Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do dzika o amortyzatory Sachsa pod zawieszenie S-line, ja mam takie i jest spoko ze sprężynami Eibacha

Edytowane przez biggman
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zna ktoś może numer zaślepek spryskiwaczy xenonu w s4 b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zaślepki posiadają te 2 bolce na skos, a w zderzaku nie ma na nie miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie, dawno mnie tutaj nie bylo i uzbieralo sie trochę problemów przez ten czas :)

Mam do Was pytanie, w a4 b6 mam zmieniona szybe czolowa na ta z modelu b7 oraz lustro fotochrom z b7 , chciałem odpalic sobie clh na tym zestawie i ni ch.... nie idzie tego ogarnac.

Gdzies wyczytalem ze lustro i czujniki z niego nie sa obslugiwane przez MCE F , i tu potrzebuje waszej pomocy , jak wiadomo szyba pod duzy uchwyt ,nie podejdzie na niego lustro z b6 macie moze jakis sposob na ogarniecie tego?

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap MCE z b7, w gratisie będziesz miał drl. Ja tego nie robiłem i nie pomogę w tym temacie, ale znajdziesz info na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek swap MCE z wersji b7 nie wchodzi w gre, zbyt duza rzezba w stosunku do korzysci, funkcjonalnosci modulu F mi w zupelnosci wystarczą, gra rozchodzi sie tak naprawdę o to lustro , myslalem o tym aby przelozyc bebechy lustra z b6 do b7 i zyskac tym samym dodatkowy czujnik zmierzchu o ktory wola MCE .

Pytanko czy ktos moze juz robil podobne cuda? Poprzedni wlasciciel uraczyl mnie takim giftem i teraz nie wiadomo jak to ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro z b7 nie będzie chodzić z mceF

Załóż mce z b7 i będziesz miał czujnik deszczu i zmierzchu. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. No trochę kabelków jest do ogarnięcia 2 dni w garażu ale efekt piękny .będziesz zadowolony. Wszystko masz ładnie opisane jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już nie raz... wygląda fajnie, ale w deszcz jest masakra z dokładanymi ledami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że temat wałkowany, ale właśnie zastanawiam się nad zakupem. Mówisz, że w deszczu gorzej niż na zwykłych H7(mam lampy przerobione z większą soczewką pod bixy, ale zwykłe halogeny założone)Najbardziej mi właśnie zależy na dobrej widoczności w nocy i deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano......komis Plaza w Płocku - jakieś opinie znacie?

Koleś ma cztery audice i sensownie gada, ale to Płock:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, grzes283 napisał:

Siemano......komis Plaza w Płocku - jakieś opinie znacie?

Koleś ma cztery audice i sensownie gada, ale to Płock:-)

Zmiana auta się szykuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, moja kolubryna śmiga aż miło. Dopchałem ją troszkę, więc inne autko ;-)) Kolega szuka już jakiś czas. Ten akurat ma dosłownie wszystko, co on chce. Ale ja z kolei jestem sceptyczny do takich komisów, dlatego pytam na forum. Może ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia.

Nie można dać się zwariować. Tym sposobem, to nigdy auta się nie kupi...albo nie pasuje wyposażenie, albo miejsce zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jest ktoś kto przerabial ramki zmiany biegów z automatu na manual? I by mi zrobił bym wysłał dwie ramki i zapłacił oczywiście. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 08:26, grzes283 napisał:

Nie, moja kolubryna śmiga aż miło. Dopchałem ją troszkę, więc inne autko ;-)) Kolega szuka już jakiś czas. Ten akurat ma dosłownie wszystko, co on chce. Ale ja z kolei jestem sceptyczny do takich komisów, dlatego pytam na forum. Może ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia.

Nie można dać się zwariować. Tym sposobem, to nigdy auta się nie kupi...albo nie pasuje wyposażenie, albo miejsce zakupu.

Najlepiej podjechać i sprawdzić. Niestety z komisami to ciężko, ale nie każdy to oszust. Niech sprawdzi kanał na YT "Moto Doradca". Jest tam kilka fajnych porad jak już przez telefon wybadać ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 08:26, grzes283 napisał:

Nie, moja kolubryna śmiga aż miło. Dopchałem ją troszkę, więc inne autko ;-)) Kolega szuka już jakiś czas. Ten akurat ma dosłownie wszystko, co on chce. Ale ja z kolei jestem sceptyczny do takich komisów, dlatego pytam na forum. Może ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia.

Nie można dać się zwariować. Tym sposobem, to nigdy auta się nie kupi...albo nie pasuje wyposażenie, albo miejsce zakupu.

A jak tam twoje 2.0 daje rade? Masz wątek ze swoją a6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pajda napisał:

A jak tam twoje 2.0 daje rade? Masz wątek ze swoją a6?

170 w multi i na oponie 245, to sobie wyobraź jaka to rakieta...hahahah, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Stosunkow elastyczny i cichy silnik, wrzucę na sport to nawet fajnie ryczy, jak na klekota ?

Jakby jeździł na D, jak na S, to było by super ?

Ale ogólnie polecam 2.0 CR, nawet w multi....

 

Wątku nie mam, musze się zebrać i założyć.

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, grzes283 napisał:

170 w multi i na oponie 245, to sobie wyobraź jaka to rakieta...hahahah, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Stosunkow elastyczny i cichy silnik, wrzucę na sport to nawet fajnie ryczy, jak na klekota ?

Jakby jeździł na D, jak na S, to było by super ?

Ale ogólnie polecam 2.0 CR, nawet w multi....

 

Wątku nie mam, musze się zebrać i założyć.

Ostatnio widziałem test A6C7FL z tym połączeniem. Na autobanie pali tyle co nic. Do spokojnych wypadów w trasy to chyba najlepsze połączenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...