Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jozek726 napisał:

 

1. To moje byłe auto, z ceną oszalał ;) miał już ją za 36 wystawione i nie sprzedał , pewnie nie sprzeda :D

2. szukam tdi , chociaż sztuka była ładna , sprzedana już 

3. Ciekawe auto , na chwile obecną za drogie na to co sobą reprezentuje wyposażenie ;)

śledzę olx i resztę portali randkowych ale jakoś bez szału ;)

Łukasz ja też przeglądam te ogłoszenia i jak coś zobaczę to Ci podrzucę , z takimi fotami w aukcji gościu nie ma szans na sprzedaż , zresztą  cena od czapy teraz choćby ta B6 była ze złota to myślę że więcej jak 25k nikt za nią nie da, a i przy takiej cenie to musiał by być naprawdę jakiś maniak-miłośnik :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, MichałA4 napisał:

Łukasz ja też przeglądam te ogłoszenia i jak coś zobaczę to Ci podrzucę , z takimi fotami w aukcji gościu nie ma szans na sprzedaż , zresztą  cena od czapy teraz choćby ta B6 była ze złota to myślę że więcej jak 25k nikt za nią nie da, a i przy takiej cenie to musiał by być naprawdę jakiś maniak-miłośnik :lol1:

zupełnie się z Tobą zgadzam :) aczkolwiek za Twoją 25 bym dał od razu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy jesteście niepoważni ?:) 300k km to ten avf miał 10lat teku. Jak nie więcej. Interes życia. Wydać 25 na auto i potem tyle samo na serwis żeby pojeździć autem 2-3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jozek726 napisał:

1. To moje byłe auto, z ceną oszalał ;) miał już ją za 36 wystawione i nie sprzedał , pewnie nie sprzeda :D

Widzę, że z dnia na dzień rosną ceny B6 AVF :D to juz kolejna sztuka za 40k PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w tym przypadku to przegiecie, wiadomo auto ma wszystko , ale też od kilku lat ma nowego wlasciciela który nie wiadomo jak się z nią odszedł po jozku :) nikt mu tyle nie da to pewne, ale jakby zszedł na ziemie i wystawił ja nawet za 28k to by się sprzedała.

Ja mam w AVF 350k ori przebiegu, chyba że ASO kłamie :) i chodzi to bez roboty no może prawie, pompa od wspomagania wyje , ale to osprzet -nowa już leży i czeka na swoją kolej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jozek726 napisał:

zupełnie się z Tobą zgadzam :) aczkolwiek za Twoją 25 bym dał od razu :P

Szukasz, szukasz a mojej nie chcesz :P

 

Zaproponowałbyś jakąś kwotę to może byśmy się dogadali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją chce ale mówi, że za drogo ? a przecież sam widzi, że trzeba 40k dać za lalkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jozkowa ex jest pod moją opieką w kwestiach elektrycznych, widuje ją rzadko, generalnie miała nie miłą przygodę na parkingu podziemnym nie z Piotrka winy, tylko kogoś srogo poyyyyebanego, ostatecznie wróciła do stanu jak należy. Co do ceny tego i innych egzemplarzy... Ja generalnie nie wiem skąd się biorą ceny na te AVFy, nie wspominając o BEXach, 15+letnie samochody po 30-40k, nosz ku*$&@% mać... :facepalm:  

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 40tyś już ładne b8 można kupić ,po za tym kwestia ubezpieczenia ,pewnie 20tyś max, jeśli tyle wyjdzie,ale ludzie sami nakręcają te ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 to auto dla bogatych ludzi. Żeby takie kupić i utrzymać przez kilka lat trzeba mieć sporo pieniędzy. Sumarycznie więcej w przypadku b6 niż b8. Mówię o tym jak właściciel b6 i b8lift. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa... Ja swoje kupiłem za 20... I pewnie włożone tyle samo w modzenie i utrzymanie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 28 z groszami 3 lata temu, niby lala ale zaczęło wychodzić wszystko po kolei i na chwilę obecną motostats podlicza następująco " 32 031 PLN na 39 miesięcy " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MichałA4 napisał:

Ciężko coś znaleźć bo te auta powoli się kończą, nie ma co się łudzić, to są  stare już wozidła i ich  stan z roku na rok jest coraz gorszy,  bum na B6  był z 7-10 lat temu, a teraz  znalezienie rodzyna w ładnym stanie z ori przebiegiem, lakierem i 2x S-LINE w Q z końca produkcji  jest prawie niemożliwe  i tyczy się to zarówno 1.9 jak i 1.8T.

Trzeba iść na kompromisy i zejść na ziemię dla mnie najważniejsze ,aby buda była zdrowa resztę da się dołożyć , sam szukałem 1.8T, a wylądowałem z 1.9 TDI wszystko zależy od stanu danego auta.

 

Mi udało się trafić taki set tj. Quattro, BEX, 2x S-line, prawie koniec produkcji, ponieważ jest S-line Plus. Jeden właściciel przez 14 lat, niecałe 200 kkm. Fakt, że był potrzebny lifting po sarnie, ale to kosmetyka. Kupione za 18 k;) Bixenon,  BOSE,  grzana kanapa.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a to czyje???

Szkoda, że tak wygląda ale co zrobić...

image;s=644x461
M.OLX.PL

stan jak na zdieciach osoby zainteresowane prosze o kontakt...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Pany nada się to do układu wspomagania?

OLEJ-TOTAL-LHM-PLUS-1L-ZAWIESZENIA-HYDRA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 24,20 zł - OLEJ TOTAL- LHM PLUS 1L ZAWIESZENIA HYDRAULICZNE (7629737418). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź,  udało mi się kupić nową pompę ZF i przy okazji zmienię sobie płyn i wypłukam cały układ z syfu po starym oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...