Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jest spoko ;) tunel 2 din a popiołka 1 din + docięta półeczka: IMG_20190406_165816.jpg

Dobra teraz pytanie odnośnie SDSa, czy trzeba robić tego Hack SDS, żeby cokolwiek działało i zaczęła gadać ? Bo zrobiłem przepinkę mikrofonu na RNS-E, z rnse dałem kable na BT, kodowanie na 0, czyli voice control via RNS-E a jak wciskam przycisk mowy to milczy :P RNS-E mam high...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

@kamil-vag a jak to wygląda z włożonym klimatronikiem? Zostaje jakaś dziura czy jest spoko? najlepiej zapodaj fotkę :) ciekaw jestem bo ja popiołki 2din w swoim dekorze to chyba nigdy nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawisz klimatronik z 1din to prześwit może z 1cm zostaje, nic tam raczej nie wsadzisz, tyle, że ja dałem na kosz ten panel podświetlający z 1 din i mam taką małą ozdóbkę ;) taki dodatkowy element z pakietu światło hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimatronika mam juz 2din, hmm może spróbuje z tą popiołką z 1din a jak będzie lipa to wtedy coś pokombinuje z przejściem na inny dekor albo oklejanie jakieś i popiołkę 2din. ps. w wolnym czasie mimo wszystko zapodaj foto jak to wyszło na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati normalnie, nic tam nie widać żeby było cięte czy coś ;) ale podrzucę Ci foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz śmiało wkładaj 1din ,wszystko wygląda jak ori,trochę tego naciąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

@MaTeo85 zobacz, jak dla mnie nie ma sensu wydawać kasy na graty 2 din...

 

IMG_20190407_104128.jpg

I dodatkowo fajnie wygląda chrom na dole klimy , w 2din go nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki panowie za utwierdzenie z tym przejsciem 2din/1din.

A jeszcze jedno da się przelozyc ta listwe chromowana z klimy 1din do klimy 2din? Czy to nie wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ok dzieki panowie za utwierdzenie z tym przejsciem 2din/1din.

A jeszcze jedno da się przelozyc ta listwe chromowana z klimy 1din do klimy 2din? Czy to nie wchodzi w grę?

nie bardzo bo jest przykręcana ,a po za tym klima ori 2din jest o ten chrom wyższa i jakbyś go dołożył to by się nie zmieścił

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg2505 napisał:

nie bardzo bo jest przykręcana ,a po za tym klima ori 2din jest o ten chrom wyższa i jakbyś go dołożył to by się nie zmieścił

ok. dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio w AVF sprzęgło z dwumasą? Dostałem dość sporą cenę za zestaw LUKA i się zastanawiam czy to normalne. Na Allegro od 1300 do 2100 ceny więc też duży rozstrzał cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KarolH napisał:

Ja wymieniałem. 1600zł za zestaw LUk i 500zł robota 

Jakieś odczucia na + po zmianie dwumasy sprzęgła itd.? Mniej telepie buda i lepiej rusza z 1 biegu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumas miałem ok ale poszedł profilaktycznie. Odczucia dużo lepsze. Nie ślizga się, można śmiało wyprzedzać i startować na światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musiałem wymienić cała tylna klapę (A4 B6 Avant). W starej klapie miałem lotkę - przyklejona klejem do szyb - nie żałowałem kleju, dałem go po całej długości lotki i prawie po całej szerokości... I teraz głowie się jak tą lotkę odkleić by jej nie uszkodzić? Ktoś kiedyś miał identyczna sytuacje i ma na to jakiś patent? Klapa idzie na złom wiec mogę ją pociąć, ale po wstępnych oględzinach nie wiem czy to coś mi da bo jak zacznę wycinać w okolicach lotki to mogę przez przypadek ją naciąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka do wycinania szyb, wycinałem tak lotkę klejoną na klej do szyb. jak Ci klapy nie szkoda to po prostu dociskaj linkę do klapy na jej obrzeżach, a lotka będzie cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chudy92 napisał:

linka do wycinania szyb, wycinałem tak lotkę klejoną na klej do szyb. jak Ci klapy nie szkoda to po prostu dociskaj linkę do klapy na jej obrzeżach, a lotka będzie cała.

Dokładnie, do tego nagrzej po całości, żeby trochę klej zmiękczyć, najlepiej przy piecyk jakimś zostaw na kilka godzin i potem zaatakuj jeszcze opalarką, tylko z głową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za porady, jeszcze przed Świętami postaram się to ogarnąć :hi:

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...