Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zakodowałem ostatecznie na 0620221 i wydaje mi się, że tak gra najlepiej ;)

Czyli dałeś 2ke? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda tylko, że ten przycisk MODE z kierownicy nie zmienia wszystkich funkcji a przerzuca pomiędzy BT a ostatnią wybraną funkcją radia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk mode uruchamia wybór numerów z telefonu. 

Da się zakodować rns-e w taki sposób, aby przełączać między źródłami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś ma, użytkuje i mógł by coś polecić? Chciałbym założyć córce dvd do oglądania bajek mocowane do zagłówka może ktoś posiada u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luki19862121 napisał:

Panowie może ktoś ma, użytkuje i mógł by coś polecić? Chciałbym założyć córce dvd do oglądania bajek mocowane do zagłówka może ktoś posiada u siebie. 

Jak dla mnie to chyba najlepszą opcją jest tablet na uchwycie. Po za tym mozna go zabrać i używać po za autem i nie tylko do oglądania filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaTeo85 napisał:

Jak dla mnie to chyba najlepszą opcją jest tablet na uchwycie. Po za tym mozna go zabrać i używać po za autem i nie tylko do oglądania filmów.

Własnie Mati też nad tym myślałem ale wacham się bo chciał bym coś na stałe zaczepic. Coś takiego znalazłem fajnie by to komponowalo się z fotelami :)

https://allegro.pl/nvox-monitor-na-zaglowek-led-10-hd-usb-sd-dvd-gry-i6174412157.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany klamka z ryglowaniem drzwi od amerykańca. Czy można przełożyć samą klame (tę metalową). Bo mam klameksy z RS4 i chciałbym jedną przełożyć do tej z ryglowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, turzol napisał:

Pany klamka z ryglowaniem drzwi od amerykańca. Czy można przełożyć samą klame (tę metalową). Bo mam klameksy z RS4 i chciałbym jedną przełożyć do tej z ryglowaniem.

bez problemu ,zdejmujesz sprężynkę i bolec sam wypadnie,montaż w odwrotnej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, greg2505 napisał:

bez problemu ,zdejmujesz sprężynkę i bolec sam wypadnie,montaż w odwrotnej kolejności

Super, dzieki wielkie - takiej informacji było mi trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 12:47, luki19862121 napisał:

Nie wiem czy ktoś testował taką ciekawostkę gdzieś tak słyszałem, że przekodowanie systemu bose w avancie czy sedanie na bose cabrio powoduje o wiele lepszą jakość dźwięku i głębszy bas. 

Wystarczy zakodować po prostu cabrio i bass jest głębszy ;)

 

 

To normalne, że prawy fotochrom nie jest zielony, tylko jest bardziej taki jakby, dymiony? I, czy lewy ściemnia się wolniej od prawego, czy po prostu ten lewy u mnie już pada i dlatego powoli się ściemnia? Prawy praktycznie od razu a na lewy trzeba czekać... Wkłady z B7.

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fr0styyy. napisał:

Wystarczy zakodować po prostu cabrio i bass jest głębszy ;)

powiedz mi gdzie to zrobic, pierwszy raz o tym slysze i chce to zrobic :D w kodowaniu radia czy gdzies indziej?

Edytowane przez Noix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Noix napisał:

powiedz mi gdzie to zrobic, pierwszy raz o tym slysze i chce to zrobic :D w kodowaniu radia czy gdzies indziej?

w kodowaniu radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

To chyba kończy się zamawianie na Ali: http://spottedlublin.pl/koniec-z-tanimi-zakupami-z-chin/

Trzeba bedzie zamawiac kurierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna się ktoś na silniczkach od bixa? Napięcie na przednim 1.7, na tylnym 2.0, czyli okej. Błędów nie ma żadnych, basic settings przechodzi bez problemu, 001 i 002 po ustawieniu świateł, a światła testu nie robią (góra/dół) i nie podnoszą się ani nie obniżają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Które z silniczków szyb, to max opcja? E, F, G, czy bez literki?

1 x silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł
1 x silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...