Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

- czy "buczał" komuś przycisk zmiany funkcji w manetce od FISa? Czasem wpada w drgania i slychać go. Da się coś z tym zrobić czy tylko wymiana całej manetki?

 

- mogę okazyjnie kupić cały kompletny hak al-ko w dobrej cenie ale kula (koncowka haka) nie ma wkladki pod kluczyk. Taki hak bedzie dzialal czy jest do wyrzucenia?

59431BAE-11F0-4B7F-928E-713095FADBBF.jpeg

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

DIwne z tą manetka, może trzeba rozebrać, zobaczyć, dać delikatnie smaru sylikonowego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trepek według mnie będzie działał, ale dla pewności (jeżeli kupujesz wysyłkowo) poproś sprzedającego żeby wpiął i wypiął go z belki i sprawdził czy blokuje się Oki. 

Kluczyk tak naprawdę to po mojemu takie zabezpieczenie przed złodziejem, bo ciężko mi sobie wyobrazić sekwencję zdarzeń która spowoduje wypięcie haka w czasie jazdy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, staniek napisał:

@trepek według mnie będzie działał, ale dla pewności (jeżeli kupujesz wysyłkowo) poproś sprzedającego żeby wpiął i wypiął go z belki i sprawdził czy blokuje się Oki. 

Kluczyk tak naprawdę to po mojemu takie zabezpieczenie przed złodziejem, bo ciężko mi sobie wyobrazić sekwencję zdarzeń która spowoduje wypięcie haka w czasie jazdy  ;)

 

Hak jest 20km ode mnie wiec podjadę go sobie obejrzeć. Z racji, że to mój pierwszy hak to nie wiedziałem, czy bez kluczyka bedzie to działać czy nie. A tak jeśli może to działać to przejadę się i potestuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, trepek napisał:

 

Hak jest 20km ode mnie wiec podjadę go sobie obejrzeć. Z racji, że to mój pierwszy hak to nie wiedziałem, czy bez kluczyka bedzie to działać czy nie. A tak jeśli może to działać to przejadę się i potestuje ;-)

Kluczyk jest po to żeby nikt go nie wypiął ,teraz mozesz kręcić pokrętłem, jak jest wkładka nie przekręcisz

Klucz-kluczyk-do-hakow-Westfalia-Oris-Bo
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 60 zł - Klucz,kluczyk do...

Tu masz link ,gość ma rózne wkładki z kluczykami

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, greg2505 napisał:

Kluczyk jest po to żeby nikt go nie wypiął ,teraz mozesz kręcić pokrętłem, jak jest wkładka nie przekręcisz

Klucz-kluczyk-do-hakow-Westfalia-Oris-Bo
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 60 zł - Klucz,kluczyk do...

Tu masz link ,gość ma rózne wkładki z kluczykami

 

Dzięki za linka.

Tak dla pewności - bez wkładki nie ma możliwości aby koncowka sama sie wypiela?

Przyczepy bede uzywal sporadycznie - cos na zlom wywiezc, kilka workow przywiezc i tyle. Moze 3-4 razy w ciagu roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, trepek napisał:

 

Dzięki za linka.

Tak dla pewności - bez wkładki nie ma możliwości aby koncowka sama sie wypiela?

Przyczepy bede uzywal sporadycznie - cos na zlom wywiezc, kilka workow przywiezc i tyle. Moze 3-4 razy w ciagu roku.

Raczej nie, po odblokowaniu kluczykiem te pokrętło dość ścisło chodzi,a do puki go nie przekręcisz hak nie wyjdzie,jak będziesz oglądał to spawdzisz dla pewnosci,nie bawiłem się hakiem bez wkładki

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg2505 napisał:

Raczej nie, po odblokowaniu kluczykiem te pokrętło dość ścisło chodzi,a do puki go nie przekręcisz hak nie wyjdzie,jak będziesz oglądał to spawdzisz dla pewnosci,nie bawiłem się hakiem bez wkładki

Nic się nie wydarzy. Wkładka jest tylko i wyłącznie zabezpieczeniem przed kradzieżą. Po prostu nie da się kręcić pokrętłem haka jak się kluczykiem zablokuje. Jak weźmiesz kule do ręki i pokrecisz pokrętłem to sam się w tym utwierdzisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, trepek napisał:

- czy "buczał" komuś przycisk zmiany funkcji w manetce od FISa? Czasem wpada w drgania i slychać go. Da się coś z tym zrobić czy tylko wymiana całej manetki?

Mam identyczny problem. W pewnym zakresie obrotów zaczyna buczeć. Strasznie to irytuje. On po prostu złapał jakiś luz (wypracowany przycisk). Ja doraźnie poradziłem sobie tak, że od strony niewidocznej wepchnąłem pomiędzy przycisk a obudowę manetki malutki wąski plasticzek, który powoduje docisk przycisku i nie dzwoni mi terwz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Panowie szukam auta - Ibiza IV 2008 - 2012 tylko 1.4 benz 86KM bez lpg. Jak byście mieli coś na oku, dobrego i godnego polecenia, to poproszę na PW:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna śruba przegubu  wewnętrznego, może ktoś poratuje,przy odkręcaniu zjechał się spline, ewentualnie jakiś nr tej śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greg2505 napisał:

Potrzebna śruba przegubu  wewnętrznego, może ktoś poratuje,przy odkręcaniu zjechał się spline, ewentualnie jakiś nr tej śruby

N90441103

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 11:51, kamil-vag napisał:

Panowie, znalazł już ktoś jakiś złoty środek na H11 LED w halogeny ? Może ktoś trafił w żarówki, bez błędu ? Czy nadal pozostaje tylko montaż dodatkowych rezystorów ?

H11 LED bez bledu

 

Panowie dziś pierwszy raz zapaliła mi się kontrolka na fis od klocków. 

Hamownie za jakiś czas trzeba bd wymianić bo wiadomo że czujników klockach leja w połowie klocka??

Pytanie jakie tarcze? Obecnie były OZ. Myślałem nad Rotigerem, ale może jest coś lepszego pod 345?Klocki wezmę te same Ferodo. 

DSC_1267.JPG

DSC_1661.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kpl tarcz rottinger Gt 345/300 i klocki ferodo i spisuje sie rewelacyjnie. Polecam.

Pytanie ma ktos sprawdzone zarowki postoj w5w najlepiej biale do bixa? Juz 3 komplet spalony w 1 rok. Ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dzejo napisał:

Mam kpl tarcz rottinger Gt 345/300 i klocki ferodo i spisuje sie rewelacyjnie. Polecam.

Pytanie ma ktos sprawdzone zarowki postoj w5w najlepiej biale do bixa? Juz 3 komplet spalony w 1 rok. Ktos cos?

Pisz do Andrzej Mysłek na fb. 

Mam od niego h6w do bixa i nie narzekam. Na w5w bd miał na pewno coś sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dydek1 napisał:

Pisz do Andrzej Mysłek na fb. 

Mam od niego h6w do bixa i nie narzekam. Na w5w bd miał na pewno coś sprawdzonego

Gdzie mieszka bo jest kilku takich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...