Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Onyks napisał:

Nie wiem gdzie u Ciebie jest problem ale u mnie CLH działa bez zarzutu nawet w ustawieniu świateł na "0". 

Wyobraź sobie, że ja też nie wiem gdzie jest problem. Raczej ustawienie przełącznika świateł nie ma nic z tym wspólnego.......

Coś w stronę aku......??? Pewnie na tym się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Podpowie ktoś z jakiego tworzywa jest schowek pasażera , chodzi dokładnie o zawias , bo nie wiem jakiej elektrody użyć do zespawania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany niech mi ktoś przypomni, kto u nas na forum robił przekaźniki z wiązką do klimatroników z b7, żeby działało ogrzewanie tylnej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rs dziadek napisał:

Pany niech mi ktoś przypomni, kto u nas na forum robił przekaźniki z wiązką do klimatroników z b7, żeby działało ogrzewanie tylnej szyby?

Wiązki wiem że @kajurobi ale czy pod klimatronik. Zapytaj go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luki19862121 napisał:

Wiązki wiem że @kajurobi ale czy pod klimatronik. Zapytaj go. 

Podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KoJ@K napisał:

@kaju kaju ma to i to - brałem od Niego ten pakiet, podpowiedział co i jak i grzanie hula ?

Kłaniam się nisko, po same kolana :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię swap skrzyni z 5 bieg na 6 bieg według poradnika napisanego przez kolegę @buulee

 Mam problem z doborem kasety lewarka z cięgłami - wszystkie które są w znośnym stanie pochodzą od silnika 3.2 fsi+ quattro.

Czy będą pasować do skrzyni bez Q? Z wyglądu wyglądają identycznie, jedynie zamiast oznaczenia 8E0711055 P  mają AJ AK AL i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

czy ktoś się orientuje gdzie można i czy w ogóle da się kupić środek redukujący tarcie Sturaco FM 1992 KS ? zgłębiał ktoś temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje info, czy kiera w komplecie z poduchą od Audi A5 podejdzie do B6/7 ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kamil-vag napisał:

Panowie potrzebuje info, czy kiera w komplecie z poduchą od Audi A5 podejdzie do B6/7 ? ? ? 

Podobno wkładają ale tam gdzie w taśmie jest blokada w kierownicy jest wycięcie i lipa trochę trzeba albo stuningowac taśmę albo zaslepic otwór w kierownicy ale czy wszystkie kiery mają ten otwór nie wiem z A3 tak samo jest. 

IMG_20181028_231014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blokada w taśmie akurat jest na tym otworze w kierownicy z prawej strony i nie przekrecisz kierą w B8 taśma tego nie ma więc powinno grać kiera z b7 ma tylko jeden otwór z lewej a a3 i A5 po dwa wycięcia tylko nie wiem czy wszystkie kierownice

IMG_20181029_000635.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka  :), takie pytanie. Czy sprzęgiełko alternatora, po zluzowaniu  paska, powinno obracać się zupełnie płynnie? Bo moje obraca się niby lekko, ale czuć, że "przeskakuje". Czyżby początek końca sprzęgła? 

 

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinno Ci się normalnie lekko obracać, a kręcąc w prawo i przy nagłym zakręceniu w lewo powinno być wyczuwalne takie "obracanie" :whistling:
 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, luki19862121 napisał:

Ta blokada w taśmie akurat jest na tym otworze w kierownicy z prawej strony i nie przekrecisz kierą w B8 taśma tego nie ma więc powinno grać kiera z b7 ma tylko jeden otwór z lewej a a3 i A5 po dwa wycięcia tylko nie wiem czy wszystkie kierownice

Dobra, ogarniam temat, miałem luzem taśmę i sprawdziłem o co biega, musi być ten cycek wciśnięty, żeby zwijak mógł się obracać, więc to raczej nie jest duży problem, żeby tam podłożyć kawałek blaszki w ten otwór, lub rozebrać taśmę i wywalić tą blokadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dobra, ogarniam temat

Dokładnie Kamil. Może coś nie jasno pisałem ciężko było zaskoczyć o co mi biega ale rozszyfrowałeś poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie, jak to jest z tymi zimowkami. Wszędzie ludzie piszą, że na zimę jak najwęższa opona. Z czego to się bierze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...