Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, black_edition napisał:

napewno czytaja mp3, a nie przypadkiem musowo nagrywac płyty jako audio ?

 

przecież jak nagrasz jako dysk audio to automatycznie rezygnujesz z formatu mp3 

 

Miałem takie radio i nagrywałem normalnie płyty z plikami mp3, jedynie co nie działało sprawnie wg. mnie to funkcja "shuffle" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mam rns-d w idealnym stanie, jakby ktoś przytulił, to bym chętnie w to miejsce wstawił coś, żeby sterować MF z B7

Tylko nie rnse, bo nie chce za tyle kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl też o BNS. MP3 czyta, nawi też ma, współpracuje z multi i podobno jakość grania bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil-vag napisał:

Mam rns-d w idealnym stanie, jakby ktoś przytulił, to bym chętnie w to miejsce wstawił coś, żeby sterować MF z B7

 Tylko nie rnse, bo nie chce za tyle kasy...

to ładuj concerta, kupisz bez problemu w niewielkim hajsie a radio jest bardzo przyjemne :)

... aha, obsługuje również auxa, którego dołożenie ogranicza się do wpięcia trzech pinów :) 

 

ps. 

BNS'a też miałem okazję słuchać, jest okej, brzmienie trochę bardziej przymulone niż w concercie... może kwestia kodowania

Edytowane przez koziol992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie ma ktoś u siebie na aucie felgi 19 9j et33 ? Chciałbym sobie na lato sprawić jakiś fajny set a nie moge sobie jakoś wyobrazic jak to bedzie wygladac.

Auto od ziemi stoi na 63 cm zarowno tył jak i przód, o tył sie nie martwie bo pewnie wejdą koła w nadkole , ale co przodem? Nie bedzie to wystawac poza obryz blotników?

Moze ma ktoś takie fele i podzielil by sie fotką ,,od góry " kola?

Opony dalbym na to 225/35/19 powinny być ok.

 

Pzdr

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 17:22, koziol992 napisał:

to ładuj concerta, kupisz bez problemu w niewielkim hajsie a radio jest bardzo przyjemne :)

... aha, obsługuje również auxa, którego dołożenie ogranicza się do wpięcia trzech pinów :) 

 

ps. 

BNS'a też miałem okazję słuchać, jest okej, brzmienie trochę bardziej przymulone niż w concercie... może kwestia kodowania

też polecam concerta ,za 300-400zł do kupienia wygląda i gra fajnie,mam wprowadzone aux i podłączasz mp3 ,telefon co tam chcesz ,z navi i tak w większości korzystam z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłbym coś z 2+, tylko na chwilę obecną rns-d bardziej mi pasuje do kolorowego fis'a :P a te radia 2+ mają całość czerwoną... Gra też przyzwoicie, zmieniarkę mam cyfrową... Nie wiem czy jest sens zmieniać jedno na drugie, tym bardziej, że za rns-d proponują mi 300 zł ? muszę to jeszcze przemyśleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego parcia na rnse czy inne 2din nie bardzo rozumiem. Mam concerta i jest ok, gra ładnie, radio ma, cd ma i to w zupełności wystarczy. Jedyny powód dla ktorego bym zmienił na rnsa to wjzualizacja pdc albo kamerka cofania reszta to zbedny gadżet jak dla mnie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parcia też nie miałem ale była okazja zamiany ręka w rękę c2 1din na c2+ 2din to skorzystałem, fajna funkcja jest pokazuje prędkość na wyświetlaczu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się trafia okazja to spoko wtedy trzeba korzystać :) co do prędkości na ekranie radia to concert2 1din też to ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Panowie powiedzcie jak wygląda sprawa z tylnymi lampami do avanta, muszę wymienić i czy warto pchać się w zamienniki Depo, i jak ogólnie wypada ich jakość do ori? Podpowie ktoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ŁukaszA4 napisał:

Siema :hi:

Panowie powiedzcie jak wygląda sprawa z tylnymi lampami do avanta, muszę wymienić i czy warto pchać się w zamienniki Depo, i jak ogólnie wypada ich jakość do ori? Podpowie ktoś? 

zakładaj ori używkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie da ktoś foto gdzie jest dokładnie śruba odpowietrzająca układu chłodzenia? Nawiew mi nie duje ciepłem i chcę spróbować odpowietrzyć (1.8T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patryks25 napisał:

panowie da ktoś foto gdzie jest dokładnie śruba odpowietrzająca układu chłodzenia? Nawiew mi nie duje ciepłem i chcę spróbować odpowietrzyć (1.8T)

silniczki klimy sprawne,może się zawiesiły w pozycji zimnego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryks25 napisał:

Klima jest pusta. Urwałem przewód i wyleciał czynnik. Chodzi mi o sam nawiew. 

ale silniczki sterują nawiewem nie zależnie od tego czy klima sprawna czy nie,podłącz kompa i sprawdź czy nie ma błędów silniczków,co do klimy odłącz sprężarkę(zdejmij pasek) bo możesz ją zatrzeć jak układ jest pusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimę jadę ogarnąć w przyszłym tygodniu. To nie jest tak, że jak świeci ECON to sprężarka jest wyłączona? Silniczki sprawdzę vagiem, jaka grupa?
Pytam o odpowietrzenie bo przy mocnym wcisnięciu gazu na postoju słychać przelewanie??? wody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...