzie szybciej niż jego.

 

Z tym spalaniem to może skończyło Q górę przez temp w zimę mi zawsze ciut więcej pali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na podświetlane klamki kpl z diodami w ładnym stanie oraz na maty z grzniem do foteli Sportów kpl na przód ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest taka,  czy idzie rozpoznać wałek Kolbenschmidt'a. Ma wybite jakieś oznaczenia/cechy? A jeśli tak to jakie i gdzie? 

Pozdr i z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupie licznik  bądź sam wyświetlacz KOLOROWY  licznika

Może być z angola !!

Jakby ktoś  miał lub wiedział kto ma prosze o info tu lub na pw !!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik mam z fotochromem zewnętrznym tzn. jadę w dzień czy wieczorem jak jest ciemno i mam za sobą autko na światłach. W lusterku lewym, kierowcy widzę jakby podwojone światła. Jedzie za mna jedno auto na światłach a widzę jakby jechały dwa. Światła są jakby rozdwojone. Im auto jest dalej tym gorzej. Mocno mie to denerwuje. To samo jest jak szkła się ściemnią. Mam wkłady z b7 nowsze bez ramki. Zna ktos taką sytuację?

Edytowane przez Maciek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, czy zamontuje siedzenia z sedana do kombi ? Tylna kanapa jest dzielona w Sedanie i jeszcze jak wygląda montaż rolety jak podpasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MilUl napisał:

Panowie szybkie pytanie, czy zamontuje siedzenia z sedana do kombi ? Tylna kanapa jest dzielona w Sedanie i jeszcze jak wygląda montaż rolety jak podpasi?

Plecy oparcia trzeba przekładać żebyś miał mocowania rolety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, afroo. napisał:

Plecy oparcia trzeba przekładać żebyś miał mocowania rolety.

Dużo z tym roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MilUl napisał:

Dużo z tym roboty ?

Trochę  wyjmujesz oparcia z wozu zdejmujesz tapicere i przekładasz na nowe blechy-plecy i montujesz do wozu jakaś godzina do  półtorej godziny jak robisz za pierwszym razem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdejmował ktoś kapselek na gałce biegów s -line?

  Jak to zrobić aby nie uszkodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rabbi napisał:

Panowie zdejmował ktoś kapselek na gałce biegów s -line?

  Jak to zrobić aby nie uszkodzić?

Podgrzewasz opalarka /suszarka i w miejscu szwu wkladasz igłe i podwazasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki 

Poszukuje auta do slubu na 30.06. 

Moze być to jakis ciekawy klasyk badz s8 / q7 najlepiej biale 

Jesli ktos ma namiary na takie auto prosze o priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...