Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, KoJ@K napisał:

Tak, powinno Ci się normalnie lekko obracać, a kręcąc w prawo i przy nagłym zakręceniu w lewo powinno być wyczuwalne takie "obracanie" :whistling:

Dzięki @KoJ@K  :)

Wczoraj jeszcze raz zluzowałem pasek, pokręciłem, i wychodzi na to, że wszystko jest Oki.

 

Co do opon, to węższa zimówka lepiej sobie radzi gdy na drodze zalega dużo śniegu i błota pośniegowego. Na czarnym lepiej wypadnie taka w standardowym rozmiarze.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na zimę masz 17 cali to dobrym rozwiązaniem jest rozmiar 215/50/17, ale to drogi rozmiar niestety. 

225/45/17 też będzie dobra, ale trochę mniej komfortowa  ze względu na niższy profil.

Jak kilka stów więcej za komplet nie stanowi dla Ciebie problemu to bierz tą pierwszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, staniek napisał:

Co do opon, to węższa zimówka lepiej sobie radzi gdy na drodze zalega dużo śniegu i błota pośniegowego. Na czarnym lepiej wypadnie taka w standardowym rozmiarze.

Polecam: https://www.autofakty.pl/opony/mity-na-temat-opon-zimowych/#mit-3-wezsze-opony-lepsze-na-zime - jest wiele artykułów o tym micie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypomnijcie u kogo można było zamówić taniej części w ASO. Potrzebna pokrywa zaworów z odmą do AVFa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien sobie najpierw sama uszczelje i sruby dekla. Chyba ze problem zodmą i dlatego chcesz pokrywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Dobrze wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Nie mam narazie problemów z odmą ale przymierzam Się do wymiany uszczelniaczy pompek i przy okazji chciałem założyć nową poprawioną pokrywę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz no ale w Twoim roczniku montowali już poprawioną przecie... To te pierwsze wypusty miały tą wadliwą...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil-vag napisał:

Łukasz no ale w Twoim roczniku montowali już poprawioną przecie... To te pierwsze wypusty miały tą wadliwą...

Tak mówisz. Nie wiedziałem myślałem że wszystkie do końca 2003 badziewia były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądała ta z 1 sortu były jakieś różnice oprócz poprawionej odmy? Muszę zerknąć u siebie jak mam poprawioną to zaoszczedziles mi koło 7 stowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2018 o 17:38, MaTeo85 napisał:

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Pytaj @dzik polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brygadzista napisał:

Pytaj @dzik polecam

Wiem wiem. Znam i korzystam ? i też polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...