Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, staniek napisał:

Montował, a co konkretnie chcesz wiedzieć? 

 

 

W sumie to chciałem wiedzieć czy pasuje i od jakiej wersji silnikowej wiadomo od exeo jest świeższy towar że tak powiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, szukaj serwa ATE z końcówką AJ, ale konkretnie z seata, bo serwa z tym numerem były montowane (o ile się nie mylę) również w ostatnich B7-kach.

Najlepiej w komplecie z pompą i zbiorniczkiem. Przy okazji będziesz miał młodszą pompę, i nie będziesz się stresował, że zbiorniczek pęknie przy demontażu ze starej pompy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwna sytuacja u mnie w Audi nastąpiła... Ale po kolei. Wszystko zaczęło się od odłączenia akumulatora i wyciagnięcia foteli bo prałem wnętrze. Po ponownym włożeniu i podłączeniu foteli oraz akumulator zamek klapy odmówił posłuszeństwa - nie da się podnieść klapy, jedyna opcja to otwieranie z pilota. Dwa dni później zaczęły świrować mi czujniki cofania - przy odpaleniu samochodu słychać jedno piknięcie jakbym wrzucał wsteczny - mimo ze mam 1 bądź luz. Dzisiaj wieczorem zobaczyłem, ze palą mi się ciagle światła wsteczne. Obstawiacie ze jest walnięty czujnik cofania? Tylko dlaczego klapa przestała się otwierać i muszę ją odblokowywać z pilota? Kabla żeby się podłączyć i sprawdzić błędy nie mam. 

Jutro odłączę na chwile akumulator i zobaczę czy coś się zmieniło. Jeśli nie to będę musiał wyciągnąć bezpiecznik żeby te światła mi się ciagle nie paliły i nie myliły innych kierowców. Za światła cofania odpowiada bezpiecznik 31?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortu gdzies  niee zalales podczas prania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie zalałem bo mocno podłogi nie moczyłem. Poza tym niedawno go wyciągałem - był suchy i szczelny. 

Problem z klapa rozwiązany - wkładka była ustawione w złej pozycji. Gdy próbowałem otworzyć bagażnik grotem to przekręciłem kluczyk na zamknięcie i tak zostawiłem - brawo ja! ? 

Także obstawiam ten nieszczęsny czujnik... Komputer raczej mi tego nie potwierdzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kaman napisał:

Także obstawiam ten nieszczęsny czujnik... Komputer raczej mi tego nie potwierdzi?

W blokach pomiarowych sprawdzisz który uwalony. Nie pamiętam dokładnie w których, znajdziesz na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwa pytania.

1. Gdzie w blokach pomiarowych jest temperatura oleju?

2. Jak mam na to patrzeć? Niby ideolo w stan, ale kulka też mokra z oleju.. nie ważne ile razy włożę, zawsze jest suche pomiędzy..

 

IMG_20190603_060259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie poratuje  ktoś ori numerem obejmy gumy stabilizatora tylnego 20mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem dwa nr:

8A0511439 

8E0511439

 

i nie wiem który jest właściwy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten drugi, w dziale zawieszeń masz podwieszony temat, gdzie są podane numery 

 

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , poratuje ktoś nr ecu z awx 03r  do 1.9 awx 01r 

Wymieniłem skrzynie z 5b na 6b hck i nie działa mi tempomat -> musze podmienić ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Tak z ciekawości co ma skrzynia do tempomatu? 

Inaczej czyta sygnał prędkości ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega szuka 1.8T z Q w avancie do 20000zł

ktoś chce sie pozbyc swojej padaczki ?

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się  ustawić kodowaniem automatycznie długie lub mgielne na 30% mocy po odpaleniu silnika? Jeśli nie to jaki moduł DRL polecacie (bez zbędnych bajerów tylko DRL)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...