Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, piotrekb_tt napisał:

182c29ce2d0a7c2c0467734ae665fb66.jpg


Chodzi dokładnie o ten grzybek razem z kawałkiem płaskownika na który zakładasz sprzączkę pasa

Jutro sprawdzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

.

2 godziny temu, turzol napisał:


Tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki Arturo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Widziałem nie raz na forum, że ktoś zakładał do swojej B6 stalowy oplot. Mam u siebie 320/288 i chciałbym założyć stalowy oplot. Może ktoś konkretnie podpowiedzieć, co i jak i wysłać link? Ja znalazłem coś takiego:

KLIK

Na forum znalazłem wypowiedź Deva i pisze on, że podobno do Quattro idzie 6 przewodów, nie 4?

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 quattro idzie  sześć. W b6 czy to fwd czy quattro przewody są takie same. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kodowaniem komfortu

Koduje wg załączonego zdjęcia ale pomimo wprowadzenia otwierania szyberdachu z pilota nie działa...

Próbowałem też zakodować żeby chociaż kluczyka i też nic.

Szyby działają bez problemu a szyber działa tylko zamykanie natomiast otwieranie nie.

 

Przechwytywanie szybera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie w końcu będę chyba rezał biksa :decayed: i w związku z tym takie pytanie, czy lampy przednie "angliki", a dokładniej obudowy i klosze lamp są identyczne jak w "europejczykach"? Soczewki mnie nie interesują, chodzi mi jedynie o klosz i obudowę na części.

 

I jeszcze jedna sprawa, mając do wyboru soczewki hella3 i intemo, czy któreś z nich dadzą lepsze światła mijania (długie nie są dla mnie tak ważne, bo nawet te ze zwykłego xenonu są dla mnie wystarczające)? Ma ktoś wiedzę/porównanie? Bardziej skłaniam się do hella3 bo są całe metalowe.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie pytanie do osób które mają zawieszenia ori s-line i eibach pro kit, powiedzcie ile cm od ziemi macie do rantu na tyle w waszych furkach? 

Najlepiej gdyby ktoś z sedana zdają miare, mam mały problem ze swoim setupem (sportline) bo auto opadlo mi z tylu na 62 cm na felach 18" i potrzebuje je ok 2cm podnieść i nie wiem w co zainwestować czy bawić sie w pro kita czy moze ori s-line zapakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz niecałe 2cm to możesz dać podkładki do zawieszenia na złe drogi 1BR i tył pójdzie Ci jakieś 1,5 cm (może odrobinę więcej) do góry. Ja na prokicie + podkładki 1BR mam jakieś 65 cm do nadkola na 225/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, staniek napisał:

Panowie/Panie w końcu będę chyba rezał biksa :decayed: i w związku z tym takie pytanie, czy lampy przednie "angliki", a dokładniej obudowy i klosze lamp są identyczne jak w "europejczykach"? Soczewki mnie nie interesują, chodzi mi jedynie o klosz i obudowę na części.

 

I jeszcze jedna sprawa, mając do wyboru soczewki hella3 i intemo, czy któreś z nich dadzą lepsze światła mijania (długie nie są dla mnie tak ważne, bo nawet te ze zwykłego xenonu są dla mnie wystarczające)? Ma ktoś wiedzę/porównanie? Bardziej skłaniam się do hella3 bo są całe metalowe.

 

Pozdr

Montuj panie z b8 polifty i bedziesz zadowolony, nie jest warta rzeźba na Intemo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał uzyskać 64 cm tak jak stoi przód mniej więcej, Czarek a pamiętasz może ile te podkładki BD są wyższe od standardowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Montuj panie z b8 polifty i bedziesz zadowolony, nie jest warta rzeźba na Intemo...

Gdybym miał ori biksy to właśnie tak bym zrobił, ale mam ori xenon, a tam podobno już ciężko upchnąć polifty :(

Wolałbym mniejszą niż większą rzeźbę ;)

26 minut temu, MichałA4 napisał:

pamiętasz może ile te podkładki BD są wyższe od standardowych?

Te podkładki mają około 12 mm chyba, u Kolegi w  temacie jest foto tych podkładek, ale pełnych dwóch centymetrów na nich nie uzyskasz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , ja te 62 cm to mam przy pustym bagażniku i baku z rezerwą, więc te 2 cm to jest minimum które chciałbym uzyskać, poczytałem trochę na temat tych klas wagowych , ale jest to tak pokręcone że ciężko się połapać , zwłaszcza teraz jak nie mam ori zawieszenia tylko coś innego .

Dla mnie było by optymalnie gdyby to auto na tyle stało między 64 a 65 cm, w miarę by to jeszcze wyglądało i może nawet nigdzie bym nie przycierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja mam z tyłu 8 kl.wagową niebieski, różowy i na 16 jest 62- 63cm, na 18 64-65cm  ,więc moim zdaniem takich powinieneś szukać,dodam że fabrycznie tak mam, a obecnie kupiłem sprężyny z sedana i wysokość była taka sama jak u mnie w avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ori miałem zawieszenie BA i na tyle 7 kl wagowa  i stalo to na 68 cm . Nie jest tak czasem ze jak zaloze wyzsza klase wagowa to auto pojdzie bardziej do gory niz powinno? Oczywiscie mowa o sprezynach Be/Bv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, staniek napisał:

Gdybym miał ori biksy to właśnie tak bym zrobił, ale mam ori xenon, a tam podobno już ciężko upchnąć polifty :(

Wolałbym mniejszą niż większą rzeźbę ;)

Te podkładki mają około 12 mm chyba, u Kolegi w  temacie jest foto tych podkładek, ale pełnych dwóch centymetrów na nich nie uzyskasz 

 

Aaaaaaa no to już zmienia postać rzeczy. Do zwykłych lamp zawsze wkładałem te Mini H1 kosztem nie dużych przeróbek, a bardzo dobrego świecenia. Do Intemo czy Hella 3 trzeba rozbebeszać lampy i rzeźbić, do Mini H1 można to ogarnąć od tyłu lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MichałA4 napisał:

Ja ori miałem zawieszenie BA i na tyle 7 kl wagowa  i stalo to na 68 cm . Nie jest tak czasem ze jak zaloze wyzsza klase wagowa to auto pojdzie bardziej do gory niz powinno? Oczywiscie mowa o sprezynach Be/Bv.

Myślę/wydaje mi się, że możesz zaryzykowac te sprężyny, które radzi Kolega wyżej. Przy ori zawiasie czy to 1BA, czy 1BE/BV tył zawsze siada.  Przy 1BE/BV przeważnie na okolice 63-64cm. Reasumując ori sprężyny 1BE/BV od avanta FWD mogą dac w sedanie te 64cm. Ale dopóki nie założysz to nie będziesz wiedział, i nie ma żadnej gwarancji, że to siądzie tak jak pisałem :(, choc powinno.

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Aaaaaaa no to już zmienia postać rzeczy. Do zwykłych lamp zawsze wkładałem te Mini H1 kosztem nie dużych przeróbek, a bardzo dobrego świecenia. Do Intemo czy Hella 3 trzeba rozbebeszać lampy i rzeźbić, do Mini H1 można to ogarnąć od tyłu lampy.

W lewej lampie i tak mam tą chromowaną "łyżwę" do ogarnięcia, i trzeba by rozkleic. Dlatego pytałem o angliki (bo tanio można kupic), żeby to ładnie ogarnąc i z dwóch kompletów zrobic jeden. Wiadomo jak wyglądają obudowy lamp z B6 po rozklejaniu, a mając dwa komplety rozkleiłbym je szlifierką, tak jak to Ty chyba kiedyś robiłeś :decayed:

Pamiętam, że miałeś kiedyś intemo, powiedz mi proszę jak wyglądają mijania w porównaniu do tych z MiniH1? Bo tak naprawdę to na mijania mi zależy najbardziej.

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mijania i w Intemo i B8 są fajne/wystarczające, Intemo swieci bardziej "punktowo" a B8 dają szerzej, więc co kto lubi, Mini H1 też świecą bardzo fajnie no i mają dodatkowo tą ostrą linie odcięcia (ale to trzeba lubić i się przyzwyczaić) . To jak już planujesz rozklejać lampy to od razu może pomyśl o malnięciu na czarno tej ramki chromowanej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jest ktos moze z radomia i moglby podjechac zobaczyc jedne felgi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...