Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież sedan to sedan, nie ma tam żadnej różnicy konstrukcyjnej, jedynie owa kanapa jest inna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Kolega pyta czy przywiezie/zmieści klapę na kanapie w sedanie  ;)

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na styk wejdzie. Możesz nadrobić pochyleniem klapy względem kanapy.  Około 90 cm wynosi wysokości drzwi. Avant i sedan są niemal tej samej długości, a bagażnik ma metr długości tj. od klapy do siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją klape sline wiozłem na tylnych siedzeniach w sedanie co za problem tam wrzucić klape 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marky2552 napisał:

Ja swoją klape sline wiozłem na tylnych siedzeniach w sedanie co za problem tam wrzucić klape 

Kolega chce upewnić się. 

Kiedyś przewoziłem małą lodówkę I chciałem zapewnić maksymalnie przechył 45°. Okazało się, że B6 nie wejdzie, bo otwór drzwiowy jest za mały, do Golfa 3 weszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wymiana samych sprężyn zwykłych 1BA na S-linowe 1BE zmniejszy przechyły boczne w zakrętach?

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rabbi napisał:

Panowie czy wymiana samych sprężyn zwykłych 1BA na S-linowe 1BE zmniejszy przechyły boczne w zakrętach?

Zmiana samych sprężyn na amorki 1ba to nie porozumienie. Auto nie będzie prowadziło się jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakieś aukcje lub sami macie na sprzedaż pakiet oświetlenia wnętrza LED? Chciałbym wymienić swoje bo te żółte światło mało co oświetla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum był kiedyś Tomnik. Na allegro są jakieś drogie zestawy. Na grupach prolumo albo promotor light devices. Opcja ekonomiczna zakupy we własnym zakresie prosto od chińczyka ;]

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę na allegro rozrzut między 250 a 50 zł.. jaki jest sensowny cennik zestawu środek + tablica? jeden za 125 zł znalazłem i zastanawiam się czy brać.. Jeszcze jedna kwestia, poprzedni właściciel zamontował światła w drzwiach z logiem audi, da się to jakoś wykastrować bez kupna nowych? Jest tam coś w stylu naklejki, którą można odkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej napisać do jednej z 3 osób "sklepów" powyżej PW, na fb czy insta i na pewno wycenią. A te lampki w drzwiach to chyba do wymiany, to z samej nazwy jest to "projektorem" ma chyba w sobie jakąś soczewkę, chociaż nie wiem w jaki sposób rzuca obraz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 18:55, Langista napisał:

Panowie, macie jakieś aukcje lub sami macie na sprzedaż pakiet oświetlenia wnętrza LED? Chciałbym wymienić swoje bo te żółte światło mało co oświetla..

Również polecam Andrzeja z https://www.facebook.com/promotorlightdevices/  

Właśnie czekam na dostawę ostatnich żarówek i cale auto będzie w żarówkach od Promotora :dance2: Bardzo fajna jakość do ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zupełnie przypadkowo zauważyłem dzisiaj, że zbiera mi się woda przy subwooferze z tyłu, pytanie, czy to może być wina tej chodzącej ramki ozdobnej? Jak tak to jak zatamować przeciek?

IMG_20191216_164834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej wodę po szybie i obserwuj,ale musiałby klej szyby puścić żeby ciekło ,u mnie też lekko chodzi ten chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej prawdopodobne że uszczelnieniem relingu dachowego coś podcieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Chyba bardziej prawdopodobne że uszczelnieniem relingu dachowego coś podcieka.

Gdyby to był reling, nie byłby też słupek bagażnika mokry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...