Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, grzes283 napisał:

170 w multi i na oponie 245, to sobie wyobraź jaka to rakieta...hahahah, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Stosunkow elastyczny i cichy silnik, wrzucę na sport to nawet fajnie ryczy, jak na klekota ?

Jakby jeździł na D, jak na S, to było by super ?

Ale ogólnie polecam 2.0 CR, nawet w multi....

 

Wątku nie mam, musze się zebrać i założyć.

No to czekam na wątek , na pewno zajrzę coś tam porobił ciekawego .

A jak spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

Ostatnio widziałem test A6C7FL z tym połączeniem. Na autobanie pali tyle co nic. Do spokojnych wypadów w trasy to chyba najlepsze połączenie. 

Mój w trasie pali 7 litrów, po mieście około 8,5-9 wszystko normalna jazda. Więcej dawania w pędzel, aniżeli eko driving ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grzes283 napisał:

Mój w trasie pali 7 litrów, po mieście około 8,5-9 wszystko normalna jazda. Więcej dawania w pędzel, aniżeli eko driving ?

Myślę, że spokojnie da się wynik poprawić :) ja akurat jeżdżę głównie eco, a od czasu do czasu redukcja i do 5.500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje namiar na kolegę, który wykonuje takie blaszki do zacisków tył.

b1.jpg

b2.jpg

O ile dobrze ustaliłem to nazywa się Łukasz Zawadzki bodajże i jest zarejestrowany u nas na forum. Gdyby ktoś kojarzył, to proszę  o info na pv.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto na forum może sprawdzić i potwierdzić historię serwisową auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w B7 da radę wymienić obudowę kluczyka?  (szukam wątku ale nie mogę nic znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany nie wala się komuś emblemat na przedni grill OOOO z całymi zaczepami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pilna prośbę potrzebuje albo opis kabli albo schemat który za co odpowiada do lamp bixenon a4 b6 ( głownie chodzi mi który kabel/kable odpowiada/ją za kierunki )

Bedę bardzo wdzięczny !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, czy ktoś z Was jeździł Superbem 1.4 benzyna 150 KM?

Mocno rozważamy zakup nowego auta i 1.8 już nie będzie produkowany, a 2.0 za wysoka cena. Na ropniaki mają rabaty, ale 2.0 190 KM nawet po rabatach na seryjnym wyposażeniu wychodzi zbyt dużo. Alternatywą ma być w przyszłym roku 1.5 benz. 150 koni, ale nie wiem jak to się będzie sprawowac z taką budą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem superbem 1.6 105 koni i szału nie było. W mieście jako tako ale trasa to tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pajda napisał:

Jeździłem superbem 1.6 105 koni i szału nie było. W mieście jako tako ale trasa to tragedia. 

105, to nie 150 zawsze 45 koni więcej. Myślę, że i tak szału nie będzie, ale jesli by jeździł podobnie co moje A6 to wystarczy jako tako. 

Byłem Mazdę oglądać i tam jest 2 litrowa benzyna 165km - to by mi podeszło, ale żadnych sensownych rabatów nie dają, a za fajną wersję "6" trzeba 128k położyć. Jakoś w połowie lipca wchodzi "6" z liftem - robi wrażenie, ale nie mój budżet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze doładowanie 150 niż wolnossące 165. Pewnie realnie wolnossak nie trzyma serii a turbo ma bonus. Druga sprawa że turbo ma większy i szerszy zakres momentu  oraz da się zrobić chip. Nawet jakiś stage 0.5 aby nie tracić gwarancji. Najlepiej się sam przejedź bo to Tobie się ma podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 turbo 125 koni astra 5 taka miałem okazje jeździć przez tydzień i w porównaniu do tego 1.6 w  superb to astra dawała więcej radości z jazdy i byłem mile zaskoczony że opel zrobił całkiem fajne autko, które dobrze trzyma się drogi. I miejsca więcej niż w a4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wampir napisał:

Lepsze doładowanie 150 niż wolnossące 165. Pewnie realnie wolnossak nie trzyma serii a turbo ma bonus. Druga sprawa że turbo ma większy i szerszy zakres momentu  oraz da się zrobić chip. Nawet jakiś stage 0.5 aby nie tracić gwarancji. Najlepiej się sam przejedź bo to Tobie się ma podobać.

Słusznie, każdy ma inne wymagania i odczucia. Mnie przeraża nie tyle moc, co moment 250Nm....troszkę mało;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pajda napisał:

1.4 turbo 125 koni astra 5 taka miałem okazje jeździć przez tydzień i w porównaniu do tego 1.6 w  superb to astra dawała więcej radości z jazdy i byłem mile zaskoczony że opel zrobił całkiem fajne autko, które dobrze trzyma się drogi. I miejsca więcej niż w a4. 

Astra fajne autko. Żona ma "J" 1.7 125KM i jakoś to jezdzi, ale tylko miasto, trasy już gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2018 o 08:30, grzes283 napisał:

Siemano, czy ktoś z Was jeździł Superbem 1.4 benzyna 150 KM?

Mocno rozważamy zakup nowego auta i 1.8 już nie będzie produkowany, a 2.0 za wysoka cena. Na ropniaki mają rabaty, ale 2.0 190 KM nawet po rabatach na seryjnym wyposażeniu wychodzi zbyt dużo. Alternatywą ma być w przyszłym roku 1.5 benz. 150 koni, ale nie wiem jak to się będzie sprawowac z taką budą.

Nie sądzę, że to będzie dobre połączenie, silnik  będzie za słaby do tej budy. Jeżdże dosyć często rocznym Suberb III 2.0TDI 190PS 4x4 i tam jest mocy na styk. Tak poza tym to dość kłopotiwe auto - częste nieplanowane wizyty w ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...