Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, znalazł już ktoś jakiś złoty środek na H11 LED w halogeny ? Może ktoś trafił w żarówki, bez błędu ? Czy nadal pozostaje tylko montaż dodatkowych rezystorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zarowki-LED-H11-S9-by-SENSO-COB-12000Lm-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 59,79 zł - Żarówki LED H11 S9 by SENSO COB 12000Lm Dzień/Noc (7199099591). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Ja miałem takie i zero błędów.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że wystarczą żarówki z ok 30W mocy sztuka ? dzięki za naprowadzenie, będę szukał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden spryskiwacz mgielkowy szyby praktycznie nie spryskuje, da sie go jakos wyczyscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kamil-vag napisał:

Czyli wychodzi na to, że wystarczą żarówki z ok 30W mocy sztuka ? dzięki za naprowadzenie, będę szukał ?

Proszę bardzo. Ja także szukałem i wybrałem je tylko dla tego ,że były bez wentylatora. Pomyślałem może sie uda a jak nie to rezystor. Ale działały bez problemu. W sumie dalej działają ale u mojego ojca. Chciałem ledy do halogenów bo były one podłączone pod moduł drl i wyglądało to o niebo lepiej niż drogowe na 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trepek napisał:

Jeden spryskiwacz mgielkowy szyby praktycznie nie spryskuje, da sie go jakos wyczyscic?

Można próbować rozwiercić wiertłem tej samej średnicy tj. 0.5~1 mm lub szpilką do tablicy korkowej. Ja wiertło wybrałem i działa normalnie, trzeba tylko uważać żeby nie zapchać dyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy antena na dachu w avancie będzie działać w rnse?  Planuje montaż rnse. Kupilem kpl wtyczek z iso na iso2 ale bez anteny gps i tak sie zastanawiam czy jej nie wykorzystać? Tyle ze ona jest chyba od telefonu bo w schowku mam uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś może regenerowal odme w 1.9 tdi ? Znalazłem firmę która to zrobi za 220 zl z gwarancją na 24 miesiące. Firma ma siedzibę w Kunowie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie te zdjęcia, legitne? Aż ciężko uwierzyć, że przy seryjnym kolektorze koleś turbo wpakował

http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie odnośnie pojemności zbiornika na spryskiwacze. Mianowicie znalazłem info na forum, że dla AWXa powinno wchodzić koło 3,3 litra, natomiast jak zalewam pusty zbiornik pod korek wchodzi mi prawie 5 litrów płynu. Xenonu nie mam i jestem ciekawy skąd taka duża różnica. No i czy jest możliwość sprawdzić, czy czasem nie siedzi u mnie dodatkowy zbiornik pod xenony właśnie bez rozbierania nadkola z lewej strony? Auto miało w przeszłości na pewno przygodę z przodu, gdyż mam zderzak pod xenon. Mógł ktoś z rozpędu przy składaniu założyć dodatkowy zbiornik, czy raczej jakiś z innej wersji silnikowej? Auto z vinu nie miało xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mizceq napisał:

Mam jedno pytanie odnośnie pojemności zbiornika na spryskiwacze. Mianowicie znalazłem info na forum, że dla AWXa powinno wchodzić koło 3,3 litra, natomiast jak zalewam pusty zbiornik pod korek wchodzi mi prawie 5 litrów płynu. Xenonu nie mam i jestem ciekawy skąd taka duża różnica. No i czy jest możliwość sprawdzić, czy czasem nie siedzi u mnie dodatkowy zbiornik pod xenony właśnie bez rozbierania nadkola z lewej strony? Auto miało w przeszłości na pewno przygodę z przodu, gdyż mam zderzak pod xenon. Mógł ktoś z rozpędu przy składaniu założyć dodatkowy zbiornik, czy raczej jakiś z innej wersji silnikowej? Auto z vinu nie miało xenonów.

Ktoś mógł. Zbiornik pod zenon masz 3 częściowy. Sonda lub nadkole sprawdzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik jest i tak jeden, ma 4.5l pojemności i to czy masz ksenon czy nie tej pojemności nie zmienia, różnica jest potem w osobnej pompce, która załącza się na chwilę aby spryskać reflektory.

 

Poprawka, zbiorników jest kilka, jest podzielony na 2 części, jeden jest częścią stałą w każdym samochodzie : tj. zbiornik o pojemności 1.1l, później dochodzą do niego różne zbiorniki w zależności od wersji wyposażenia. Nie jest to w każdym razie tylko 3,3l a jest to przynajmniej 4,3l, a maksymalnie 4,9l. Poniżej zdjęcie z numerami poszczególnych zbiorników (pomijając ten 1.1l, on ma numer 8E0955453AQ

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy ktoś montował dokładkę cupry do a4 b6 cabrio?

Nowa-dokladka-zderzak-Seat-Leon-Cupra-R-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 200 zł - Nowa dokładka zderzak Seat Leon Cupra R 1ML805903 (6070898620). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Kupiłem kiedyś i wczoraj przykładałem na szybkiego i tak nie za bardzo:) może tylko moje złudzenie zobaczymy jak będzie na podnośniku no ale wole zapytać po fakcie kupienia a przed montażem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ltoś czy można jakoś podnieść maskę przy lampie po steonie kierowcy bo delikatnie jest niżej niż jest błotnik próboeałem tym odbojem ale nic to nie dało od szyby idzie równo i przy lampie schodzi delikatnie na dół 

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo masz maskę zwichrowana albo rzeczywiście błotnik daj trochę do góry, zrób jutro zdjęcie jak to wygląda... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli samą lampę masz niżej lub wyżej to znaczy, że przedni pas masz źle zamontowany lub krzywy, ewentualnie podłużnica jest krzywa i odbija do góry (tak jest jak auto jest po dzwonie i ktoś zdrutował zamiast naprawić).

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...