Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają ci dać same końcówki? Nic nie zmienia jak kata nie chcesz ruszać to zostaw serię. 

Nie bądź pipa albo coś chcesz albo nie 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi o same tłumiki końcowe, nie końcówki wydechu. Może i komuś podoba się przelot, mnie osobiście nie bardzo, do tego nie przeszło by niemieckiego przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś na dystansach 10mm bez pierścienia w b6 ?

Jest szansa, ze nie będą biły na tylnej osi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od felgi, jak będzie frez to będzie bić, chyba, że z płaskim pierścieniem centrującym i jakoś się wycentruje na piaście. Ja u siebie miałem 8mm z przodu i biło, natomiast te same z tyłu już nie ;) ale miałem płaskie pierścienie bez frezu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

powie mi ktoś jaki dokładnie jest nr poduszki pod manualną skrzynie biegów w AVF, a dokłanie jaka końcówka jest po numerze i ile mniej więcej kosztuje nowa w ASO?

8E0 399 105..?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maciek02 napisał:

Witam,

powie mi ktoś jaki dokładnie jest nr poduszki pod manualną skrzynie biegów w AVF, a dokłanie jaka końcówka jest po numerze i ile mniej więcej kosztuje nowa w ASO?

8E0 399 105..?

z góry dzięki

Tu masz fsio:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie mam aktualnie rozebraną kierke w aucie bo szukam poduszki, chciałbym też ją trochę odświeżyć z racji że czas i moje łapy jej nie oszczedzały poradźcie co by tu zrobić żeby to dobrze wyglądało, jak ją obszyć ? mam taką kiere:

 

01e60c464c74bb77b140201fd536.jpeg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gotowe materiały do nałożenia i obszycia. Jak to zrobić masz na necie kilka poradników, np. ten :

https://www.youtube.com/watch?v=0LLth8Bbrrw&feature=youtu.be

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek nie chce zrobić lipy, wolał bym to komuś dać do ogarnięcia, zastanawiam się też nad przerobieniem troche jej ksztaltu tj tak jak jest to zrobione w rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tego nie zrobisz z tą kierownicą. Tapicer obszyje ją za ok. 150 zł, także jak wolisz to oddaj do tapicera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 14:28, kamil-vag napisał:

Czyli szukaj z końcówką C lub F

Ja u siebie też miałem błąd z tego czujnika, bo wsadziłem zegary od B7 a tam jest już czujnik o nr 06E907660. Na razie wykodowałem go, ale przy wymianie oleju będę chciał założyć czujnik z B7 właśnie o nr 06E907660

Kurcze nie wiem o co chodzi z tym czujnikiem w Inter Cars kosztuje on ponad 300 zł,  a na allegro niby ori można już  mieć  za  nieco ponad 150 zł , spora różnica. 

NOWY-CZUJNIK-POZIOMU-OLEJU-AUDI-A4-B6-B7
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 159 zł - NOWY CZUJNIK POZIOMU OLEJU AUDI A4 B6 B7 1.9TDI S4 (7965867413). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ale nawet po zniżkach myślę że 150 zł nie opuszczą , dlatego zastanawiam się nad tym z allegro tylko czy to nie jest jakaś podjebka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Przykład z życia : szukałem tego czujnika do b5, pytam w jednej z hurtowni : 220 zł z Hella, przychodzę dosłownie dwa tygodnie później - 520 zł.

Tak jak wcześniej na stronie IC był za 300 tak te dwa tygodnie później był za 600..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bądź tu mądry i kup , ale chyba zaryzykuje , sprzedaje to firma więc w razie czego jakaś gwarancja będzie jak nie zadziała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko bym miał nt zamienników osłon do tarcz hamulcowych z s4 b6 345mm, opłaca się kupować zamiennik bo jednak jest duzo tańszy a to tylko kawałek blachy. Jak już to z jakiej firmy i czy pasuje rozstaw śrub jak w ori osłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są zamienniki? :co: Jak nie chcesz płacić za nowe 345 to bierz używki 320 bo pasują na styk do tarczy 345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...