B6 DIVISION

Nosb

Panowie są jakieś ledy na pozycje do bi xenony H6W ? Miałem kopnie z osram pozycje wpadały tak w niebieski kolor ale po pół roku padły [emoji17] a nie chce przerabiać wiązki na inne pozycje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam problem z b6. 2.5 v6 multitronic

Padła pompa hamulcowa, wymieniona na drugą ze sterownikiem od ori. Muszę ją zakodować lecz nie moge skalibrować czujnika kąta skrętu. Czujnik pokazuje na parametrach cały czas wartość -2.5 i nie zmienia sie podczas kręcenia kierownicą... Czujnik podmieniany na drugi i nadal to samo. Mam pod ręką vaga i cdif'a i nic nie moge zrobić nimi bo caly czas pokazuje -2.5 . Jak go wypnę i wepnę to pokazuje 0.0 lecz wtedy również pokazuje błąd czujnika że wadliwy. Na fisie świeci sie esp abs i wali na czerwono brake. Wie ktoś coś, co można z tym zrobić? co z tym czujnikiem ? Czy trzeba przed tym jeszcze coś zakodować ? Taśmę czy cos ?

6 minut temu, lukasso15 napisał:

Panowie mam problem z b6. 2.5 v6 multitronic

2 godziny temu, WydRos napisał:

Robiłem tym sposobem i nadal czujnik pokazuje -2.5..

A zakodowało poprawnie ?

Edytowane przez WydRos

Panowie co ile km wymienia się rozrząd w awx i avf?

Ja zmieniam co 90tkm , gdzieś czytałem jak jest rozrząd z napinaczem hydraulicznym co 90tkm ,bez 120tkm , ja mam bez i zmieniam częściej

Edytowane przez greg2505

Panowie, kto mi powie co to za wtyczka przy RNS-D ? może komuś została po zmianie na rns-e ? Wiem tylko tyle, że to jest połączenie antenowe między rns a tmc. tapatalk_1520364742659.png.4c0786cc42a6b6204bc1454c1b099e14.png

12 godzin temu, kamil-vag napisał:

Diversity.

Kaju masz rację, to idzie na ZF (IF) do wzmacniacza. W tym RNS-D jest jakieś odmienne to podłączenie, udało mi się znaleźć i to jest rodzaj połączenia nazywany wiclic :P

4def97af3b0061ec8a10c827048b6b68.jpg

I właśnie Fakra/SMB przychodząca na concrt nie pasuje w to gniazdo... to jest jakiś odmieniec :P Dlatego pytam, czy komuś nie zostało kawałek takiej wiązki z wtyczką :P

Na allegro sa przejsciowki, montowalem kiedys do A2 RNS-D DX, adaptery z allegro maja chyba podwojna koncowke ale wtedy wystarczy podpiac na jedna i dziala. Chyba tak to mialem zrobione.

Kamilowi chodzi o podłączenie anten z TMC. Takie cus by było git f830e7f63dc751ae3075432ffe1c45e2.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Łukasz takie coś już mam ;) chodzi teraz tylko o to diveristy do wzmacniacza :) są inne końcówki do concerta i do RNS-D, potrzebna taka jaką właśnie pokazałem.

To wyżej łączy właśnie TMC z RNS ale jeszcze, żeby działały dobrze stacje, musi być chyba ten diversity podłączony ;)

Dokładnie takie coś, zółta wpinana w diversity w ori instalację z concerta a ta druga wiclic w to nietypowe wejście w rns-d:

230_0.jpg

Ale jakbyś miał ten kawałek anteny z tym wtykiem wiclic to bym sobie sam zrobił... bo trochę za to śpiewają :/

mam tą końcówkę wpinaną w rns-d

1 godzinę temu, Młody_drog napisał:

Siemano, Dawno mnie tu nie było :D

:giveheart:

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

230_0.jpg

chinczyki to te złacze wiclic maja za grosze tylko czy chce Ci sie czekać.

Wiem, tylko mi bardziej pasuje ORi z kątowym adapterem, anie długim prostym ;) @kaju mi już załatwi ori przeowdy od wzmacniacza do rns-d ;)

Edytowane przez kamil-vag

Panowie, na Divisionie jestem tu 1 raz :), może będzie to powielone pytanie, i zapewne dla bardziej wtajemniczonych błache, ale mianowicie :)

Mam RNS-D Bosse, i przy odtwarzaniu CD i dodawaniu gazu w trakcie jazdy mam .... w tle GWIZD ;p czym to moze być spowodowane ? Regulator napięcia ?

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik