Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, dzejo napisał:

Gdzie mieszka bo jest kilku takich :D

Bialystok

Lub szukaj Promotor Light Devices

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema

Panowie może ktoś pomoże chcę kupić kpl wachaczy lemfordera pod zawieszenie BV do a4 b6 , ale nie mogę w żaden sposób odnaleźć sygnatury/oznaczenia tego zawieszenia żeby zamówić to w IC. Sprzedawca mówi że są dostępne z cienkim i grubym sworzniem i to cały podział , a ja wiem że do BV są inne kpl i nie wiem tylko jakie to ma oznaczenie żeby mu powiedzieć czego ma szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MichałA4 napisał:

Siema

Panowie może ktoś pomoże chcę kupić kpl wachaczy lemfordera pod zawieszenie BV do a4 b6 , ale nie mogę w żaden sposób odnaleźć sygnatury/oznaczenia tego zawieszenia żeby zamówić to w IC. Sprzedawca mówi że są dostępne z cienkim i grubym sworzniem i to cały podział , a ja wiem że do BV są inne kpl i nie wiem tylko jakie to ma oznaczenie żeby mu powiedzieć czego ma szukać.

Inne są górne wachacze ,na końcu nr części przy 1bv masz literkę C ,przy 1ba,1be,1br literka A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , to teraz pytanie jak to się ma do kompletu ? Czy trzeba wszystko osobno kompletowac? Czy jest cały zestaw dostepny ze zmienionymi wachaczami gornymi i ma jakieś oznaczenie w katalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny komplet do danego typu zawieszenia, musisz tylko podać sprzedawcy rodzaj swojego zawieszenia, bo po nr. Vin często są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem nie robił zestawu do b6. Trzeba kompletować osobno. Ew. Sprzedawcy czasem sami robią zestawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MichałA4 napisał:

No właśnie , to teraz pytanie jak to się ma do kompletu ? Czy trzeba wszystko osobno kompletowac? Czy jest cały zestaw dostepny ze zmienionymi wachaczami gornymi i ma jakieś oznaczenie w katalogach.

Możesz je skompletować w regum. pl

Stare ori zdajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MichałA4 napisał:

No właśnie , to teraz pytanie jak to się ma do kompletu ? Czy trzeba wszystko osobno kompletowac? Czy jest cały zestaw dostepny ze zmienionymi wachaczami gornymi i ma jakieś oznaczenie w katalogach.

Michał jest w IC zestaw Lema -  LMI31913 i ma niby ograniczenia że do 1BV, ale nie wiem na ile te informacje są wiarygodne. 

2020-02-13 08_44_43-IC_Katalog ONLINE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu zaraz podeślę to chłopakowi który  ma mi to ogarnąć . Głównie chodzi mi o to aby porównać ceny tych zestawów bo znalazłem już ceny całych kpl pod bv zaczynające się od 2100 do 2500 i w dalszym ciągu nie wiem czy to jest ta sama część .po prostu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do chłopaków którzy handlują częściami na forum to 2.4k taki zestaw pod BV , ale właśnie mam trochę dojść w IC i bym na pewno taniej go miał tylko kwestia ustalenia numerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1BV idą tylko inne górne wahacze i końcówki drążka:

Górne:

8E0407505C

8E0407506C

8E0407509C

8E0407510C

Końcówka drążka:

4F0498811A

Z czego górne różnią się od zwyklych tylko twardością tulei met-gum:

Tuleja:

8D0407515B do 1BV

4B0407515 do 1BA, BE, BR 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem Kamil sprawdzałem właśnie w ETCE to, tylko to są numery ori, na zestawach z lema zakupionych na rynku są wytarte i oni wszyscy posługują się jakimiś indeksami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty z katalogiem lemfordera i masz listę:

 

21612 01    8E0 407 510 P
21613 01    8E0 407 509 P
21614 01    8E0 407 506 P
21615 01    8E0 407 505 P

25972 01    4F0 498 811 A

 

numery 8E0 ... C zamieniają się na P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Lem nie robił zestawu do b6. Trzeba kompletować osobno. Ew. Sprzedawcy czasem sami robią zestawy. 

Jak się okazuje do 1BV lem zrobił zestaw, jak szukałem do siebie do 1BE nie znalazłem stąd powyższe info.

A tu foto z katalogu Lema:

lem.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka, bo wiele osób nie ma tej książeczki, jak będzie narzekanie że po szwabsku to kieruje do tłumacza google. I w sumie dopiero teraz zwróciłem uwagę, że Audi zaleca wymianę jasi co 14 lat ?

IMG_20200215_140158.jpgIMG_20200215_140223.jpgIMG_20200215_140240.jpgIMG_20200215_140303.jpgIMG_20200215_143211.jpg

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System airbag czyli tez nowy sterownik( modul ausgetauscht). Taki zestaw w aso pewnie przewyższa wartość auta 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jak to zobaczyłem to się zdziwiłem. W moim przypadku miałbym moduł, z przodu dwie, w siedzeniach 2 i kurtyny dwie. W Audi pewnie z 7 tysięcy bym za to zostawił, a co jak ktoś ma jeszcze w zagłówkach i pod nogami pasażera + słupki? Koszt ok 10k (oczywiście w ASO). 

Do tego śmieszy mnie interwał wymiany oleju, niby co 15kkm ale Longlife nakłada już co innego :) Czyli od nowości można było się nie zgodzić na Longlife, no ale po co, jak ciemnota brała wszystko co im się gadało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę mi powiedzieć gdzie jest łącznik poziomowania świateł przednich  w a4b6 ? czy to jest coś takiego?

LACZNIK-POZIOMOWANIA-SWIATEL-AUDI-A4-A6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 148 zł - ŁĄCZNIK POZIOMOWANIA ŚWIATEŁ AUDI A4 A6 XENON (8840953767). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy występują 2 na prawą lewą stronę czy tylko 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...