Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wlasnie sprobowalem przepalic je troche i faktycznie jest lepiej nie szarpie juz tak mocno , ale jeszcze czuc drgania na polsprzegle przy wbiciu 1 i wstecznego, zastanawiam sie czy powtarzac ten zabieg az nie bedzie nic czuc ?

Moglem do maklandu wyslac tarcze z dociskiem to moze by to jakos dopasowali , ale jak im powiedzialem ze docisk idzie nowy to powiedzieli ze nie trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

@MichałA4 jeżeli masz nowy docisk to nie musiałeś wysyłać do toczenia. Pojeździj jeszcze, ja kilka razy przypaliłem zaczęło się robić coraz lepiej a po 500 km normalnej jazdy wszystkie objawy przeszły i nie mam żadnych efektów ubocznych przejścia na Kevlar. Oprócz tego że trzyma dwa razy lepiej.. 

Też dzwoniłem do maklandu, makowski kazał wyciągać i obiecał przysłać nowy zestaw w ramach reklamacji ale poczekałem kilka dni i wszystko się ułożyło.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zrobilem ze 100 km i raz je przypalilem po tym zabiegu faktycznie czuc jest poprawe, ale zastanawialem sie czy moge to powtorzyc -zeby czegos nie rozwalic, bo dymu i smrodu przy tym co nie miara.

Docisk dalem nowy sachs performance, ogolnie to to sprzeglo trzyma jak szalone nic sie nie uslizguje auto ciagnie z kazdego biegu i obrotow, tak ze kevlar na duzy plus, ciekawi mnie tylko to podszarpywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pal sprzęgła, po prostu jeździj normalnie i wszystko się ułoży..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 19:54, MamDwieDychyNaWache napisał:

Powitac panowie, czy ktoś może potwierdzić taka kwestię:

Czy schowki z foteli b6, wysuwane, z wersji sport z elektrycznymi lędźwiami pasują do foteli też sport ale z full elektryką? Wolę sie upewnić zanim wybebeszą auto na parkingu ?

Z tego co słyszałem to nie pasuje. Inny kształt mają. Nigdy nie miałem przed oczami tych pod pełną elektrykę więc nie wiem jaka jest różnica.


To teraz ja zapytam. Jakie żarówki wrzucić do bixa pod moduł w długie na 30% żeby świeciło na dziennych na biało? Ktoś coś? Wiem że to możliwe, bo widziałem w Łukowie gość jeździ i świeciły na biało, ale widziałem go tylko raz i to gdzieś w połowie maja :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki przypasują ale nie będą na pełną szerokość fotela

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 10:01, biggman napisał:

Schowki przypasują ale nie będą na pełną szerokość fotela

Faktycznie, dzięki za właściwy trop, olśniło mnie jak mi to napisałeś :)  Schowek który mam pod fotelem kierowcy ma słabą blokadę i potrafi sie sam wysunąć, i zastanawiałem sie czy schowki które zostały mi ze starych foteli podejdą... Dziś wyciągnę schowek z pod fotela i zobaczę czy da się jakoś tą blokadę naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zbieram się do roboty wydechu i tu moje pytanie jakich wymiarow tłumiki są w a4 b6 1.8t quattro . Może ktoś ma link do pewnych /sprawdzonych tłumików przelotowych które pasują? Szukam dwóch końcowych i jednego środkowego 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie czy ta przejsciowka bedzie pasowac do podlaczenia anteny Fm/Am oraz diversity do rnsa po przejsciu z concerta?

https://masterantena.pl/adapter-antenowy-audi-rns-e-diversity.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie. Koła 19 z oponami 225/35 w b6. Jakie powinno być optymalne ciśnienie w oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 235/35 R19 sypie 2,5 bara. Komfort jest, ubytku powietrza nie zauważyłem, zużycia nieprawidłowego opon też absolutnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły sezon na takiej oponie miałem 2,3 bara. Moim zdaniem w sam raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Ja do 235/35 R19 sypie 2,5 bara. Komfort jest, ubytku powietrza nie zauważyłem, zużycia nieprawidłowego opon też absolutnie nie.

Ja daje do 235/35/19 2,8 bara. Na komfort nie narzekam,w sumie lubie jak jest twardo w aucie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kamil-vag napisał:

A do 225/40/18 ile dajecie ? 

2.5 biłem 

12 godzin temu, rs dziadek napisał:

Pany szybkie pytanie. Koła 19 z oponami 225/35 w b6. Jakie powinno być optymalne ciśnienie w oponach?

2.8 daje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za małą dygresje. Co to za debil zarządza grupą na fejsie? Drugi raz dostałem bana za nic. Pora żeby ktoś ogarnięty to ogarniał a nie że jakiś pajac wywala ludzi na lewo i prawo. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Mam zamiar kupić b6 z przeznaczeniem na części, auto jest sprowadzone ze szwajcarii. Sprzedawca chcę wystawić na mnie fakturę i teraz pytanie czy auto mogę wykorzystać na części i nie będę miał później problemów że auto powinno być zarejestrowane itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko mam czy grill dolny grill s4 pasuje do zwykłego zderzaka lub s line? I mogę prosić jego foto jak on dokładnie wygląda? I nr dokładnie chodzi mi o czarny 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bartekzks napisał:

Witam. Pytanko mam czy grill dolny grill s4 pasuje do zwykłego zderzaka lub s line? I mogę prosić jego foto jak on dokładnie wygląda? I nr dokładnie chodzi mi o czarny 

Pozdrawiam 

Zajęło mi to sekundę... 

 

 

 

Edytowane przez WydRos
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...