Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ok. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem lutowania w instalacjach samochodowych ale jak kto lubi. Jak potrzebujesz to mogę Ci zacisnąć końcówki na przewodach. Jak coś pisz pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Przedłuż kabel i zlutuj w dwóch miejscach, nie próbuj jednak lutować konektora bo to słabe rozwiazanie. Ważne aby dobrze zabezpieczyć termokurczką miejsce litowania. Co do zaciskania to proponuję obejrzeć jak wyglądają punkty zbiorcze masy w naszych autach po kilkunastu latach. Utleniona miedź nie wygląda najciekawiej.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w trakcie poszukiwania B6 i natrafiłem na jedną sztukę z Mławy. Link:

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-s-line-quattro-1-9tdi-161ps-gwint-ap-alu-19-bi-xenon-okazja-CID5-IDtaEmB.html

Ma ramki klubowe ale facet mówi że poprzedni właściciel był zarejestrowany i opisywał auto na forum. Ktoś może poznaje fure i zna nick poprzedniego właściciela. Link do tematu też byłby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Edytowane przez gluszczt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś blow offa w 1.8t ? 
Jakiej firmy polecacie czy WGL nie polecacie [emoji3]
 
Ja nie polecam . Szkoda tłumaczyć czemu ;) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bongod napisał:

Ja nie polecam . Szkoda tłumaczyć czemu ;) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Możesz wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....
 
Centralny nie ma nic wspólnego z mce. Za zamykanie odpowiada komfort.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gluszczt napisał:

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Odpinales kleme przy zmianie mce?

Mi się działy małe cuda jak grzebalem przy mce. Między innymi przestał mi zamykać centralny. Później zamykalo tylko połowa auta. Nie szło otwierać tylnej klapy. Na każdą jedną dolegliwość pomagało odpięcie na chwilę klemy. Może będzie trzeba zakodowac pilota po odpieciu zasilania. Ale to już nie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gluszczt napisał:

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Włącz zapłon i naciśnij na kluczyku zamknięte następnie otwarte , po tym zabiegu powinien działać centralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie , jutro zadziałam i dam znać ....

 

nie za pierwszym razem, ale zadziałało na oba kluczyki ... do stacyjki, przekręcone na zapłon , naciskamy zamykanie ,otwieranie ,wyjmujemy i za drugim razem załapały oba piloty ...dzięki :)  

 

Edytowane przez gluszczt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś się podmienić na kanape s line b6/b7 grzana na zwykla z doplata dla mnie ? 

jak cos to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyną dużego wzrostu spalania w AVF? Dodam, że wtryski na ciepłym jak sprawdzałem to są w porządku. Przyczyną tego może być nieszczelny układ dolotowy lub te grube węże od turba? Bo słyszę jak syczy pod machą gdy dodaję gazu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie potrzebuje kupic spreżarke klimy do awx bo moja wyzionęła ducha , powiedzcie jakiej szukać aby pasowala bez rzeźby? Na starej brak jest naklejki ,ale w necie znalazlem ze do mojego rocznika powinna byc włozona o nr 8E0260805AB,  teraz pytanie czy takiej wlasnie szukac, czy moze są jakieś świeższe odpowiedniki np z b7   które podejda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaki jest koszt ori emblematów Sline?
Kiedyś kupiłem komplet z allegro ale zrobiły się matowe i odpada czerwony element...
Na allegro jest coś takiego ale śmierdzi mi to podróba...
ff1b849de1f2e55c67dbc01c72ce6fe0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz taniej to używka z allegro od 30zł szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano......pytanie do naszych forumowych elektroników.
Muszę przedłużyć w dwóch miejscach wiązkę od czujników parkowania. Byłem w sklepie po przewody i sprzedawca odradził mi, twierdząc że będzie problem z działaniem. Rezystancja, czy coś tam będzie słabsza.
Co o tym sądzicie? Czujniki parkowania, to stosunkowo czuła sprawa i może rzeczywiście będzie problem.....
Bo się bierze ode mnie... ;) z ciekawości - ile płaciłeś?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kaju napisał:

Bo się bierze ode mnie... ;) z ciekawości - ile płaciłeś?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mogłem od Ciebie mordeczko, bo kupowałem kompletne wiązki pod PDC przód do mnie. Nie chciało mi się tym razem kompletować i skręcać, dlatego poszedłem na łatwiznę ;-)

A placiłem za komplet 430 z wysyłem ;-)

Generalnie wiązki sa z kufatec'a , ale z polskiej strony. Komplet jest do przed lifta i musiałem do siebie zwiększyć rozstaw wewnętrznych czujników, stąd moje pytanie o przedłużanie wiązki.

Wszystko już na aucie i bangla należycie. A6 też daje się modzić ;-D

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem od Ciebie mordeczko, bo kupowałem kompletne wiązki pod PDC przód do mnie. Nie chciało mi się tym razem kompletować i skręcać, dlatego poszedłem na łatwiznę ;-)
A placiłem za komplet 430 z wysyłem ;-)
Generalnie wiązki sa z kufatec'a , ale z polskiej strony. Komplet jest do przed lifta i musiałem do siebie zwiększyć rozstaw wewnętrznych czujników, stąd moje pytanie o przedłużanie wiązki.
Wszystko już na aucie i bangla należycie. A6 też daje się modzić ;-D
Zasilanie 100
Sterownik - - > lampa/guzik/glosniczek przód - - >120
Czujniki przód - - >150

Wysyl 15

I robię większy rozstaw :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...