Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Panowie podpowie może ktoś który z pinów panelu navi odpowiada za przycisk RETURN ?

 

MENUcircuit.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, MichałA4 napisał:

Siemanko

Panowie podpowie może ktoś który z pinów panelu navi odpowiada za przycisk RETURN ?

 

MENUcircuit.JPG

Miernikiem sprawdź przejście, do 10 jeden grot i jak wcisniesz to słuchaj który się odezwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, MichałA4 napisał:

Siemanko

Panowie podpowie może ktoś który z pinów panelu navi odpowiada za przycisk RETURN ?

 

MENUcircuit.JPG

 

na 90% będzie to pin 2 z tym że na jednym pinie leci sygnał zarówno przycisk return jak i tego z ikoną samochodów, a na pinie 3 masz sygnały NAV i INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info to na bank pin2 :) bo wiązki przewietrzania daje właśnie pod info jak ktoś ma panel navi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak nie mam navi to ten panel menu coś obsłuży jak go zamontuję , czy tylko jako atrapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przycisk Menu na tym panelu to powinien w liczniku wchodzić w menu... tak mi się wydaje hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Kamil napisał - jak będziesz miał przycisk MENU to będziesz mógł zmieniać opcje w liczniku (dodać lub usunąć średnie spalanie, itp., zmienić godzinę i niewiele więcej). 

dodatkowe menu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak naprawdę nie wiadomo czy z RNSE będzie to działać, nikt chyba jeszcze nie sprawdził... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za szybką odpowiedź, ja mam ten panel do obsługi:

- menu fis

- wentylacji

- Vfiz

Mam też Rnse, ale on nic do niej nie ma , nie obsługuje on zadnej funkcji tego radia.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info , czyli u mnie zbędny jak narazie gadżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ten panel to prosta sprawa, a kilka ciekawych rzeczy daje tak że przemyśl :decayed: mając sam panel i kawałek wiązki będziesz mógł :

- zmienić język na fis

- ustawić sobie ostrzeżenia o prędkości 

- wł/wył RDS na fis

- uruchomić przewietrzanie ( fajne w gorące dni programujesz na 15 min przed zakończeniem pracy i wsiadasz do" w miarę" schłodzonego auta )

- sprawdzić czas do serwisu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak się trafi to kupię ,ale deficyt na te panele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MichałA4 napisał:

Grzesiu ten panel to prosta sprawa, a kilka ciekawych rzeczy daje tak że przemyśl :decayed: mając sam panel i kawałek wiązki będziesz mógł :

- zmienić język na fis

- ustawić sobie ostrzeżenia o prędkości 

- wł/wył RDS na fis

- uruchomić przewietrzanie ( fajne w gorące dni programujesz na 15 min przed zakończeniem pracy i wsiadasz do" w miarę" schłodzonego auta )

- sprawdzić czas do serwisu 

Czyli w ogóle niepotrzebne opcje :) Do wietrzenia wnętrza musisz ciągnąć dodatkowe przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wietrzenia wnętrza nie potrzeba ciągnąć dodatkowych kabli

 

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

No i tak naprawdę nie wiadomo czy z RNSE będzie to działać, nikt chyba jeszcze nie sprawdził... 

Panel z RNS-E nie działa. Panel służy tylko do obsługi menu licznika. Ale jak dla mnie fajnie pasuje taki panel w tunelu i mi jest potrzebny do obsługi webasta, kontroli ciśnienia kół

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kredens typu rnse nie obsłuży. Do wietrzenia w b6 trzeba, jeśli wcale się go nie ma ;) w b7 obsługuje się to z manetki (i chwała im za to), ja np mam, bo lubię mieć świecidełka i z pokrętła odpalam auto w tej chwili, półtora roku chyba przenoszę tą opcję do guzika S, ale jakoś tak z czasem kiepsko... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie. Czy poduszka skrzyni że skrzyni 5b(awx) będzie pasować pod skrzynie 6b (avf)? Ten sam temat tyczy się poduszek silnika, czy będą pasować z awx do avf? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 12:00, vblpl napisał:

Ktoś handluje tymi talerzykami od B5 na forum?

i drugiem pytanie. Jakie amory dać na przód do B6 - zawiecha 1BV (oryginał drogi: 660zł/szt.).

Ja ostatnio zmieniałem u siebie przednie amory 1BV i założyłem Sachs i jest ok wszystko siadło tak jak było przed...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sentec napisał:

Ten sam temat tyczy się poduszek silnika, czy będą pasować z awx do avf? :)

Silnika są te same, i lepiej włożyć ori używkę niż zamiennik,natomiast nowa poduszka lemfordera pod skrzynie nie jest droga, więc lepiej ją włożyć nową zamiast używki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...