Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 27.12.2019 o 21:46, MichałA4 napisał:

Grzesiu ja obszywałem tu:

http://www.bmcustoms.pl/galeria.html

Mam kiere od tt i wyszło na prawde dobrze , jak chcesz to moge podesłać Ci kilka fotek .

Ładnie wyszło.Jaki koszt obszycia ? Skóra naturalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250+wysyłka , co do skóry ciężko mi powiedzieć :) mialo być jak ori , ale jest kilka różnic, jest inny szew niż w oryginale i gladka skora nie jest taka gładka ma taką chropowata fakture.

Mi to nie przeszkadza, dobrze leży w rekach i nic sie z nią nie dzieje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MichałA4 napisał:

250+wysyłka , co do skóry ciężko mi powiedzieć :) mialo być jak ori , ale jest kilka różnic, jest inny szew niż w oryginale i gladka skora nie jest taka gładka ma taką chropowata fakture.

Mi to nie przeszkadza, dobrze leży w rekach i nic sie z nią nie dzieje.

A jaka jest ta chropowatość? Klei się do niej dużo syfu? Zostaje na dłoniach przy mocniejszym uchwycie? Sam jestem.ciekaw, bo nigdy nie miałem styczności z nowo obszytą kierownicą, zawsze zasiadałem za.kierownica, która była już wytarta i gładka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał:

A jaka jest ta chropowatość? Klei się do niej dużo syfu? Zostaje na dłoniach przy mocniejszym uchwycie? Sam jestem.ciekaw, bo nigdy nie miałem styczności z nowo obszytą kierownicą, zawsze zasiadałem za.kierownica, która była już wytarta i gładka ?

Nowo obszyta będzie bardziej matowa i powinna lepiej trzymać się w dłoniach. Po jakimś czasie używania powinna zbliżyć się do fabrycznej faktury. Co do klejenia się... mam ori trójramienną z pikowaną skórą i w trakcie upałów czasem klei się, a wytarta nie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gładka skóra tak jak widać na zdjeciach ma tak jakby pory i one są wyczuwalne po uchwyceniu, nie wiem czy jest to kwestia wyślizgania,ona  poprostu ma taką fakturę i raczej z czasem nie zrobi się to idealnie gładkie jak w ori skórze. Wg mnie to dwie różne faktury.

Nie zauważyłem też zeby coś się z nią dzialo przy mocniejszym uchwycie, nie rysuje sie tak łatwo od obraczki itp jak ori, jest matowa, i w gorace dni lepiej się ją trzyma niż ori.

Z tego co pamietam to przy zamówieniu bylo dużo do wyboru skór/przeszyc/wzorów ja za bardzo nie znałem się na tym i chciałem zeby zrobili na wzór oryginalu.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Nie zauważyłem też zeby coś się z nią dzialo przy mocniejszym uchwycie, nie rysuje sie tak łatwo od obraczki itp jak ori, jest matowa, i w gorace dni lepiej się ją trzyma niż ori.

Czyli na plus. Całość fajnie wyszła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego podrzucilem linka i foty, dla mnie na prawde zrobili to bardzo dobrze. Teraz trzeba tylko uważać żeby łapy czyste byly jak się za nią łapie :) bo szkoda pobudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja bym tylko nitkę czerwoną dodał jak ori s-line,po za tym szczegółem jest super,ja mam od b7 i zastanawiam się czy jej nie spłaszczyć dołem ,ale zobaczę jakie koszta wyjdą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, greg2505 napisał:

Michał ja bym tylko nitkę czerwoną dodał jak ori s-line,po za tym szczegółem jest super,ja mam od b7 i zastanawiam się czy jej nie spłaszczyć dołem ,ale zobaczę jakie koszta wyjdą 

Proponowali mi takie rzeczy właśnie , ale że do końca nie wiedziałem co i jak wyjdzie to postanowiłem zostawić tak jak było, potem jak kiera wróciła do mnie to miałem właśnie taką myśl że mogłem jednak dać tą czerwoną nić, ew pół na pół z białą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Proponowali mi takie rzeczy właśnie , ale że do końca nie wiedziałem co i jak wyjdzie to postanowiłem zostawić tak jak było, potem jak kiera wróciła do mnie to miałem właśnie taką myśl że mogłem jednak dać tą czerwoną nić, ew pół na pół z białą ;)

Biały fajnie zgrywa się ze wstawkami na kierownicy i dekorami, ale to tylko moje spostrzeżenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MichałA4 napisał:

Proponowali mi takie rzeczy właśnie , ale że do końca nie wiedziałem co i jak wyjdzie to postanowiłem zostawić tak jak było, potem jak kiera wróciła do mnie to miałem właśnie taką myśl że mogłem jednak dać tą czerwoną nić, ew pół na pół z białą ;)

No właśnie pół na pół jest ori ,przynajmniej u mnie w kierownicy od b7 ,ale i tak twoja jest super ,też mam parcie na taką ale trochę cena zniechęca bo z poduchą ponad 2tysie trzeba dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, luki19862121 napisał:

Toje moje za grosze zrobione jakiś czas temu. 

Screenshot_20191230-205129_Chrome.jpg

Coś takiego tylko bez tych pogrubień na górze i dole ,możesz podać koszt przeróbki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, greg2505 napisał:

możesz podać koszt przeróbki 

Już nie pamiętam dokładnie ale coś koło 300zł. Fajna firma gość robi kierownicę głównie do serwisów u @kamil-vag Kamila i u mnie gdzieś w temacie przewija się nazwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, luki19862121 napisał:

Już nie pamiętam dokładnie ale coś koło 300zł. Fajna firma gość robi kierownicę głównie do serwisów u @kamil-vag Kamila i u mnie gdzieś w temacie przewija się nazwa. 

To pewnie ten co Kamilowi obszywał , mam na niego już namiar ,dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie poda ktoś pewne źródło gdzie kupić zestaw naprawczy wybieraka skrzyni biegów do b6 manual? Jest mnóstwo aukcji i raz jest napisane, a raz nie do jakiego modelu jest dany zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 17:45, greg2505 napisał:

To pewnie ten co Kamilowi obszywał , mam na niego już namiar ,dzięki 

Podasz namiar na tego kolegę? Tez z chęcią skorzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, takexlife napisał:

Pytanie poda ktoś pewne źródło gdzie kupić zestaw naprawczy wybieraka skrzyni biegów do b6 manual? Jest mnóstwo aukcji i raz jest napisane, a raz nie do jakiego modelu jest dany zestaw

W aso kolego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...