Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie ma ktoś na odsprzedanie sprawnej przekładni kierowniczej z servotroniciem ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Panowie nie ma ktoś na odsprzedanie sprawnej przekładni kierowniczej z servotroniciem ?? 

Jak nie znajdziesz mam dość pewną firmę, która posiada tysiące przekładni. Sam mam już trzecią u siebie i dopiero od nich magiel działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy kupić sonde lambde przed katalizator do 1.8T ? bo na mojej nie ma ani numerów ani producenta, jakiś noname wymieniony z 2008roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b6 pickup

 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chodzi o a4 b6 sedan mam siedzenia z b7 też sedan z dzielona składana kanapa tylna. W moim b6 okazało się jest płyta i kanapa się nie składa.  Da radę jakoś zamontować te siedzenia że składana kanapa?? "

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chudy92 napisał:

działa wam forum na tapatalk?

Nawet nie znajduje mi już forum na taptalku. Miało być naprawione ale jak widać d*pa zbita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nie działa i czy będzie działać? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę tutaj ale temat odnośnie magla z servo jest zamknięty a może ktoś spotkał się z tematem przekaźnika od servo. Czym się różni przekaźnik z literką D a F? Czy obojętnie jaki można dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JawoR36 napisał:

Jak to co? czujnik kąta skretu G85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pajda napisał:

Jak to co? czujnik kąta skretu G85

Myślałem, że w A4 widziałem już wszystko, ale to pierwszy raz, a trochę mi już tego przez ręce przeszło. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znajomy poprosił mnie żeby zakodowac nowa kierownicę która sobie sam założył. Za chiny się nie dało zrobić adaptacji kąta skrętu. To mówię dawaj z powrotem stara kiere i co się okazało kupił moduł pod kierownicę ale bez właśnie tego czujnik a my pół dnia stracili na kodowaniu i adaptacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 17:02, JeJu napisał:

jakiej firmy kupić sonde lambde przed katalizator do 1.8T ? bo na mojej nie ma ani numerów ani producenta, jakiś noname wymieniony z 2008roku

Tylko Bosch 5-pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc, mam w planie większe turbo i coler. Chodzi o zestaw kolanek, złączek itp. Żeby ogarnąć większego icka. Chciałbym pogadać z kimś kto robił to jakiś czas temu u siebie i ma sprawdzone części. Gdyby ktos był chętny udzielić rad, wskazówek to zapraszam na pw. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 12:56, kamil-vag napisał:

@kaman - załóż osobny temat, skopiuj te pierwsze opisy, bo lipa tak między wierszami... podłącze się do dyskusji jak założysz w elektryce... 

Trochę pogrzebałem i okazało się, że na 100% gdzieś robi się zwarcie - po okręceniu klemy z akumulatora (masy) i przyłożeniu żarówki, żarówka się zapaliła :doh: Strzelam że zwarcie robi się w oświetleniu bagażnika bo od jakiegoś czasu światło w podsufitce raz się zapalało, a raz nie. Ponadto nie działa mi spryskiwacz tylnej szyby czyli strzelam na jakiś wyciek. Za tydzień będę wykręcać fotele by wyprać wnętrze więc przy okazji zdejmę podsufitkę i będę sprawdzać jak wygląda tam sytuacja. Także na razie wstrzymam się z tematem, jeżeli nic nie znajdę, wtedy założę temat :)

Wczoraj na przeglądzie wyszła kolejna rzecz - amortyzatory z tyłu do wymiany w trybie natychmiastowym. Mam ori 1BE z A4 B7 i szukam nowych amortyzatorów (używka raczej odpada, chyba że w idealnym stanie - ma ktoś może? :P). I teraz pytanie - jakie amorki kupować? Sprężyny też mam z 1BE - szukać ori amortyzatorów czy innej firmy brać? Jak innej to jakiej? Chyba że lepszym wyborem byłby gwint, ale z tego co patrzyłem to ciężko znaleźć dobry gwint w cenie do 1 tyś na przód i tył, a jak wymieniać na gwint to chciałbym od razu na przód założyć żeby sensownie obniżyć moją szarą strzałę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kaman napisał:

Chyba że lepszym wyborem byłby gwint, ale z tego co patrzyłem to ciężko znaleźć dobry gwint w cenie do 1 tyś na przód i tył, a jak wymieniać na gwint to chciałbym od razu na przód założyć żeby sensownie obniżyć moją szarą strzałę :decayed:

Fajny nowy MTS masz za ~1,6kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, widziałem właśnie ten gwint od MTS. Nie powiem, że nie bo trochę się na niego napaliłem :decayed: Ale muszę podejść do tematu z chłodną głową bo za 40 dni mam ślub więc wydatków aktualnie jest sporo także nie mogę sobie pozwolić na wydanie 1600 zł. Dlatego też biorę pod uwagę kupno nowych amortyzatorów. Tylko że ceny są bardzo różne i jeżeli za dwa amortyzatory mam zapłacić np 700 zł to wolę dopłacić te 300 zł i kupić gwint, o ile w tej cenie jakiś sensowny się znajdzie :decayed: 
Jest też inne wyjście kupuję teraz amortyzatory MTS (np: http://allegro.pl/2-amortyzatory-sportowe-mts-audi-a4-8e-b6-tyl-i7079627740.html -o ile będą dobre(?)) i za jakiś czas zmieniam ponownie zawieszenie, ale już na gwint :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...