Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Są zamienniki. Jak piszecie to kawałek blachy więc nie wiem co może nie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, afroo. napisał:

A są zamienniki? :co: Jak nie chcesz płacić za nowe 345 to bierz używki 320 bo pasują na styk do tarczy 345.

lepiej dac od 345mmm bo po kilku tysiacach km brzeg tarczy (tak ok 1-1.5cm) nie pracuje z klockiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak podczas jazdy czuć szarpnięcie po dodaniu gazu (nie zawsze) to jest to dyfer w skrzyni, czy ślizgające się sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam A4 b6 AVF , mile widziany s-line, quattro. Jak by ktoś wiedział o czymś ciekawym dajcie znać na PW. 

Będę wdzięczny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jozek726 napisał:

Panowie szukam A4 b6 AVF , mile widziany s-line, quattro. Jak by ktoś wiedział o czymś ciekawym dajcie znać na PW. 

Będę wdzięczny ? 

AVF z Q i niezmęczone oraz rozsądnej cenie to jak yeti. :P

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ma ktoś nr tel do Stichy zrobiłem mu przelew za części a kontakt praktycznie z Nim zerowy, jeśli ktoś ma poślijcie na priv, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, venom171 napisał:

cześć, ma ktoś nr tel do Stichy zrobiłem mu przelew za części a kontakt praktycznie z Nim zerowy, jeśli ktoś ma poślijcie na priv, dzięki ;)

Jeśli dobrze kojarzę, to nie mieszka w ojczyźnie i może się to czasowo trochę zejść - mogło mu coś wypaść - zdarza się każdemu, jak długo to trwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kaju napisał:

Jeśli dobrze kojarzę, to nie mieszka w ojczyźnie i może się to czasowo trochę zejść - mogło mu coś wypaść - zdarza się każdemu, jak długo to trwa? 

właśnie pisał tydzień temu, że od 03.09 będzie w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Podpowiedzcie proszę. 

Chcę kupić A4 b6 2.5 180km Quattro z tiptronic. 

Silnjk po remoncie w zeszłym roku, są faktury.

Skrzynia nie wiem czy była robiona. 

Jakieś rady? 

Ile wytrzymują około te skrzynie średnio km do naprawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 15:08, jozek726 napisał:

Panowie szukam A4 b6 AVF , mile widziany s-line, quattro. Jak by ktoś wiedział o czymś ciekawym dajcie znać na PW. 

Będę wdzięczny ? 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-sprzedam-audi-a4-b6-sprint-blue-ID6AWcxS.html#b82c94656a

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2004-1-8t-bex-quattro-s-line-rns-e-ID6CtpKZ.html#b82c94656a

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-s-line-quattro-1-9tdi-ID6Ct7bT.html#b82c94656a

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

933572233_;slot=1;filename=eyJmbiI6ImM0d
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Szary, Nie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena spora jak na motor na gnojowicę i szmaciane siedzenia.

Za chwilę będzie miał 16 lat i trzy paki przebiegu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brał bym diesla, chyba że z Niemiec. Dlaczego? Bo Niemcy pozbywają się diesli i z dobrym wyposażeniem można za mega niską cenę coś wyhaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MichałA4 napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-sprzedam-audi-a4-b6-sprint-blue-ID6AWcxS.html#b82c94656a

  

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2004-1-8t-bex-quattro-s-line-rns-e-ID6CtpKZ.html#b82c94656a

  

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-s-line-quattro-1-9tdi-ID6Ct7bT.html#b82c94656a

 

1. To moje byłe auto, z ceną oszalał ;) miał już ją za 36 wystawione i nie sprzedał , pewnie nie sprzeda :D 

2. szukam tdi , chociaż sztuka była ładna , sprzedana już 

3. Ciekawe auto , na chwile obecną za drogie na to co sobą reprezentuje wyposażenie ;) 

śledzę olx i resztę portali randkowych ale jakoś bez szału ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎10‎.‎09‎.‎2019 o 07:27, venom171 napisał:

właśnie pisał tydzień temu, że od 03.09 będzie w PL?

Juz worcilem - 3.09 to ruszylem w trase do PL ? Bylem na weselu I nie tylko - szpital tez zaliczylem, ale jak to mowia zlego szl...k nie trafi ?

Wsio zalatwione 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Nie brał bym diesla, chyba że z Niemiec. Dlaczego? Bo Niemcy pozbywają się diesli i z dobrym wyposażeniem można za mega niską cenę coś wyhaczyć.

Szukałem AVF QUATTRO w Niemczech i gnioty za 2-3k euro , coś sensownego to bliżej 5 k... Golas, ale przyzwoity stan to 4 k. Generalnie towar deficytowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś znaleźć bo te auta powoli się kończą, nie ma co się łudzić, to są  stare już wozidła i ich  stan z roku na rok jest coraz gorszy,  bum na B6  był z 7-10 lat temu, a teraz  znalezienie rodzyna w ładnym stanie z ori przebiegiem, lakierem i 2x S-LINE w Q z końca produkcji  jest prawie niemożliwe  i tyczy się to zarówno 1.9 jak i 1.8T.

Trzeba iść na kompromisy i zejść na ziemię dla mnie najważniejsze ,aby buda była zdrowa resztę da się dołożyć , sam szukałem 1.8T, a wylądowałem z 1.9 TDI wszystko zależy od stanu danego auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...