Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ok tylko coś przy masce, albo błotniki przy nisko, albo maska za wysoko,Ale jak to ori to spasowanie musi być , myślałem że zamiennik wrzuciłeś i tak z ciekawości zapytałem,co prawda montowałem już zamienniki, ale im więcej porównasz szt tym bardziej wiesz co o nich sądzić , dzięki za foto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wychodzi na to że zamienniki są ok tylko ta blacha w porównaniu z ori cienka jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu??? Pilnie potrzebuje... może być na PW.

 

 

Edit: ogarnięte .. dzięki :hi:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać z rana.

Orientuje się ktoś, czy wlepkę z kodami wyposażenia co jest w bagażniku mozna zamówić w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 14:06, HOLMATRO napisał:

DZIEKi ! Ktos jeszcze, bliżej ? Do kaja mam 200 km 

Holmatro niektórzy mają po 500 i jeżdżą... ? jedz na wycieczkę do Karola i będziesz zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szukam kogoś, kto ogarnia Bixenony z B6.. Lampy słabo świecą i parują jednocześnie.. Pomoże ktoś ? Co najrozsądniej zrobić ? Odbłyśniki były już kiedyś regenerowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dex1991 napisał:

Witajcie, szukam kogoś, kto ogarnia Bixenony z B6.. Lampy słabo świecą i parują jednocześnie.. Pomoże ktoś ? Co najrozsądniej zrobić ? Odbłyśniki były już kiedyś regenerowane..

Najróżniejsze będzie włożenie soczewek B8 i uszczelnienie regulacji. Na forum @Gwertyzajmuje się reflektorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko bo kompletnie sie nie znam i nie rozróżniam. Tak wygląda grill z s4 b6? 

Pozdrawiam 

Screenshot_20180926-144335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże ktoś dzisiaj odłączyło mi turbo 2 krotnie i wywaliło błąd 17965 Regulacja ciśnienia doładowania P1557-35-10  przekroczona granica regulacji - sporadyczny 

ktos ma jakiś pomysl czego to może być powód ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Karol89 napisał:

Panowie pomoże ktoś dzisiaj odłączyło mi turbo 2 krotnie i wywaliło błąd 17965 Regulacja ciśnienia doładowania P1557-35-10  przekroczona granica regulacji - sporadyczny 

ktos ma jakiś pomysl czego to może być powód ? 

Pewnie zapieczone kierownice turbo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, greg2505 napisał:

Pewnie zapieczone kierownice turbo 

Da się to jakoś naprawić czy regeneracja turbiny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da się, trzeba wyjąć turbo, rozpołowić i wyczyścić stronę gorącą z syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, też mam ten problem, doraźnie pomachałem trochę sztangą turbiny i się ni zawiesza , ale i tak muszę ją wytargać i wyczyścić 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie przerabiał ktoś z was problem z wyświetlaczem w rns-e? Dzisiaj rano wsiadam do auta rns-e normalnie działało, po jakiś 5 minutach ekran zgasł, radio dalej działało i wszystkie guziki normalnie reagują  potem sporadycznie ekran załapał po czym po kilku min znowu gasł. Teraz dopiero co wróciłem i ekran zdechł całkowicie jedynie przy włączaniu radia na pół sekundy ledwo zatrybi na dosłownie pół sekundy w związku z czym podejrzewam, że sam ekran jest ok a winna może być taśma od ekranu. Jakieś pomysły gdzie szukać rozwiązania? Są gdzieś dostępne taśmy ekranu do rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, greg2505 napisał:

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, też mam ten problem, doraźnie pomachałem trochę sztangą turbiny i się ni zawiesza , ale i tak muszę ją wytargać i wyczyścić 

ja kiedyś w pasku 1.9 napsikałem przez otwór EGR pianki do czyszczenia piekarników, kominków , rozruszałem potem sztangę i nawet na pół roku dało rade :D

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...