Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiał ktoś boczki dzwi Anglika na Europę?  Chodzi mi o przełożenie rączek i klamek  z Europy na anglika tak aby zrobić europejskie.

Edytowane przez MilUl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

25 minut temu, MilUl napisał:

Przerabiał ktoś boczki dzwi Anglika na Europę?  Chodzi mi o przełożenie rączek i klamek  z Europy na anglika tak aby zrobić europejskie.

Nie da rady są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy do zmiany błotnika przedniego potrzeba ściągać listwę progową? Bo w książce wzrob to sam nie ma nic o tym, a błotnik na dole od strony drzwi ma 2 śruby. Czy ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mnaso napisał:

Panowie czy do zmiany błotnika przedniego potrzeba ściągać listwę progową? Bo w książce wzrob to sam nie ma nic o tym, a błotnik na dole od strony drzwi ma 2 śruby. Czy ktoś coś podpowie?

Wystarczy odkręcić  3-4 śruby progu i go odchylić żeby dostać sie do śrub błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 20:44, MaTeo85 napisał:

 

W dniu 5.09.2018 o 20:51, luki19862121 napisał:

Aj tam Mati tak z 15 sekund szukania z przyglądaniem ?

Hahaha super znawcy ?? jeden poprawia drugiego.  Mógłbym prosić o pomoc kogoś kto wie a nie coś niby wie a drugi go poprawia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartekzks napisał:

 

Hahaha super znawcy ?? jeden poprawia drugiego.  Mógłbym prosić o pomoc kogoś kto wie a nie coś niby wie a drugi go poprawia 

Taki z Ciebie cwaniak to do ASO sobie jedź się dowiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bartekzks napisał:

 

Hahaha super znawcy ?? jeden poprawia drugiego.  Mógłbym prosić o pomoc kogoś kto wie a nie coś niby wie a drugi go poprawia 

Kolego tutaj tylko uświadomiłem Cię że w dosłownie kilka chwil sam sobie to znajdziesz. Wykaż się zaangażowaniem a nie liczysz że ktoś zrobi wszystko za Ciebie. To nie gimnazjum więc weź się w garść i zacznij myśleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał mam do sprzedania swoje recaro (s4 b7) skóra/alcantara, carbony rs4 b7, lusterko czarne full z kompasem, atrapa s4, dolna s4 podcięta pod ramkę s-line, pewnie z czasem lista gratów się powiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Gdyby ktoś szukał mam do sprzedania swoje recaro (s4 b7) skóra/alcantara, carbony rs4 b7, lusterko czarne full z kompasem, atrapa s4, dolna s4 podcięta pod ramkę s-line, pewnie z czasem lista gratów się powiekszy

Chyba zmiana auta się szykuje? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mnaso napisał:

@turzol Dzięki za pomocną podpowiedź, cała operacja zakończyła się sukcesem i bez ofiar :)

Wymieniłeś na zamiennik, pochwal się fotką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ja mam u siebie zamienniki i naprawde jest spoko, na pewno posiedza one dluzej niz naprawiany oryginał, a znalezc teraz ori bez rudej albo w pierwszym lakierze to graniczy z cudem , do tego polakierowac to wyjdzie kolo 7/8 stowek za element.

Te zamienniki daja rade, z dopasowaniem tez nie ma problemu jakiegos .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MichałA4 napisał:

Grzesiu ja mam u siebie zamienniki i naprawde jest spoko, na pewno posiedza one dluzej niz naprawiany oryginał, a znalezc teraz ori bez rudej albo w pierwszym lakierze to graniczy z cudem , do tego polakierowac to wyjdzie kolo 7/8 stowek za element.

Te zamienniki daja rade, z dopasowaniem tez nie ma problemu jakiegos .

Montowałem zamienniki u znajomego także temat nie jest mi obcy,są ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 21:57, marcin_o23 napisał:

Gdyby ktoś szukał mam do sprzedania swoje recaro (s4 b7) skóra/alcantara

Foty wrzuć bo u Ciebie w temacie już nie banglają i +/- cena. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam ogarniętego magika w dolnośląskiem który by mi ogarnął wrzucenie kompletnego BOSE do Avanta.. do kogo sie zwrócić, dla mnie to czarna magia. :eusathink:

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@greg2505 Tylko, że ja wymieniłem na ori :) Jak coś to po pracy cyknę foto :) 

@MichałA4 No mi to sporo czasu zajęło znalezienie ori w kolorze bez rudej, ale się udało ;) LY7W z kilkoma drobnymi odpryskami, bez rudej od wewnętrznej strony itp. dałem za niego 450 złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, HOLMATRO napisał:

Panowie szukam ogarniętego magika w dolnośląskiem który by mi ogarnął wrzucenie kompletnego BOSE do Avanta.. do kogo sie zwrócić, dla mnie to czarna magia. :eusathink:

@kaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...