Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki chłopaki za pozytywne słowo. Jak coś - zapraszam pomogę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 30.10.2018 o 17:38, MaTeo85 napisał:

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Już powróciłem do żywych :) można pisać. Fakt, że nie miałem kompletnie czasu jakiś czas temu, ale od miesiąca gdzieś uporałem się z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, m1chal napisał:

Już powróciłem do żywych :) można pisać. Fakt, że nie miałem kompletnie czasu jakiś czas temu, ale od miesiąca gdzieś uporałem się z tym :)

To fajnie bo będę niedługo potrzebował parę gratów. Ale najpierw praca musi mnie wypuścić do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł czym może być spowodowane turbo surge w 1.8T? Generalnie gdy buduje się boost i zdejmę nogę z gazu to słychać dźwięk jakbym miał jakiegoś taniego blow-offa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierd-off to kiedyś czytałem że niby DV. Mam u siebie to samo tylko chęci brak. Niby testowałem tym sposobem na DV i o dziwo trzyma jak powinno (więc albo popuszcza i tak jakoś, albo gdzie indziej jest nieszczelność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słyszysz surge to sprawdź zawór DV. Musi być szczelny. Jeżeli masz tip z nierdzewki i zawór jest szczelny to nierdzewka potęguje odglos przepływającego powietrza. Gdy nic nie zmieniałes w aucie i nagle pojawił się surge to wymieniaj w ciemno DV. Numer z końcówką 710p z ASO, zadne inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy stelaż fotela kierowcy i pasażera (fotele sporty) jest taki sam i można go normalnie podmienić ? Kurde rozbierałem kiedyś fotele, dokładałem grzanie, ale nie pamiętam, a strasznie mi się zaczął kiwać i skrzypieć fotel kierowcy ...

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jest taki sam bo masz mocowania, przekładnie i zębatki regulacji z innych stron.  Kup fotel z anglika i po sprawie. Stelaż fotela sport różni się od zwykłego prętami do gąbek trzymania bocznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, to wiem że są inne od zwykłych, dlatego napisałem, że chodzi konkretnie o sporty :) no i będzie trzeba szukać fotela, bo raczej z tym nic nie zrobie. Ale najlepsze jest to, że oprócz swoich miałem jeszcze dwa inne komplety sportów i je sprzedałem po 150zl całość, a teraz mi znowu potrzeba  ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko aktualnie mam zwykły goły zderzak a mam do kupienia goły s4 pod pdc i xenon czy halogeny i belka będą pasować czy są inne?.

Co trzeba dokupić do gołębi zderzaka s4 pod pdc i xenon +/- ile takie "uzbrojenie " wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bartekzks napisał:

Witam mam pytanko aktualnie mam zwykły goły zderzak a mam do kupienia goły s4 pod pdc i xenon czy halogeny i belka będą pasować czy są inne?.

Co trzeba dokupić do gołębi zderzaka s4 pod pdc i xenon +/- ile takie "uzbrojenie " wyjdzie 

Wszystko pasuje oprócz halogenów.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turzol napisał:

Wszystko pasuje oprócz halogenów.

Dzięki za szybką odp w s line też inne halogeny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bartekzks napisał:

Dzięki za szybką odp w s line też inne halogeny? 

W s-line idą te same co w zwykłym.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaślepki sprysków panie inne.

Tak licząc na szybko po nowych fantach: srodkowa kratkazderzaka 500zl, kratki halogenow po 120zl sztuka i zaślepki sprysków podobnie, koło 120zl sztuka. Zostaje jedynie rzeźba z halogenami, bo na nowe to raczej nima sensu w normalnej cenie ...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KoJ@K napisał:

No i zaślepki sprysków panie inne.

Tak licząc na szybko po nowych fantach: srodkowa kratkazderzaka 500zl, kratki halogenow po 120zl sztuka i zaślepki sprysków podobnie, koło 120zl sztuka. Zostaje jedynie rzeźba z halogenami, bo na nowe to raczej nima sensu w normalnej cenie ...

Do czego inne zaślepki s line czy s4?  Bo ze zwykłego mam akurat.. 

Te ceny to rozumiem za s4? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 inne ma. Tak tak, te ceny są podane za fanty do zdesia S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kilka szybkich pytań bo coś mi w głowie świta że była w czymś różnica na korzyść i pewnie chodzi o blendę w klapę

1. kosz 2din plastikowy a aluminiowy. Jest różnica na korzyść któregoś?
2. Blenda oświetlenia klapy avant - plastikowa i metalowa? Która lepsza

Jeśli napisałem źle to można poprawić. Blendy są też chyba pasujące z innych modeli? Głównie i tak chodzi mi o kosz, a nigdzie nie znalazłem wczoraj konkretnej informacji...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Lepsza jest listwa plastikowa, bo wieczna. Jak chcesz z miejscem na wkładkę zamka to szukaj od sedana a4 b7, a6 c6 i chyba jeszcze w jakimś modelu jest taka sama, ale z głowy mi wyleciało w którym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do Was pytanko, zmienialiście kodowanie w ABS po swapie tarczy na większe ? Może to tylko zmiana z 288 na 312 ale kodowanie ABS to już uwzględnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kamil-vag napisał:

Pany mam do Was pytanko, zmienialiście kodowanie w ABS po swapie tarczy na większe ? Może to tylko zmiana z 288 na 312 ale kodowanie ABS to już uwzględnia. 

Ja nic nie zmieniałem przy swapie z 288/245 na 320/288 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...