Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mistrzowie , pytam tutaj bo tematów jest pozaczynanych na forum mnóstwo a brak odpowiedzi i większość osób tylko gdyba,  mianowicie :

 

jaką najdłuższą skrzynie można włożyć do AVF - a ?

czy ktoś wkładał może JMG ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do Was ogromną prośbę... pilnie potrzebuję nr vin samochodu w którym siedzi AVF! poratuje ktoś??
 
WAUZZZ8EX3A113791

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy bo ja to kompletnie się nie znam . Grill że zdjęcia to s4? 

Pozdrawiam 

FB_IMG_1523983304348.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2018 o 18:55, bjoern napisał:

Tak, a zderzak jak co to Caractere ;)

Dzięki wielkie 

 

Jeszcze potrzebował bym nr wzmacniacza antenowego do sedana moj padł a przy okazji chce przejsc na rns-e to jaki najlepiej  zeby nie było problemów ?

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do b6 aby wstawić kiere z b7/b8 wystarczy zmienić moduł kiery i taśmę airbag na taka z b7 i potem zakodowax ? Coś jeszcze potrzeba ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Norbas napisał:

Panowie do b6 aby wstawić kiere z b7/b8 wystarczy zmienić moduł kiery i taśmę airbag na taka z b7 i potem zakodowax ? Coś jeszcze potrzeba ? 

Jeszcze kostka do taśmy idzie do wymiany - 4E0972133

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregory87 napisał:

Jeszcze kostka do taśmy idzie do wymiany - 4E0972133

A czemu ? Do taśmy airabaga pd b7 wystarczy dociąć dwa wpustki na kostce z aira od b8... hmmm a może chodzi o coś innnego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Norbas napisał:

A czemu ? Do taśmy airabaga pd b7 wystarczy dociąć dwa wpustki na kostce z aira od b8... hmmm a może chodzi o coś innnego ? 

Mówisz o kostce airbag z przodu, a ja mówię o kostce do taśmy z tyłu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregory87 napisał:

Mówisz o kostce airbag z przodu, a ja mówię o kostce do taśmy z tyłu :) 

A widzisz teraz już wiem o co kaman... tylko przeglądam temat malika i on zastosował wszystko z b7 i nie wspomniał o tej kostce z tylu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norbas napisał:

A widzisz teraz już wiem o co kaman... tylko przeglądam temat malika i on zastosował wszystko z b7 i nie wspomniał o tej kostce z tylu :) 

Otóż to :wink: ale wystarczy przepiąć dwa piny ze starej kostki w te same miejsca do nowej i tyle. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Gregory87 napisał:

Otóż to :wink: ale wystarczy przepiąć dwa piny ze starej kostki w te same miejsca do nowej i tyle. 

No to lajcik :) dzieki wielkie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano......pytanie do naszych forumowych elektroników.

Muszę przedłużyć w dwóch miejscach wiązkę od czujników parkowania. Byłem w sklepie po przewody i sprzedawca odradził mi, twierdząc że będzie problem z działaniem. Rezystancja, czy coś tam będzie słabsza.

Co o tym sądzicie? Czujniki parkowania, to stosunkowo czuła sprawa i może rzeczywiście będzie problem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ori instalacji czujników nie będzie problemu, tylko pytanie po co? w jakimś kupnym zestawie to różnie może być ale pewnie się da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MaTeo85 napisał:

w ori instalacji czujników nie będzie problemu, tylko pytanie po co? w jakimś kupnym zestawie to różnie może być ale pewnie się da zrobić.

Dokładam pdc przód. Wiązka z kufatec. Troszkę krótsza i mniejszy rozstaw wtyczek pod wewnetrzne czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spokojnie możesz przedłużyć. najlepiej wymienić za krótkie przewody na odpowiednie i zacisnąć końcówki i osadzić we wtyczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaTeo85 napisał:

to spokojnie możesz przedłużyć. najlepiej wymienić za krótkie przewody na odpowiednie i zacisnąć końcówki i osadzić we wtyczkach.

A jeśli przetnę przewód w połowie i dołożę nowego odpowiednią długość, to będzie ok? Zdaje sobie sprawę, że wówczas lutowany będzie przewód w dwóch miejscach, nie w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...