Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, wojthass napisał:

Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt :D

Na części czy tylko w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Panowie, żeby wymontować rygiel blokady kolumny (a6c6), to nie mogę zablokować kierownicy, czyli zostawić kluczyk w stacyjce?

Wydaje mi sie, że po zablokowaniu kierownicy ten języczek się schowa i nie dojdę do śruby. Dobrze myślę??

Z góry dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 23:30, MarcinL napisał:

Na części czy tylko w całości?

W całości a dalej to co kto chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w awx 01 wymieniłem skrzynie na hck 6G

Ecu jeszcze nie wymieniłem. 

Oczywiście nie mam tempomatu.

Ale zauważyłem coś jeszcze. - rozłacza mi klime. Klima nabita odgrzybiona na nowych filtrach itd. 

Wymienię ecu to przestanie ja rozlaczać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dydek1 napisał:

Panowie w awx 01 wymieniłem skrzynie na hck 6G

Ecu jeszcze nie wymieniłem. 

Oczywiście nie mam tempomatu.

Ale zauważyłem coś jeszcze. - rozłacza mi klime. Klima nabita odgrzybiona na nowych filtrach itd. 

Wymienię ecu to przestanie ja rozlaczać? 

Rozumiem ze z automatu na manual zmieniłeś... musisz zrobić odpowiednie kodowanie licznika i ecu a po wszystkim zrobic nastawy podstawowe klimy i powinno być ok jeśli nic innego jej nie dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Rozumiem ze z automatu na manual zmieniłeś... musisz zrobić odpowiednie kodowanie licznika i ecu a po wszystkim zrobic nastawy podstawowe klimy i powinno być ok jeśli nic innego jej nie dolega

Zmieniałem 5g na 6g manual. 

Auto jest z 01r więc prędkość była inaczej zczytywana. 

Czyli ecu muszę podmienić na takie starsze ni z 07.2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, andrzej104513 napisał:

Nie szuka ktoś zderzaków do s4? 

Sedan? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrzej104513 napisał:

Tył avant. 

Byłby sedan to bym brał od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś może co to za ikona/symbol nad temperaturą? Od kilku dni posiadam a4b6 i mam z nią trochę kłopotów, zawiozłem do mechanika i jak odebrałem to ta ikona cały czas się świeci, a mechanik partacz chyba coś zepsuł, bo mówił że wymienił mi przegub z przodu i teraz auto strasznie trzeszczy przy skrecaniu ?

15623529966378204981295894284605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki hamulcowe z przodu. Pradopodobnie mechanik nie podłączył lub uszkodził kostkę przy kole.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie majsterkuje przy tym kole i widzę że jest naderwany jakiś kabelek i jest tak jakby wyciek czegoś bo koło z prawej strony, w sumie felga tak od środka jest czymś upaćkana. Dzięki za informację. Jadę jutro z reklamacją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie ,upaćkane może być smarem od przegubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, greg2505 napisał:

Zrób zdjęcie ,upaćkane może być smarem od przegubu

Mam słaby aparat i nie widać prawie nic na tym zdjęciu. Jutro o 9 jadę do tego gościa zobaczę co powie. Dodam, że oddałem samochód dlatego, że zaczął piszczeć przy kołach po rozgrzaniu silnika. Mechanik powiedział, że przegub do wymiany. Generalnie wziął 550 zł za "naprawę" tego przegubu + wymiana oleju i filtru. Po odebraniu auta wszystko było okej przez 30 minut potem znowu zaczął piszczeć ale trochę rzadziej i doszło to zgrzytanie przy skrecie kierownicy. Jestem totalnie zielony w tych mechanice samochodowej, mechanika wziąłem z polecenia od znajomego, ale to był chyba zły wybór. Pozdrawiam, dzięki za szybkie odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam źle złożone musi być,tam są podkładki metalowa i plastikowa ,może odwrotnie je założył 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Kojarzy ktoś temat na forum z montażem Blend lusterek Led z C6 do B6/B7. Nigdzie nie moge tego namierzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dzienciol napisał:

Siema.

Kojarzy ktoś temat na forum z montażem Blend lusterek Led z C6 do B6/B7. Nigdzie nie moge tego namierzyć ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...