Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym bose napisałem Ci w ogłoszeniu że nie ma czegoś takiego, nawet mam takie same radio z końcówką AL , ale z nagłośnieniem bose gra spoko 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Cz ylampki od podświetlenia nog tył mozna zamocować do każdego fotela ? Czy pasuje tylko do stelaża ze sportów sline i recaro ? Mam nalesniki

Mam zamiar podłączyć pod lampkę danych drzwi w słupkach . Pamięta ktoś jaki to jest kolor żyły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, black_edition napisał:

Hej. 

Cz ylampki od podświetlenia nog tył mozna zamocować do każdego fotela ? Czy pasuje tylko do stelaża ze sportów sline i recaro ? Mam nalesniki

Mam zamiar podłączyć pod lampkę danych drzwi w słupkach . Pamięta ktoś jaki to jest kolor żyły ? 

bez problemu zamontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko dla pewności jak chce s line w środkowej kartce zrobić plaster miodu to ten z golfa

https://allegro.pl/kratka-atrapa-grill-vw-golf-6-vi-5k0-gti-gtd-i7402086561.html?utm_medium=LikeButton&utm_source=Facebook

się nada? 

I wie ktoś może czy oczka są takie same nam do grilla w maskę tego zamiennika za ~200zl

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bartekzks napisał:

Witam. Mam pytanko dla pewności jak chce s line w środkowej kartce zrobić plaster miodu to ten z golfa

https://allegro.pl/kratka-atrapa-grill-vw-golf-6-vi-5k0-gti-gtd-i7402086561.html?utm_medium=LikeButton&utm_source=Facebook

się nada? 

I wie ktoś może czy oczka są takie same nam do grilla w maskę tego zamiennika za ~200zl

Pozdrawiam 

Pytaj @dayd_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam. Mam pytanko dla pewności jak chce s line w środkowej kartce zrobić plaster miodu to ten z golfa

https://allegro.pl/kratka-atrapa-grill-vw-golf-6-vi-5k0-gti-gtd-i7402086561.html?utm_medium=LikeButton&utm_source=Facebook

się nada? 

I wie ktoś może czy oczka są takie same nam do grilla w maskę tego zamiennika za ~200zl

Pozdrawiam 

Hej.

Nada się. Oczka są minimalnie inne, ale prawie nie widać różnicy.

Robiłem tego moda i mam trochę zdjęć, jak byś potrzebował pomocy, pisz.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil-vag, a czy po przejściu z RNS-D (DX) na Concert 2+ trzeba zmieniać zmieniarkę, czy ta od RNS-D (DX) jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ori zmieniarki, ale cyfrową i przez przejściówkę działała zarówno z C2+ jak i teraz z rnse wiec chyba i ori będzie działać, może ktoś potwierdzi jeszcze :P tylko musisz mieć zmieniarkę zakodowaną w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vblpl napisał:

kamil-vag, a czy po przejściu z RNS-D (DX) na Concert 2+ trzeba zmieniać zmieniarkę, czy ta od RNS-D (DX) jest dobra?

na 99% jest inna....

do rns-e masz końcówkę D, rns-d ma końcówkę bodajże C 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kostki to oczywista sprawa... ale ponoć wyglądają identycznie, ale nie pracują zamiennnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócę się bo nie wiem :P  Tak jak pisałem, cyfrowa mimo innych kostek działa poprawnie na przejściówce ;) a kupowalem najpierw pod zwykłego concerta, potem C2+ i teraz RNSE... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie: Czy jest jakiś licznik, który pasuje do B6 i ma wskaźnik temp. oleju jak w B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie na pewno licznik z RS4 B7 pokazywał temp oliwy , ale nie wiem czy jest opcja przypisania go do B6, trzeba było by może jeszcze zerknąć na liczniki z S4 B6 czy nie miały czegoś takiego.

Z drugiej jednak  strony ja bym chyba Ci doradził trochę kasy odłożyć i kupić VFIZ , pewnie wyjdzie nie wiele drożej niż nowy licznik + adaptacja, a dużo więcej rzeczy sobie na nim ustawisz,  zerknij na link

https://www.qmatis.com/pl/shop/product/1-vfiz-for-audi

 

Panowie z innej beczki co myślicie o takim spoilerku do avanta B6/7 ?

https://www.maxtondesign.eu/product-pol-1186-Spoiler-Cap-Audi-A4-B7.html

 

 

pol_pl_Spoiler-Cap-Audi-A4-B7-1186_1.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MichałA4 napisał:

Panowie z innej beczki co myślicie o takim spoilerku do avanta B6/7 ?

S-linowy już nie wystarcza :P chyba nie ma sensu psuć ori pakietu...

Do B6 przypiszesz licznik B7 ale trzeba zrobić immo off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na vfiz patrzyłem, ale jakoś średnio mi się to widzi.. bardziej wolałbym na liczniku go mieć, ale widać nie ma bata bez mega rzeźby w wiązkach no i kodowaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz po ile latają liczniki z RS4 to moment polubisz VFIZ-a :decayed: wg mnie to jedyne sensowne rozwiązanie  do B6, instalujesz to samemu  konfigurujesz to co potrzebujesz do tego logo startowe, test zegarów kasowanie błędów co tu więcej chcieć ..... tylko ta cena :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...