Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, ucho.77 napisał:

Na 19tkach jest ~63cm,ziemia na 16tkach jest jeszcze niżej :wink:

20160430_084824.jpg

IMG_2165_1.jpg

No ładnie siedzi i widzę że ten sam kolorek auta , tylko zastanawiam się czy nie będzie za nisko , teraz na 16 mam 63 i byle co to osłoną przyciera, na 18 było by super , muszę przemyśleć sprawę ,dzięki chłopaki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko :hi:

Panowie mam do Was pytanie , problem dotyczy manualnej regulacji wysokości świecenia świateł ,po zmianie przełożeń regulacji 1-2-3 lampa lewa opuszcza się o niższą wysokość niż prawa, wymieniłem już silniczek w lampie lewej i jest to samo.

Wkurza mnie to bo lampy różnie świecą jak się je opuści  choćby o jeden bieg .

Teraz pytanie do Was czy tak powinno być ? Macie podobnie w swoich furkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał rozbież pokrętło regulacji nie wiem dokładnie jak to w środku wygląda , ale miałem tak w oplu , winny był zimny lut, dotknąłem lutownicą i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, rozbierałem te silniczki podmieniałem w nich elektronikę bo mam ich chyba ze 3 szt i praktycznie na każdym regulacja działa tak samo prawy dwa razy niżej opuszcza lampę niż lewy, chyba że masz na myśli pokrętło które jest w kabinie ?

 

8e1919094a-12-8117683841082160241.jpg.bce4c6b6822c24accae49b48dc239970.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrób tak, wypnij oba cięgna, podnieś z pokrętła do góry, opuść i wepnij cięgna od nowa z obu lamp...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem na myśli pokrętło wewnątrz auta 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za podpowiedzi zajrzę do tych lamp w weekend i dam znać czy udało się to opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega ma w b6 audi sound system i nie ori radio. Są jakieś kostki na allegro żeby to wysterować cym radiem ? Żeby te 10 głośników grało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega ma w b6 audi sound system i nie ori radio. Są jakieś kostki na allegro żeby to wysterować cym radiem ? Żeby te 10 głośników grało ? 
Są takie adaptery np.

http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i5006492183.html

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie błotniki S4 są takie same jak w zwykłej wersji ?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w B6 nie było poszerzańców :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gitara . Dziex :) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w Divisionie nowego kolegę - wsółek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakieś foty B6-tek na 19" felgach i zawieszce eibach -30? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać bo jak wiecie wynieśli mi z garażu moje 18" łopaty więc czemu by nie wrzucić jakichś 19 teraz. Myślę o rotorach, ori rs4 ewentualnie vosseny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RicS3 napisał:

Panowie ma ktoś jakieś foty B6-tek na 19" felgach i zawieszce eibach -30? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać bo jak wiecie wynieśli mi z garażu moje 18" łopaty więc czemu by nie wrzucić jakichś 19 teraz. Myślę o rotorach, ori rs4 ewentualnie vosseny

parę postów wyżej masz foty ,kolega ucho.77 wkleił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę postów wyżej masz foty ,kolega ucho.77 wkleił

Widziałem wcześniej na FB ale myślałem, że może ma ktoś któreś z wymienionych typów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiś podgląd jest , swoją drogą bardzo fajne koło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenia wskazówek i tarcz licznika o numerze 8E0 920 930 T... W kanale 19 mam ustawione 3XXXX, czyli tarcze i wskazówki powinny zapalać się po zapłonie, tymczasem podświetlają sie tylko wskazówki. Kodowanie na 2XXXX powoduje podświetlenie tylko tarcz, tak jak jest w opisie, oraz kodowanie na 1XXXX - podświetlają się tylko wskazówki czyli to kodowanie też jest ok. Da sie to jakoś rozwiązać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to sterowniki z b6 nie są kompatybilne z tymi z b7, wiec chyba średnio to będzie działać. Nie sądzę nawet żeby ktokolwiek próbował to sprawdzać.

Próbowałem to odpalić w jednym forumowym B6. Ciężki temat, nie miałem niestety możliwości podmiany sterownika, na dniach będę miał ponownie to auto i będę próbował. Instalacja już na aucie, kwestia podmiany sterownika i sprawdzenia czy ruszy. Fotele z zapiskami B7, auto to B6 my03.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...