Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2018 o 21:53, staniek napisał:

Siemka, ja też z pytaniem  ;) wiem, że przy montażu lotki z b7 do b6tki trzeba coś tam podebrać/podciąć  przy świetle stopu. Pytanie jest takie czy po tym zabiegu nie zostaje tam jakaś dziura,  szpara, jednym słowem czy wygląda to Oki? 

Czy dać se spokój z lotką z b7 i szukać od b6 bo podobno jest też ładniejsza? 

 

Pozdr   

Bierz lotkę z B7 wystarczy podciąć rogi przy świetle stopu i wszystko pasi bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam. Ktoś jest w stanie pomóc zapłacę nawet za radę co o jak. Otóż mam b6 anglika przełożonego i instalacja oraz moduły są wsadzone z b7! Problem mam z xenonami mam bixa w b6. Co zrobić żeby to działało dać moduł do xenonow z b6 i pezepinowac bortenza (moduł koło nóg) na tego z b6  i wiązkę też na, wzór z b6 czy moduł do xenonow z b7 dać i da radę jakoś to uruchomić bo lampy chodzą tylko się nie poziomuja 

Pozdrawiam 

A silniczki sprawne? Jest błąd na desce? Podpinałeś kompa czy są błędy, ewentualnie jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

A silniczki sprawne? Jest błąd na desce? Podpinałeś kompa czy są błędy, ewentualnie jakie ?

Lampy sprawne na module z b6 i wiązce z b6 wszystko śmiga. Na wiązce z b7 i modułach  b7 jest problem. Myślę czy nie pezepinowac wiązki z b7 na mce b6 kupić 8E0 907 279f i wtedy zobaczę czy ruszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś mi podpowie jak aktualizować vfiz'a ? Port widoczny, FTDI w porcie 3 informuje, że urządzenie działa poprawnie a ja dalej nie wiem gdzie go szukać  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie. Po przesiadce z B7 na B6 na pewno częściej będę zaglądał do Dywizjonu ? Zapraszam też do siebie do tematu ? Pozdrówki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gwizdki w tylnych drzwiach zaczynają grać po chwili lub nie grają wcale , czyżby się kończyły ,może miał ktoś taki przypadek , dodam że głośniki grają dobrze

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc, pytanie dosyć dziwne ale nie daje mi to spokoju... pacjent a4 b6 avant silnik AVF, znalazłem dzisiaj na osłonie silnika taką śrubę: 

Nie mam zielonego pojęcia z czego to może być, podkładka dosyć gruba, nie wiem czy to np. Z rolki rozrządu, samego silnika czy np. Poduszki silnika (choć sruby z poduch są dłuższe), za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczny. 

20181015_152521.jpg

20181015_152531.jpg

20181015_152533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: wszystko jasne... śruba koła wałka rozrządu, śruba wróciła na swoje miejsce, czemu się odkręciła to nie wiem, ważne że nie wyrzadziła żadnych szkód.

 

Screenshot_20181015-204253_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, greg2505 napisał:

Panowie gwizdki w tylnych drzwiach zaczynają grać po chwili lub nie grają wcale , czyżby się kończyły ,może miał ktoś taki przypadek , dodam że głośniki grają dobrze

A błędami jakimis vcds wali?

Może gdzieś zasniedziale styki lub ulamane kable po drodze ze wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawloka napisał:

Ja jeżdzę B7 i od jakiegos czasu bardzo mocno grzeje ogrzewanie. Co to może znaczyć?

Jeśli niezależnie od ustawionej temperatury leci gorące powietrze To najprawdopodobniej silniczki klimy szaleją, podepnij kompa jeśli silniczki to wywali błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, greg2505 napisał:

Już jest ok zrobiłem głośniej i zaczeły grać

Do sprawdzenia wiazki z gumach pomiedzy drzwiami a buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wszystko ok , ale nieraz tak jest że muszę głośniej radio zrobić i gwizdki ożywają, mam kilka sztuk, podmienię i zobaczę czy będzie się działo to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, Panowie podpowie ktoś jak rozebrać lusterko wsteczne w a4 b6/7?

Mysle o zrobieniu jednego lustra z dwóch ponieważ mam obecnie założone od B7 i jest ono nie kompatybilne z MCE F , stąd pomysł na wlozenie bebechow lustra B6 do obudowy B7.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Panowie pytanie.....dzieje mi się tak już w drugim aucie. Mam na mysli funkcję clh. Po powrocie do domu, gdy wysiądę z auta odprowadzanie i doprowadzanie do auta działa bez zarzutu.

Jednak po kilku godzinach, gdy podchodzę do auta, otwieram pilotem, to po ułamku sekundy gaśnie oświetlenie wokół auta, zanim otworze drzwi.

Żadnych błędów na vcds, czas świecenia 30sek., światła na auto.

Być może to słaby aku? Ale odpala idealnie, pozostałe funkcję działają bez zarzutu, załącza webasto - chyba, ze minimalny spadek V odłącza clh???

Miał ktoś z Was podobny problem?

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, grzes283 napisał:

Siemano.

Panowie pytanie.....dzieje mi się tak już w drugim aucie. Mam na mysli funkcję clh. Po powrocie do domu, gdy wysiądę z auta odprowadzanie i doprowadzanie do auta działa bez zarzutu.

Jednak po kilku godzinach, gdy podchodzę do auta, otwieram pilotem, to po ułamku sekundy gaśnie oświetlenie wokół auta, zanim otworze drzwi.

Żadnych błędów na vcds, czas świecenia 30sek., światła na auto.

Być może to słaby aku? Ale odpala idealnie, pozostałe funkcję działają bez zarzutu, załącza webasto - chyba, ze minimalny spadek V odłącza clh???

Miał ktoś z Was podobny problem?o

Ori clh czy dokładne? Przełącz włącznik na pozycję 0 nie auto i zobacz czy wtedy będą się wyłączać halogeny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, luki19862121 napisał:

Ori clh czy dokładne? Przełącz włącznik na pozycję 0 nie auto i zobacz czy wtedy będą się wyłączać halogeny 

Ori fabryczne. Przełącznik mam na auto i po jakiejś jeździe zawsze działa. Dopiero jak auto stoi dłużej....np kilka godzi, czy po nocy, to wówczas od razu rozłącza oświetlenie po otwarciu auta z pilota.

Powinno wyłączyć oświetlenie dopiero po otwarciu drzwi kierowcy.

Aku w spoczynku po dłuższym postoju pokazuje 12.25V a po jeździe sprawdzając po kilku minutach od zamknięcia  pokazuje 12.45V .

Czy te 0.20V ma aż takie znaczenie, aby rozłączać clh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie u Ciebie jest problem ale u mnie CLH działa bez zarzutu nawet w ustawieniu świateł na "0". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...