Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pompę wspomagania do wymiany, najlepsza ori boschowska czy jest coś, co jest trwalsze? Jak już wydawać tysiące to na coś, co potrzyma dłużej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, andrzej104513 napisał:

Podziękował. 

Andrzej104513 , mam kilka pytań odnośnie RNS E LED ale nie można wysłać Ci prywatnej wiadomości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, kupował ktoś z Was na ebay.pl ?

Potrzebuje dywaniki na tył,  pozostaje ASO lub ebay.pl. Ale nigdy nic nie kupowałem z tego portalu i nie wiem, jak to może się skończyć......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Mordeczki, kupował ktoś z Was na ebay.pl ?

Potrzebuje dywaniki na tył,  pozostaje ASO lub ebay.pl. Ale nigdy nic nie kupowałem z tego portalu i nie wiem, jak to może się skończyć......?

Kupowałem nie raz części z Niemiec bez problemu. Płać no PayPal masz tam gwarancję zakupu i zwrotu środków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńka wyjeżdżają na sezon letni. Oryginal 19 8.5J ET48.

Wymyte, odsmolone, po deironizacji, glinkowane, odtluszcone a na koniec wjechała ceramika od fx protect.

Na to gumy 235/35/19.

Jaki dystans proponujecie?

20190322_213515_HDR.jpg

20190322_213633.jpg

 

Edytowane przez jaras99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, takie pytanie.

Mam pełnowymiarowe koło zapasowe ze styropianem jak na foto:

244509 - Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy - 2

Do tego zestawu dokupiłem pokrywę (z lewej):

244509 - Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy - 6

Przez to, że mam też skrzynki narzędziowe, nie da się jej przykręcić śrubą (mam dłuższą). Po prostu zapiera się na skrzynkach i nie przylega do koła i styropianu. Może powinienem mieć to z prawej, pomimo, że wyklucza się z rozpiską z forum? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą kupiłeś, ta po prawej oprze ci się na kole i nie będzie dolegać obrzeżami jak powinna , przymierzałem u siebie, pasuje do dojazdówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym obszyć na nowo grzaną kierę B6, ale tapicer ma obawy, że zdzierając starą skórę może uszkodzić przy tym warstwę grzewczą. Jednak obiło mi się o uszy, że takie ryzyko istniało tylko w przypadku kierownic do B5-tki czy przedliftowych A6 C5, a w tych nowszych mata grzewcza jest głębiej, pod pianką.

Jak to więc w końcu jest?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 06:54, greg2505 napisał:

Po włączeniu świateł jest ruch do dołu ,do góry i poziom, ale nie za każdym razem lampy mają potrzebę poziomowania , jak w krótkim czasie wyłączysz i włączysz, lampy nie ruszą się i tak jest ok

Self-test generalnie musi działać za każdym razem ***  Pytanie czy po zapłonie czy dopiero po odpaleniu silnika. To się ustawia w adaptacjach sterownika. Na pewno idzie to zdefiniować w B7, a czy w B6 to na 100% nie jestem pewien. Wydaje mi się, że również.

 

***Może przy szybkim przekręceniu stacyjki z ON na OFF i ponownie na ON jest inaczej, musiałbym sprawdzić :hi: 

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, greg2505 napisał:

Dobrą kupiłeś, ta po prawej oprze ci się na kole i nie będzie dolegać obrzeżami jak powinna , przymierzałem u siebie, pasuje do dojazdówki

Dzięki. W takim razie to normalne, że te skrzynki przeszkadzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nitroo napisał:

Dzięki. W takim razie to normalne, że te skrzynki przeszkadzają?

dookoła osłony przylega ładnie,tylko nie dolega ci do styropianu ,może powinien być inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafila sie B6 3.0 ASN, fajne wyposazenie ale niestety progi oraz dokladki zderzakow nie sa w kolorze auta, tylko szare. Jest szansa na wymiane tych plastikow na progach? Od razu chcialbym wrzucic dokladki zderzakow s-line. Ew ma ktos foto jak wyglada takie b6 (progi nie w kolor auta) ze zderzakami s-line? Obstawiam, ze slabo to wyglada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Błądzisz synu, błądzisz..

Niestety zadne C6 polift (2x s-line) sie nie trafia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w kolor , albo pomalujesz i będzie, jeździłem z szarymi progami ze 3 miechy, tragedi nie było , ale w kolor zdecydowanie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muunv napisał:

Trafila sie B6 3.0 ASN, fajne wyposazenie ale niestety progi oraz dokladki zderzakow nie sa w kolorze auta, tylko szare. Jest szansa na wymiane tych plastikow na progach? Od razu chcialbym wrzucic dokladki zderzakow s-line. Ew ma ktos foto jak wyglada takie b6 (progi nie w kolor auta) ze zderzakami s-line? Obstawiam, ze slabo to wyglada. 

Ja mam tak i nie ma tragedii, o ile wszystkie plastiki są tego samego odcienia to pasuje nawet. Wiadomo w kolor najlepiej ale to już chyba tylko S-Line miało w kolorze.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Ja mam tak i nie ma tragedii, o ile wszystkie plastiki są tego samego odcienia to pasuje nawet. Wiadomo w kolor najlepiej ale to już chyba tylko S-Line miało w kolorze.

Nie tylko sline miało kolorowe dokładki. Każda wersja mogła mieć jak kupujący dopłacił extra.

Ja mam ori kolorowe plastiki na dole, a auto sline'a na oczy nie widziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta dopłata była sensowna, widać chyba nie, nie zdziwię się jak trzeba było krocie dołożyć żeby mieć to w kolorze nadwozia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...